Zavrieť

Porady

Nemoc

Mam na Vas jednu prosbu: Do socialnej poistovne odnasam papier na OČR a Nemoc od 11 dňa kedy uz plati nemoc socialka. A ako je to ked ide zamestnanec so synom len ku zubarovi?? Donesie mi ten maly Vymenný list-Poukaz na odborne vysetrenie, osetrenie, ustavne liečenie , to sa berie ako prekazka v praci, ale to preplaca zamestnavatel nie?? Vsetkym vopred dakujem
Naposledy upravil nikulik : 03.05.05 at 04:46 Dôvod: doplnenie
Usporiadat
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

nesca Pozri príspevok
Bolo viac majiteľov,tak preto oni.Preplácať za kalendárne dni spravodlivé nie je, ale odvody platiť a vypočítavať VZ áno.Ešte som sa nestretla s poctivým zam-teľom.
toto je síce mimo témy, ale ja som sa s poctivým zamestnávateľom stretla, a nie len s jedným. Mysli pozitívne a určite natrafíš na toho poctivého.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
mzdarka renca Pozri príspevok
toto je síce mimo témy, ale ja som sa s poctivým zamestnávateľom stretla, a nie len s jedným. Mysli pozitívne a určite natrafíš na toho poctivého.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Sabadka Pozri príspevok
noooooooooooo sa divíš, čo?
0 0
nesca nesca

nesca je offline (nepripojený) nesca

to keby som vedela :-)
mzdarka renca Pozri príspevok
toto je síce mimo témy, ale ja som sa s poctivým zamestnávateľom stretla, a nie len s jedným. Mysli pozitívne a určite natrafíš na toho poctivého.
Ja netvrdím,že nie sú,len som sa s ním osobne nestretla. Aj u nás v práci to nie je ružové a čo počujem od kdekoho,tam to je Svoje povinnosti poznajú,ale len pokiaľ to vyhovuje im.Čo si budeme vravieť, v minulosti sa málokto ozval a teraz...?! Sme radi,že môžme robiť a mať aspoň nejaký príjem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať