Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
imino Pozri príspevok
S mojou kralovnickou sme dopoludnia tiez stihli vybehnut do Prievidze na nakup a uz mame za sebou aj kavicku. A este nas caka aj nieco fajnove, zmiesane s kolou... Nechcelo sa nam ist na burciak na Banickych...

Moja mala vcera poobednu, tak treba dobehnut, co sme nestihli vcera k jej meninam. Ale mam pre nu aj veeeeelku maskrtu, no este o tom nevie.

Okrem inych darcekov som do jej mobilu dal ten mily obrazok, co tu na Porade bol,



ako tapetu a ako setric displeja ten druhy



... Veeeelmi sa tomu potesila...
imino, musíš byť veľmi pozorný manžel...

gratulujem

a nech vám to vydrží až do staroby, ale bez tej gule...

0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

cactus Pozri príspevok
imino, musíš byť veľmi pozorný manžel...

gratulujem

a nech vám to vydrží až do staroby, ale bez tej gule...

Tak v to verim...

Ze to vydrzi a ze to bude BEZ tej gule.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Gabi, veď tá guľa je predsa veľmi dôležitá ... samozrejme pre niekoho nevyhnutná...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


...všetkým prajem pekný a pohodový deň...u nás je slnečný, no vietor fúka dosť studený...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ale sa vyťahuje, motýľ jeden...
ale tento si myslí svoje...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
niečo pekné


0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ďalšie výzva pre Pepsikovu





na stretko motýľov, keď nereagovala na nový zraz ježibabiek predvčerom?????????????
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
a ďalší motýlik
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
a čo tak toto?


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
cactus Pozri príspevok
Ďalšie výzva pre Pepsikovu





na stretko motýľov, keď nereagovala na nový zraz ježibabiek predvčerom?????????????
..
...joooj mojka,veď som mala v pláne niečo vymyslieť,ale zakvákala som sa s Manu CHaom,tak som zabudla..ale neboj,ježibabenky budú, aj motýličky,len musím najprv sklennú rózu spratať do pivnice,nech ma neotravuje..tak..


...fajn podvečer vám tu...aj tam..
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..
...joooj mojka,veď som mala v pláne niečo vymyslieť,ale zakvákala som sa s Manu CHaom,tak som zabudla..ale neboj,ježibabenky budú, aj motýličky,len musím najprv sklennú rózu spratať do pivnice,nech ma neotravuje..tak..


...fajn podvečer vám tu...aj tam..
tak to bude zase veseloooooooooo...........

sa teším...e, aj ďalší....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak kočenky, presne ako som predpokladala, mamina prišla a prvé čo bolo kuk do izby krpatej a slovíčko "bordel" bolo na svete. A pritom dieťa sa snažilo a ja vlastne tiež. Kmitala som ako včelička od rána, vrátane nákupov, robenia pomazánok, obloženej misy a poriadku. Takú generálku nerobím ani pred štátnou návštevou. Ale aby som nekrivdila, vydržala sedieť do večera a o poriadku sa už ani nezmienila. Ono som sa jej totižto vážne opýtala, či prišla upratovať alebo gratulovať.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Teda, dievčatá, vy to tu stíhate. Včera večer som tu nebola a teraz pozerám, že pribudlo tu toho taaaak veľa
Toto už máte dnes určite za sebou:
aj toto: alebo toto:

a že už máte pohodový večer, napr. aj takto:

alebo takto pri Porade:
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Želám vám všetkým krásny večer a dobrý relax

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
willma Pozri príspevok
tak kočenky, presne ako som predpokladala, mamina prišla a prvé čo bolo kuk do izby krpatej a slovíčko "bordel" bolo na svete. A pritom dieťa sa snažilo a ja vlastne tiež. Kmitala som ako včelička od rána, vrátane nákupov, robenia pomazánok, obloženej misy a poriadku. Takú generálku nerobím ani pred štátnou návštevou. Ale aby som nekrivdila, vydržala sedieť do večera a o poriadku sa už ani nezmienila. Ono som sa jej totižto vážne opýtala, či prišla upratovať alebo gratulovať.

...obdivujem ťa..aj krpatú..moji synkovia by veru radšej oželeli takú návštevu a ja tiež..nabudúce,keď budeš dobre unavená,zavolaj jej,že treba upratať a ty nevládzeš,tak nech príde a vyžije sa!!!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

...čáry-máry, cukríčky,vypadajú z tekvičky pre moje milé kamarátky-
nech k nim príde sníček sladký...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pepsikova Pozri príspevok
...obdivujem ťa..aj krpatú..moji synkovia by veru radšej oželeli takú návštevu a ja tiež..nabudúce,keď budeš dobre unavená,zavolaj jej,že treba upratať a ty nevládzeš,tak nech príde a vyžije sa!!!...
ona v podstate tiež už nevládze, a je to môj bordel a nie jej, ja mám akosi trošku iné priority, zajtra sa celý deň budem venovať drobcovi, veď máme HODY Ozaj OLI nezbadáme sa niekde???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak.moje milé sedemnástky..
kde je nejaká supriš didžina?..metla už netrpezlivo pradie a ževraj dnes sa nepokazí, ale povozí ma kde-kade po tanečkoch!!!..tak ktorá ide so mnou?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ale ak sa vám nechce,tak si môžeme urobiť metlový míting tu...to bude asi najlepší nápad...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

willma Pozri príspevok
ona v podstate tiež už nevládze, a je to môj bordel a nie jej, ja mám akosi trošku iné priority, zajtra sa celý deň budem venovať drobcovi, veď máme HODY Ozaj OLI nezbadáme sa niekde???
Možno, žeby sme išli na kolotoč (ak nejaké vôbec sú). Len aby počasie prialo. No veď dcéru už poznám, tak sa budem obzerať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať