Zavrieť

Porady

a zasa prvý piatok pred nami...

brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
banda, kedy a kde? padol návrh, že dvanásteho na školení...
Usporiadat
ik-a ik-a

ik-a je offline (nepripojený) ik-a

karkulka
banda, kedy a kde? padol návrh, že dvanásteho na školení...
Ja som tiez rozmyslala, ze by uz mohol byt piatok. Nieco som asi zmeskala, ake skolenie robite dvanasteho? Alebo ste medzitym stretka premenovali na skolenia?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ik-a
Ja som tiez rozmyslala, ze by uz mohol byt piatok. Nieco som asi zmeskala, ake skolenie robite dvanasteho? Alebo ste medzitym stretka premenovali na skolenia?
cic, nebola si to náhodou ty, kto prilepil dátum školenia voľakde do ochrany údajov, či registratúry? furt ho neviem nájsť...ale s mrškou muškou sa tak chceme vykýbliť..
0 0
ik-a ik-a

ik-a je offline (nepripojený) ik-a

karkulka
cic, nebola si to náhodou ty, kto prilepil dátum školenia voľakde do ochrany údajov, či registratúry? furt ho neviem nájsť...ale s mrškou muškou sa tak chceme vykýbliť..
Ano ja som to uverejnila. Ide aj ja, teda chcem ist. Takze stretko v ramci skolenia. Teraz si citam tu pozvanku a je tam citujem:
Ucast na tomto skoleni sa povazuje za vyskolenie a preskolenia podla § 19 a nasl. zakona c.428/2002 Z.z.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

To vyškolenie aj tak bude naprd keď vy ste živnostníčky.A 12 je štvrtok,nie piatok.Tak to chcete presunúť-nie všetci pôjdu na školenie.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ale aj ako živnostníčky účtujeme mzdy, treba nám to,podľa mňa!!!
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ale ako živnostníčka nemôžeš byť vyškolenou zodpovednou osobou pre chlebodarcu.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
bepo
Ale ako živnostníčka nemôžeš byť vyškolenou zodpovednou osobou pre chlebodarcu.
a to už prečo? niečo mi ušlo pri čítaní toho paškvilu? je pravda, že som nad ním spala...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Spýtam sa, ide niekto v piatok 6.5 na školenie do Trenčína? Vraj je tam prihlásených dosť veľa ľudí.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Karkulka-si myslíš že je možné že ti príde kontrola do firmy a ty ju odkážeš na živnostníčku ktorá je u teba 3-krát do roka?
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Môj názor: poverenou osobou by nemala byť osoba, ktorá externe spracováva mzdy, nakoľko ich spracuje iba softvérovo. Nemôže ručiť za prístup k osobným dokladom, ktoré by mali byť uložené vo firme na zabezpečenom mieste, nakoľko tam nie je denno-denne. Nemôže predsa ručiť za ich zneužitie alebo manipuláciu s nimi. Ja osobne navrhujem vo firmách, aby to bola osoba, ktorá má k tomu prístup, s tým pracuje (aj keď nerobí výplaty, výkazy a pod.) a u ktorej je prepoklad, že vo firme bude čo najdlhšie, aby nebolo treba každú chvíľu posielať formulár o oznámení zmien. Kedže stačí preškolenie formou znalosti zákona, tak si ho preštuduje. Osoba, ktorá spracováva mzdy externe by mala byť iba sprostredkovateľom bod.23 Formulára na registráciu.

Ale pravdepodobne by sme túto diskusiu mali viesť v inej téme.

K piatku. Nespájajme školenie so stretnutím. Školenie - je pracovná záležitosť a stretko je spoločensko-priateľská akcia.
Naposledy upravil accad : 04.05.05 at 08:21
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Karkulkoška, zdieľam Editkin a Bepíkov názor, nie všetci budeme na školení.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
bepo
Karkulka-si myslíš že je možné že ti príde kontrola do firmy a ty ju odkážeš na živnostníčku ktorá je u teba 3-krát do roka?
no prepáč, ale ja som s mojim klientami denne...a s jedným spávam v jednej posteli už osemnásty rok...a ukáž mi mzdárku, ktorá vidí svojho klienta tri krát do roka...ja mám u seba mzdovú a personálnu agendu, mám pečiatky, ku mne chodia kontroly...
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ingi
Karkulkoška, zdieľam Editkin a Bepíkov názor, nie všetci budeme na školení.
ale to bol len návrh...zatiaľ som tu žiadny iný nevidela...
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Navrhujem dodržať tradíciu, kedže po poslednom piatku nám sám majiteľ PRAVDY po Jozefovi odkázal, že nabudúce sme tam vítaní bez časového obmedzenia, tak to urobme opäť tam. Dajme si tu aspoň vedieť predbežný počet, kto príde a potom cez Jozefa si tam urobme rezervačku na piatok večer. Dúfam, že nie je hokej.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

karkulka
ale to bol len návrh...zatiaľ som tu žiadny iný nevidela...
Skúsim teda: Čo ostatní na "prvý piatok v mesiaci"?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja mooooooooooožem, a mám taký dojem že luebchenko nemooooooože a neviem ako je na tom mrška muška...

0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ja idem v sobotu ráno na východ svadbovať, takže mi to asi nevydá prísť v piatok...

Nechcete ísť radšej nasledujúci víkend niekam do Karpát opekať?
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
nóoo ja by som ozaj bola za nejaký výnimočne hociaký deň ale až budúci týždeň - ja sa prispôsobím! Ale prinajhoršom, keď inak nedáte, možno na chvíľu dofrčím. Moja predstava ako sedím za PC a nepohnem sa spred neho kým to nedorobím je už od pondelka i tak značne krutou realitou skresaná, takže sa asi polnočným šichtám tak či tak nevyhnem a zasa na mne svet nestojí a nepadá (i keď ja si to samozrejme o sebe myslím ) A neni v piatok nejaký strááášne dôležitý hokej (že by sme to teda predsa len na ten budúci týždeň.......
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Richard
Ja idem v sobotu ráno na východ svadbovať, takže mi to asi nevydá prísť v piatok...

Nechcete ísť radšej nasledujúci víkend niekam do Karpát opekať?
Richard, špekáčky a slaninka - to je moje jasné že ano - kedy a kde? a máš dohodnutého toho tam hore?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
[QUOTE=Richard]Ja idem v sobotu ráno na východ svadbovať, takže mi to asi nevydá prísť v piatok...
dúfam, že nesvadbuješ sám seba...
Naposledy upravil Richard : 04.05.05 at 12:50
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať