Zavrieť

Porady

Samostatné kúrenie

V úvode Vás pozdravujem a želám, veľa pracovných aj osobných úspechov.

Som vlastníkom bytu a členom bytového spoločenstva. Môj byt sa nachádza na prvom poschodí dvojposchodového bytového domu. Bytový dom má spoločnú plynovú kotolňu a k nej hodiny na plyn. Ja ako vlastník bytu po schválelení bytového spoločenstva som sa odpojil od spoločného kúrenia a taktiež aj od teplej vody. Zakúpil som si vlastný plynový kotol, ktorý my zabezpečuje vlastné vykurovanie môjho bytu ako aj ohrev mojej teplej vody. Tento plynový kotol mám napojený na vlastné plynové hodiny/ vlastne mám iné odberné miesto ako SVB, ktorého som členom/ Chcem sa opýtať či budem ešte platiť bytovému spoločenstvu nejaké percento nákladov na kúrenie, keď už mám samostatné kúrenie, samostatné hodiny na spotrebovaný plyn.
Naposledy upravil Toťo : 30.08.08 at 09:51
Usporiadat
Toťo Toťo

Toťo je offline (nepripojený) Toťo

GABRIELA Pozri príspevok
Toťo, každý máme nejakých susedov. Moji tiež nie sú ideálny, a užila som si s mini dosť. Ale nikdy ma to neviedlo k tomu , že ak niekto napíše aj názor s ktorým nesúhlasím, tak naňho útočim. Toto je porada, a keď žiadame radu , tak musíme počítať aj s inými názormi ako svojími. Veď keď som o niečom 100% presvedčená tak tu nepíšem, a názory ostatných mi môžu byť ukradnuté.
Ja si veľmi vážim komunitu týchto ľudí, lebo mnohí sme začínali na tomto fóre so správou SVB,a naozaj sme si pomáhali a malo by to tu tak ostať aj naďalej bez zbytočného osočovania.
Teším sa na všetky tvoje nové, prínosné rady a porady.
Pekný deň
Ak som niekoho osočoval a na niekoho útočil tak sa úprimne ospravedlňujem. Taktiež prejem pekný deň.
PS: Keby som bol o niečom 100% presvedčený tak tu nepíšem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať