Zavrieť

Porady

Orange World alebo ako ošklbať dlhoročného zákazníka o 20 000

Remeselník,stavbár.
Chcem týmto upozorniť všetkých poraďákov na podvod zvaný ORANGE WORLD.
Pri podpise novej zmluvy mi bola do zmluvy nenápadne vsunutá taká maličkosť zvaná orange world. Že vraj zadarmo!!!
Je to nenápadné,ale dajte si pozor, týka sa to len územia Slovenska, a to len do 30 MB.Po prekročení týchto Mb., už cálujete natvrdo 47 SKK za MB navyše.
Musím priznať ,že aj mojou chybou sa dostala moja sim karta do rúk nepovolanej a nezodpovednej osobe môjmu 15-ročnému synovi.Samozrejme z čerstvo aktivovaným ORANGE WORLD mini.Za dva dni v Chorvátsku presurfoval po nete s mojou sim kartou 20 000 Skk.
Ak máte niečo takéto aktivované doporučujem maximálnu opatrnosť. Veď len hlavná stránka zoznamu.sk ma1 Mb alebo jedno prezreté video 15 až 50 MB.A to si účtujú odoslané aj prijaté pakety.
Usporiadat
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

No.. citajte co podpisujete a neaktivijte si to co nechcete a ked si uz nieco aktivujete precitajte si podmienky a ked niekomu davate mobil do ruk vysvetlite mu co s nim moze robit

Mam World mini aktivovany uz skoro 2 roky, nikdy som nedoplacal.. nikdy som nepresufoval viac ako limit. Na to aby som obcas na zastavke autobusu pozrel spravy.. resp. pozrel odchody autobusov mi to staci.. a koli tomu to mam aktivovane. Mobil nie je na pozeranie videa ani TV..

Mimochodom.. Nikdy by som sa v zahranici neodvazil ist mobilom na net.. ceny za datovy roaming su velke..
Naposledy upravil Andy Kralik : 21.07.09 at 10:43
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Tiez mam s Orange negativnu skusenost.
Uz viac ako mesiac maju vo svojich prospektoch a reklamach telefon HTC Touch Pro 2. Pomaly mi skonci viazanost tak som si chcel zobrat tento telefon a predlzit viazanost. Na predajni kde som siel ho nemali. Tak som zavolal na zakaznicku linku. A to co mi povedali tam ma prinajmensom zaskocilo. Sice telefon v reklame maju, ale v skutocnosti ho pre klientov nemali, nemaju a asi ani mat nebudu. Ale ze ak chcem, mozem si ho objednat a ze mi ho dodaju za 30 a viac ani a aj to len mozno. To je ale krasny pristup. Flagrantne porusenie zakona o reklame. U Orange koncim. Nemam sa viac s nimi o com bavit.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Andy Kralik Pozri príspevok
No.. citajte co podpisujete a neaktivijte si to co nechcete a ked si uz nieco aktivujete precitajte si podmienky a ked niekomu davate mobil do ruk vysvetlite mu co s nim moze robit

Mam World mini aktivovany uz skoro 2 roky, nikdy som nedoplacal.. nikdy som nepresufoval viac ako limit. Na to aby som obcas na zastavke autobusu pozrel spravy.. resp. pozrel odchody autobusov mi to staci.. a koli tomu to mam aktivovane. Mobil nie je na pozeranie videa ani TV..

Mimochodom.. Nikdy by som sa v zahranici neodvazil ist mobilom na net.. ceny za datovy roaming su velke..
Ani ja ale ak ti telefón zoberie do rúk nezodpovedné decko tak budete rozmýšlať inak.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Dávam do pozornosti :http://technologie.etrend.sk/telekom...ko-55-eur.html
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Mojim najlepším mobilom bola Nokia 5100 .

Tym chcem povedať to,že mobil by mal služiť v prvom rade a možno aj výlučne, len na telefonovanie.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

..ak sa mylim,tak prosím o prepáčenie.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

pridam par mojich skusenosti,
na moju velku nespokojnost s internetovym prehliadacom som si stiahol z netu do tel super rychly prehliadac, vsetko fungovalo na 200%, ucet za net 350Eur , odstranil som prehliadac, ucet bez navysenia.

orange, firemne mame cca 9rok, skrta kde sa sa, zrusene sklady, menej ludi, francuzske legie prisli a kontroluju - skrtaju.

samozrejme nastavaju zo zaciatku problemy
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať