Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

ešte takýtochúdence myšky
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tak,moje milé,ešte som sem na chvíľku behla,lebo dnes asi ťažko zaspím. Dnes,v dobe všelijakých hygienických prostriedkov a šamponov a čojaviemčoho,sa dozviem,že moja malá,krásna,vlasatá skorovnučka bola odporučená k holičovi,lebo vraj v škole sú vši. A toto povie učiteľka ako na vyriešenie problému.Teda,neviem,ale dieťa do školy istotne nepôjde...
..už ma prešiel spánok...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ahojte, krásny večer vospolok j
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

j
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukurička Pozri príspevok

...pre kamarátku Pepsi /ďakujem za ponuku-poháre/. Ty už nemáš čas ani čarovať a bosorky popreháňať
.


..mojka,dnes si želám,aby som bola ozajstnou čarodejnicou a upratala tam,kde na to kašlú..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Už asi všetci spia ako tento havinko j
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pepsikova Pozri príspevok
Tak,moje milé,ešte som sem na chvíľku behla,lebo dnes asi ťažko zaspím. Dnes,v dobe všelijakých hygienických prostriedkov a šamponov a čojaviemčoho,sa dozviem,že moja malá,krásna,vlasatá skorovnučka bola odporučená k holičovi,lebo vraj v škole sú vši. A toto povie učiteľka ako na vyriešenie problému.Teda,neviem,ale dieťa do školy istotne nepôjde...
..už ma prešiel spánok...
Pepsi malej skorovnučke treba nastriekať ortosan na vlasy, najlepšie potom ich zabaliť do plienky, po hodinke pozrieť, či sú na tej plienke nejaké živočíchy. Ak áno, sadnúť k svetlu, na stôl dať noviny a vlasy prečistiť od hnidí. Je to zábava, ktorú nikomu nezávidím. Netreba strihať. j
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

jozka56 Pozri príspevok
Už asi všetci spia ako tento havinko j
Ešte nie, Jožka, nespíme všetci, teraz sme sa sem len poniektorí dostali
Pekný neskorý večer všetkým.

0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

j
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
Pepsi malej skorovnučke treba nastriekať ortosan na vlasy, najlepšie potom ich zabaliť do plienky, po hodinke pozrieť, či sú na tej plienke nejaké živočíchy. Ak áno, sadnúť k svetlu, na stôl dať noviny a vlasy prečistiť od hnidí. Je to zábava, ktorú nikomu nezávidím. Netreba strihať. j
Veru tak, Pepsi, aj moja dcéra a jej spolužiačky mali dlhé vlasy a vši(darček z vianočného večierka v 1. triede) a orthosanom sa vyumývalo, vysprejovalo, a obišlo sa to bez strihania.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Pozri príspevok
Pepsi malej skorovnučke treba nastriekať ortosan na vlasy, najlepšie potom ich zabaliť do plienky, po hodinke pozrieť, či sú na tej plienke nejaké živočíchy. Ak áno, sadnúť k svetlu, na stôl dať noviny a vlasy prečistiť od hnidí. Je to zábava, ktorú nikomu nezávidím. Netreba strihať. j
.

mojka,malá to našťastie ešte nemá,ale vieš si predstaviť ten plač,s ktorým prišla zo školy a nárek v telefone,keď mi rozprávala,čo jej povedala učiteľka?..a ešte stále nespí,čo furt plače,že ona sa strihať nedá..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pepsikova Pozri príspevok
.

mojka,malá to našťastie ešte nemá,ale vieš si predstaviť ten plač,s ktorým prišla zo školy a nárek v telefone,keď mi rozprávala,čo jej povedala učiteľka?..a ešte stále nespí,čo furt plače,že ona sa strihať nedá..
Pepsi verím Ti, aj si pekne založila tému, podľa Tvojej potreby to je OK, mala si v nej pokračovať ďalej. Jožka Strihať NIE
Naposledy upravil jozka56 : 23.09.08 at 23:37
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pepsikova Pozri príspevok
.

mojka,malá to našťastie ešte nemá,ale vieš si predstaviť ten plač,s ktorým prišla zo školy a nárek v telefone,keď mi rozprávala,čo jej povedala učiteľka?..a ešte stále nespí,čo furt plače,že ona sa strihať nedá..
Tak jej povedz, že tety z Porady jej posielajú pusinky. Aby sa nebála. A okrem toho , že Victoria Bekham bola zlostná, že musela čakať 3 mesiace, kým ju kaderník nakrátko ostrihal.(To bolo včera v správach!!!)
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

A šup do postelí, okrem nočnej šichty z inej témy
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav Pozri príspevok
Tak jej povedz, že tety z Porady jej posielajú pusinky. Aby sa nebála. A okrem toho , že Victoria Bekham bola zlostná, že musela čakať 3 mesiace, kým ju kaderník nakrátko ostrihal.(To bolo včera v správach!!!)
Dav máš pravdu, malé babuľky treba potešiť a hlavne utíšiť. j
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Peknú nôcku j
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Želám dobrú noc a pekné snívanie
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

krásne ránko
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

.....už som Vám pripravila raňajky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať