Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Milučkí ...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

volam sa Minko ahojte
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Tiež milučkí




0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

som u tety susedy na navšteve
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Peknú sobotu Vám prajem aj keď vonku prší :

0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

ja budem mať 6 rokov
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Dakto má chuť na dačo :

0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Poradáci ešte nenakupujete ??

0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Onedlho to tu máme :

0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Už len dva mesiace :

0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

TOKY Pozri príspevok
Evička nie je to náhodou tvoja Micka??? Biela je, jedno oko modré
Editka, presne takto vyzerá Micko, len on má modré pravé očko Ale možno, keďže je to fotka, je to správne
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Monika C. Pozri príspevok
Poradáci ešte nenakupujete ??

Monika, prvé darčeky som už objednala, ale ešte mám čo robiť Najťažšie je vymýšľanie pre tých najmenších. Momentálne sú v rodine dvaja, ten dvojročný má už hračky od výmyslu sveta a ten zajtra mesačný si ešte Vianoce veľmi neužije. Ak máte nejaké nápady, sem s nimi, budem rada.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Monika C. Pozri príspevok
Poradáci ešte nenakupujete ??

Ja som včera kúpila dve darčeky pre jednu osobu, pre druhú mám vymyslené ale potrebujem sa o tom poradiť, je to technické ho zamerania.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ale na túto atmosféru sa už teším. Darčeky nemusia byť, len to očakávanie a tešenie sa predtým je fajn.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Maruška54 Pozri príspevok
Ja som včera kúpila dve darčeky pre jednu osobu, pre druhú mám vymyslené ale potrebujem sa o tom poradiť, je to technické ho zamerania.
Maruška, mali by sme si tu otvoriť nejakú zmenáreň - výmenáreň - nápadov na vianočné darčeky
A pozdravujem Minka, ak je ešte u Teba. Ani sa nedivím, že si prehrala, veď tie deťúrence sa už pomaly rodia múdrejšie ako my
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Eulalia Pozri príspevok
Maruška, mali by sme si tu otvoriť nejakú zmenáreň - výmenáreň - nápadov na vianočné darčeky
A pozdravujem Minka, ak je ešte u Teba. Ani sa nedivím, že si prehrala, veď tie deťúrence sa už pomaly rodia múdrejšie ako my
Ak nepochodím v rodine tak oslovím mužskú časť porady. Minko už je doma, je to veľmi múdry chlapec, pozná už všetky písmená, číta celkom plynule akurát s gramatikou /je to vietnamec/ má trošku problémy pozná všetky bratislavské mosty aj ich vymenuje aj nakreslí. No a na to pexeso mi povedal "Ja vyhrávam preto lebo rozmýšľam".
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Maruška54 Pozri príspevok
Ak nepochodím v rodine tak oslovím mužskú časť porady. Minko už je doma, je to veľmi múdry chlapec, pozná už všetky písmená, číta celkom plynule akurát s gramatikou /je to vietnamec/ má trošku problémy pozná všetky bratislavské mosty aj ich vymenuje aj nakreslí. No a na to pexeso mi povedal "Ja vyhrávam preto lebo rozmýšľam".
Tak to je super Ale rozhodne majú tie deti pružnejšie mozgy ako my, tak môže mať aj pravdu Schuti som sa zasmiala.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

v tomto nevľúdnom počasí, po super obede a pri super kávičke, čo ste sem naservírovali, idem vylepšovať náladu - ak ma nepošlete do hája
Ale ja si už začínam púšťať vianočné CD
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Aj takéto je moje vianočné očakávanie
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Eulalia Pozri príspevok
v tomto nevľúdnom počasí, po super obede a pri super kávičke, čo ste sem naservírovali, idem vylepšovať náladu - ak ma nepošlete do hája
Ale ja si už začínam púšťať vianočné CD
Evička predbehla som Ťa, či veríš alebo nie, ja som pred hodinou počúvala jedno vianočné CD http://www.youtube.com/watch?v=jdKN-C7kzdA&feature=related
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať