Zavrieť

Porady

HP iPAQ 500 Smartphone

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Zdravím... Možno to sem nebude patriť. Máte skúsenosti niekto s týmto telefónom? Ak áno aké? Poprípade problémy. Lebo s tým mojím sú samé problémy. Je to dobrý telefónik ale nedá sa naň dovolať. Tvári sa ako zapnutý ale dovolať sa neda keď niekto zavola ohlási,že volana stanica nedostupná. I keď je zapnutý a vtedy sa nedá z neho tiež volať. Neviem som bezradná, už bol aj na reklamácií vymenili za nový kus a robí to tiež. Dnes ide znova na reklamáciu ale pochybujem, že to HP nejak vyrieši. Čo by ste mi poradili vy? Ďakujem
Usporiadat
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

pasuliatko Pozri príspevok
mne vyhovoval parametrami tento, s ktorým sú thake problemy.
...a čo tak Sony Ericsson P1?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bobino38 Pozri príspevok
...a čo tak Sony Ericsson P1?
ja som náročna na telefony,výberacá s dotykovým nechcem blek to sa mi nepáči...
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...tebe asi niet rady:-))...ked sa ti nič nepáči, tak si znášaj poruchové ipaq:-)
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bobino38 Pozri príspevok
...tebe asi niet rady:-))...ked sa ti nič nepáči, tak si znášaj poruchové ipaq:-)
vtipne
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...hlavne že sme ti poradili, o čo ti hlavne išlo, poradiť ti...to že už to neakceptuješ je tvoj problém.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bobino38 Pozri príspevok
...hlavne že sme ti poradili, o čo ti hlavne išlo, poradiť ti...to že už to neakceptuješ je tvoj problém.
ved ano ja som rada,ja sa do toho nerozumiem čiže thak.ja som naozaj vďačna
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Dnes som si vyzdvihla plne nový telefón po reklamácii, robi stale to iste zajtra idem reklamovať tretí raz, vrátia mi peniaze. som uplne z toho smutna lebo ten telefonik sa mi páči a vyhovuje až na tie problémy.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Už som problém vyriešila ,nakoniec to bolo spôsobené nekompatibilitou s t-mobile kartou, prešla som na O2 aj s číslom a frčí to jak má
0 0
Mrgrabber Mrgrabber

Mrgrabber je offline (nepripojený) Mrgrabber

pripadne mi napište na skypa moj nick: junior130000 ...viac
No vidiš to je tak Smartphone su inteligentne telefony bez dotikoveho dispeja a predsa v nom nebola chyba
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ale ano neni kompatibilný s T-mobile... Ale nevadí
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Takže už vyriešené?? Nabudúce si treba pozriet aj taktovaciu frekvenciu procesoru. iPAY500 je taktovaný podľa webu na 200MHz, čo stačí ak nespúšťaš viac aplikáciíé súčasne (vrátane tých na pozadí). Takže nabudúce by bolo vhodné si vybrat nečo s vyšším výkonom (podľa mňa od 400MHz vyššie) :-)
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
dalid Pozri príspevok
Takže už vyriešené?? Nabudúce si treba pozriet aj taktovaciu frekvenciu procesoru. iPAY500 je taktovaný podľa webu na 200MHz, čo stačí ak nespúšťaš viac aplikáciíé súčasne (vrátane tých na pozadí). Takže nabudúce by bolo vhodné si vybrat nečo s vyšším výkonom (podľa mňa od 400MHz vyššie) :-)
A ako súvisí frekvencia CPU a nekompatibilita s T-mobile kartou?
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

ups....
nijako
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
dalid Pozri príspevok
ups....
nijako
no vidíš
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať