Zavrieť

Porady

Fakty o našich ženách :)

Pokusme sa my muzi, pochopit zeny, lebo:

1. Vacsina zien ma nejasno v tom co chcu, su nervozne ked od nich clovek chce vediet verdikt (rozhodnutie, nazor v nerozhodnosti), ak dosiahnu to co "chceli", pocituju neistotu ci je to to, co naozaj chceli.
2. Pri ženách je v prevažnej väčšine ľahšie vybudovať si partnerský vzťah od "piky", ako keby sa mal vyvinúť, ako nadstavba vzťahu kamarátskeho.
4. Zeny maju radi, ked je okolo nich vela priatelov. To, ze sa do nich polka zalubi je vedlajsie, im to vsak vyhovuje. Su schopne mat viacej kamaratov, nez muzi kamaratiek, bez toho aby sa zalubili.
6.zena ti nikdy nepovie nic priamo
7.zeny su radi dobyvane
8.zeny radi glorifikuju pojem "zenskosti"
9.mozes jej skutkami dokazovat , ako ju neskonale milujes , ale ked jej to nepovis aspon raz do tyzdna , tak zacne konspirovat ...
10. Ženy často vidia racionálne fakty hovoriace "A", uvedomujú si ich, ale emócie hovoriace "B" ich prebijú, ženy potom trpia, ale dúfajú, že sa realita nejako vyvinie v prospech ich plánov načrtnutých emóciami.
11. Zenu casto pochyti stav, ze je zla, resp. nie dost dobra. Stava sa to v situaciach ked obklukou chalanovi vysvetluje, ze nema o vztah s nim zaujem...
12. Zena potrebuje byt obdivovana a chce aby jej vsetci naokolo davali pocit vynimocnosti a jedinecsnosti
13. Z kazdeho aktu kamaratstva sa musi stat pravidlo, neskor povinnost, ktorej porusenie sa tresta okamzitym urazenim
14. Pre zenu je tazsie pochvalit, pretoze vidi stale viac chyb na muzovi ako muz na zene.
15. Zena ma problemy s hovorenim pravdy ak si tym poskodi svoju reputaciu.
16. Zena je schopna zo dna na den zabudnut, ze vas lubila, ponuknut vam v priebehu niekolkych dni priatelstvo, ktore ak neprijmete, hlboko ju sklamete.
17. Zena nie je schopna udrzat tajomstvo, ak jej nieco hovorite, pocitejte stym ze to hovorite aj jej najlepsej kamaratke
18. Zena vie byt hlboko sklamana a zaroven potesene tou istou vecou v zavislosti od jej momentalnych zaujmov
19. Cokolvek spravis, vzdy musis ratat s tym, ze si zena najde dovod, preco ti to vycitat.
20. Ak poviete nieco, co sa da pochopit dvoma sposobmi, z ktorych jeden je urazlivy, je absolutne jedno, ze vy myslite ten normalny...zene, je to uplne jedno. Ona pochopi ten druhy.
21. žena,resp. vacsina zien nedokaze riesit problemy a rozne natlakove situacie racionalne, jej emotivna stranka je prilis silna, aby sa nezapojila
22. zena berie vsetko DOSLOVA
23. zeny maju neuveritelnu schopnost s nami manipulovat, aj ked je muz priam nasmrt urazeny...
24. Zena/dievca Velmi dobre vie co chce, ale najprv to musi chciet.
25.Pokial na to nepride je schopna vselicoho, dovtedy ruky prec.
26. Aj ked je zena vinna, vie to otocit v zaujme svojho dobra na to aby sa muz citil este vinnejsie, a pritom si neuvedomuje, ze to moze byt este horsie.
27. Ak spravi zena chybu a muz sa nahneva a urazi, tak zena to vzdy otoci a urazi sa este viac.. Dovod: muz sa urazil
28. Muzi su zalozeni racionalnejsie, zeny emocionalnejsie
29. Casto robia chybu zeny, hlavne vyvolavaju hadky ked su precitlivene, nezabudajme ze vtedy im ublizuje cely svet navokol. Ak si vsak muz dovoli povedat zene aku chybu urobila, vrati sa mu to v podobe zenskych vycitok typu Za vsetko mozem vzdy ja!
30. Zeny vidia hlbsi zmysel v sklopenej doske na zachode a vo vytlacani zubnej pasty od spodu.
31. Zeny vedia robit viac veci naraz, ale synchronizacia vedenia vozidla s prevodovkou je muzska praca
33. Ak vás žena nepustí k slovu a vkuse kecá,tak sa ju nesnažte prerušiť...Zvyčajne to vedie k jej naštvatosti
34. ženy sú najúžasnejšie stvorenia na planéte.
35. Jediný pohľad na ženu dokáže rozžiariť deň silnejšie ako tisíc hviezd
36. Každý stretol aspoň raz v živote ženu, pre ktorej bozk by zapredal dušu, sebaúctu aj budúcnosť.
37. ženy-matky si zaslúžia našu nekonečnú úctu.
38. Zeny onedlho zalozia rovnaku temu o muzoch.
39. Ak zena tvrdi, ze sa ozve, a vy naozaj od nej nieco potrebujete....radsej zavolajte vy...
40. zena berie vsetko DOSLOVA, ale vacsinu veci, ktore zena povie, mysli OBRAZNE
41. žena nič nerobí preto - lebo muž chce, (aj keď si to on myslí), ale preto - že ona chce.
42. Zena nic nerobi preto, lebo si mysli, ze muz to spravi dobrovolne a rad. (ale to si iba mysli)
43. Ženy očakávajú od mužov väčšiu iniciatívu.
44. zeny vedia neuveritelne manipulovat s muzmi. vsimneme si to, az vtedy ked dosiahnu svoj ciel.
45. najsilnejsou energiou su zenske slzy, pohnu aj s muzom.
46. zena sa oblecie neskutocne vyzyvavo a potom sa tvari nastvane, ked na nu pozera komplet cela ulica
47. zena sa bude pytat otazky typu "co sa stalo?" "je ti nieco" vzdy ked to je najmenej vhodne a vzdy ked muz len premysla
48. Hned ako zena zisti ze s nou muz manipuloval, stane sa z nej hystericka suka, hlavne ale preto, lebo ona je zena a teda ona by mala byt v manipulovani majster.
49. Zena si mysli ze muzovi nieco nenapadne nanutila a tesi sa z vlastnej prefikanosti, zatial co muz to robi pre vlastny prospech a drzi hubu.
50. Keď vás žena príliš miluje a vie, že vzťah je z akýchkoľvek príčin nereálny, snaží sa vám tými najrôznejšími spôsobmi vyhýbať.
51. Zeny sa radi a casto vypytuju na predosle vztahy svojich partnerov a tak zistuju ci su tie najlepsie a jedine. Samozrejme chlapi neradi o tom rozpravaju, preco asi ...?
52. muzi a zeny maju uplne rozdielne myslenie. ...pre nas je to jasna vec co povedala, ale ona tym myslela uplne nieco ine. skratka pouzivame rozdielne kodovanie medzi riadkami.
53a. Ženy sa väčšinou neradi fotia, keď jedia.
53b. Ženy sa väčšinou neradi fotia, keď vedia, že sa ich fotograf pokúša odfotiť nepozorovane. Pokiaľ sa fotografovi podarí takáto fotka a potom ju ukáže odfotenej osobe (žene) tak sa naštve(pokiaľ len nie je splnená podmienka d).
53c. Žene sa sama sebe nepáči na drvivej väčšine fotiek, vždy na sebe nájde nejakú chybičku, ajkeď je fotka skvelá.
53d. Najviac sa im páčia fotky, kde vlastne ani nevyzerajú, ako oni...
54. Zena je to najkrajsie co pan Boh stvoril.
55. Drviva vacsina zien sa nerada foti kedykolvek
56. Vacsina zien je schopna "pilit" muzovi usi tym, co by od neho chcela dost. Ked dostane to co ziadala je este viac nespokojna
57. takmer nulovy orientacny zmysel
58. nevedia soferovat
59. AK sa zene nedostava dostatok pozornosti , dokaze velmi rychlo rezignovat a zabudunut co bolo pred tym ..
60. Nič neurazí ženu či dievča viac, než otvorený nezáujem o nu.
61. Najlepší spôsob ako zničiť priatelstvo s krásnou ženou je prejaviť o ňu záujem.
62. Zeny su ako pocasie , v jeden den by ti dali modre z neba a dalsi ta poslu do riti
63 Žena nevie čo chce , ale bude otravovať až kým to nedostane
64. Zena nikdy neoceni to, co pre nu robite sposobom, akym chcete.
65. Ženy sú nepochopiteľné a komplikované stvorenia
66. Zena zrejme nechape, ze to co od vas ocakava v tazkych chvilach potrebujeme v rovnakej situacii tiez.
69. Muž je hlava rodiny. Len škoda, že žena,je jej krk.
70. Mozte pre holku spravit cokovek, byt jej oporou, byt vzdy pri nej, uprimne sa zaujimat o jej zivot, o to co ju tesi ci trapi, mozete robit vsetko spravne, nemusite jej nikdy umyselne ublizit a nemusite ju nikdy zradit...ale az spozna inych ludi, ktori jej vyhovuju viac, v pribehu jedineho dna sa mozete po 8 rocnom priatelstve stat "nenavidenou sucastou nenavideneho stareho zivota".
71. Opat a znovu podciarknute, zeny nemaju logiku, iba emocie a nalady.
72. Pre zenu, je hocikto nahraditelny. Hocikto.
73. Keď Vám baba povie, že ste jej najväčší kamarát, už nikdy z toho nič nebude
74. Pokiaľ ma žena zlú náladu, tak ju musíte upokojovať a milo sa k nej správať. Akonáhle niečo zle spravíte tak končíte. Pokial ma chlap zlu náladu, tak žena sa správa k nemu tak akoby jej nikdy nepomohol....
75.Ak prejavite zaujem o zenu ktora nema jasno v tom co chce , prilisna snaha nerobi dobrotu ... niekedy je lepsie dufat , netlacit a hlavne nechat zit ...
76: najrychlejsia zamienka k rozhovoru je zene na otazku: "zlato, co ti je?" odpovedat NIC ..
77. Zeny nechapu ze "Si len kamarat" zranuje viac ako "Uz ta nechcem nikdy vidiet".
78. Za normalnych okolnosti ked sa k nim spravate s primeranym respektom a uctou tak sa spravaju aj ony dobre k vam.
79. Ked chytia naladu na filozoficke otazky preco ich uz nemate tak radi ako na zaciatku a podobne je lepsie proste nehovorit nic. Ziadna odpoved totiz nie je spravna
80. Ked budete dakomu predstavovat svoju priatelku, v zivote ju nepredstavte ako kamaratku, lebo vam vycisti zaludok.
81. Zeny dokazu mat mnozstvo zivotnych zasad, predstav a idealov, ktorymi sa v zivote riadia. A taktiez dokazdu na rekordne mnozstvo z nich v rekordne kratkom case zabudnut, ak sa vyskytne situacia.
82. Zeny su neskutocne kreativne. Dokazu chlapov dostat na kolena tolkymi roznymi sposobmi, ze je nemozne sa voci tomu ochranit.
83. "Ked to nevies ty, ja ti to teda hovorit nebudem." Moja "oblubena" zenska fraza, medzi chlapmi casto vyvolavajuca usmev. Ak by som toto ja dakedy seriozne pouzil, citil by som sa ako dement. Zeny su schopne to pouzit s plnou vaznostou a serioznostou...
85. akonahle sa zacnete so zenou bavit o niektorom z tychto bodov, zena sa urazi...
88.Z kamaratsva k dievcatu moze byt laska , ale len tazko bude z lasky k dievcatu opät kamarastvo
..........aa az ked pridete aj o to kamaratstvo uvedomite si co ste mali a ze ste mali byt radi zato ako to bolo , ale to uz len taky dotaz to k bodu nepatri
89. Zena ked povie nie, mysli tym ano.... A ked nemysli, este lepsie
90. Pozves ju na rande:
Ak ti zena povie nie, znamena to mozno.
Ak ti zena povie mozno, znamena to ano
Ak ti povie ano, je to k.....
91.Zeny nepoznaju daco ako definitivne rozhodnutie*, nie definitivne v muzskom slova zmysle...co samozrejme vychadza z naseho znameho a oblubeneho, "zeny nevedia co chcu". Ked tak nad tym premyslam, da sa povedat, ze je to taka konstanta, od ktorej sa mnoho inych pravd o zenach odvija.
*skratene povedane, da sa ocakavat neocakavatelne(vzhladom na slovne vyjadrenia)
92. Zena je schopna sa x-krat vratit a odist(od vas), vzdy s originalnym a nenapadnutelnym dovodom...
93. Zeby bola ta nerozhodnost nakazliva aj na muzov? Ked som s nou neni, chcem s nou byt, ked s nou som, tak s nou byt nechcem...blbe.
94. Pekne slova od peknej a milej holky maju neocenitelnu hodnotu pre kazde muzske ucho a daju sa pocuvat ozaj znova a znova. No jo, nase ego sa rado necha hladit.
95. Niekedy su schoopne situaciu tak zvratit, ze by bolo hrozne lahke im odpustit, aj ked rozum vravi, ze by sme nemali. Co potom...
97.zena sa po hadke neozve ako prva , pretoze chce potrestat chlapa ...avsak trpi len ona sama...
98. zena moze mat zlu naladu kedykolvek, pricom muz musi byt ten, kto jej ju vylepsi, ak tak neurobi, alebo sa o to nesnazi, je este on sam zly a zena si poklada otazku, naco takeho chlapa vlastne ma...
99. Vacsina zien hovori chlapom, ze sme svine, hovada a ine zvierata a ze by nas vsetkych vystrielali, no keby nas vystrielali tak vtedy si uvedomia, ze zivot bez chlapov si nevedia ani predstavit.
100. každý príspevok v tejto teme je čisto-čistá pravda, ale aj tak ženy budú tvrdit že ony za nič nemôžu, ...[alebo o nicom nevedia]
101. Zena je shopna citit sa tucna, aj vtedy, ked je schopna si cez brucho poskrabat chrbticu...
102.Ženy ako také majú často krát problém zaujať svoj vlastný názor na nejakú skutočnosť. Sú nervózne keď to od nech žiadame. Preto si treba vážiť ženy, ktoré s tým nemajú žiadny problém.
103. Vážme si ženu, kto ti dá košom bez udania dovodu a nie tá , ktorá ti bude ešte 4 týždne neskor mlieť o tom aký si pre nu priliš uažsny...
104. Keď žena dosiahne čo chcela, začne chcieť viac ... až jej zostane nič
105. Ak vás žena niekam pozýva a udá približný čas kedy, a ona mešká pár hodín, tak je to v pohode a veta "prepáč mrzí ma to, ja ti to vynahradím" vám musí stačiť..
106. Spomenul som si na zaver mojho nedavneho depresivneho dumania z nedostatku zenskej pritomnosti:
Ked nemas dievca, si sam sebou. Si taky, akym Ta vychoval zivot (rodicia, znami...). Niekto hovado, nadavajuce a plujuce na okolie. Iny je svatuskar, nepovie ani "Do riti!" a svojho vtaka pouziva len na cikanie.
Dievca (zena) Ta chtiac nechtiac donuti zmenit sa. Hlavne ak sa Ti paci, lebo sa jej chces pacit aj Ty. Nejako si zistis ake hodnoty uprednostnuje a podla toho sa zacnes menit. Hovado sa upokoji a zmeni slovnik, svatuskar zase zacne zdravo nadavat a mysliet brcavejsie (uchylnejsie).
Stanes sa lepsim clovekom. Konanie sa podriaduje myslienke na vzajomnu naklonnost dvojice.
107. ženu nepochopíte, skočte radšej na pivo
110. Pre ženu má slovo " nie " dva významy. Prvý zakrýva jasavé " áno" a druhé je to pravé " nie " . Len ktoré je ktoré, to nikdy nikto nepochopí.
Naposledy upravil slabikar : 14.09.08 at 21:58
Usporiadat
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
a dalo by sa povedať že my ženy,, sme také,, kvôli vám mužom...:
tak že vysvetliť by ste nám to mali vy ..prečo sme také..
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
piggos Pozri príspevok
a dalo by sa povedať že my ženy,, sme také,, kvôli vám mužom...:
tak že vysvetliť by ste nám to mali vy ..prečo sme také..
Zabudla si dodať také...dobré na Vás mužov , môžeme byť aj horšie , neviem čo sa Vám mužom nepáči, veď sme starostlivé, chápavé a milujúce stvorenia
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
elpka Pozri príspevok
Zabudla si dodať také...dobré na Vás mužov , môžeme byť aj horšie , neviem čo sa Vám mužom nepáči, veď sme starostlivé, chápavé a milujúce stvorenia
asi to im vadí že sme také chápavé,milujúce.....sme lepšie ako chlapi a to oni neznesú....muži sú taký,,ženy sú iné.ale navzájom sa dopĺňame...
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
máš úplnú pravdu, je to na tom svete dobre zariadené
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Sme aké sme, hlavne že sme ...
0 0
Fali Fali

Fali je offline (nepripojený) Fali

Krásne a pravdivé
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

No jo. Mužský, ti nestárnou. Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou
sexy. Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium. A pak z ničeho
nic zdechnou.

(režisérka Věra Chytilová)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žena je ako demo program.

Buď má obmedzenú dobu užívania,

alebo najlepšie funkcie má zakázané,

alebo stále kecá, aby si ju zaregistroval.



Čo poviete žene s modrinami pod obidvoma očami? Nič. Už jej bolo povedané dvakrát.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ŽENA

Žena je po dieťati druhý najnižší vývojový stupeň človeka. Vyvinula sa v priebehu evolúcie takzvaným procesom retardácie. Typickým životným prostredím ženy sú oblasti miest a vidieka, z voľnej prírody už takmer vymizla. Živí sa prevažne potravou. Ženu si možno ľahko pomýliť s ťavou dvojhrbou. Na jej tele sa tiež nachádzajú dva hrby, ktoré sú rezervoárom pitných tekutín. Na rozdiel od ťavi ich však žena má na hrudi, nie na chrbte. Žena je objektom sexuálnej úchylky zvanej Heterosexualita. Táto je údajne neliečiteľná a odhady odborníkov tvrdia že dnes ňou trpí asi 96% populácie.

http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Žena
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.

Viacero klimatologických štúdií v posledných rokoch dokázalo, že Slovenky sú jednou z hlavných príčin globálneho otepľovania. Táto teória bola doteraz kontroverznou a zdanlivo nelogickou (ako môže chladná žena zvyšovať teplotu?), najnovšie zistenia však dávajú jednoznačnú odpoveď- Slovenky svojim odmietavým správaním v oblasti sexu produkujú viac skleníkových plynov ako poľnohospodárstvo a letecká doprava dohromady. Podľa panelu expertov na konferencii Bali 2007 má táto abnormalita v oblasti medziľudských vzťahov obrovský dopad na svetovú klímu a treba ju okamžite riešiť.

Úvod do problematiky CO2 emisií

Každá ľudská aktivita (cestovanie, sranie atď.) je zdrojom emisie CO2 a ďalších skleníkových plynov, ktoré spôsobujú zvýšenie teploty atmosféry a následné klimatické katastrofy- suchá, hurikány a ďalšie nepekné veci. Typickým príkladom je automobilová doprava a používanie auta vo vzťahu k ženám. Najekologickejší spôsob, ako sa dostať na schôdzku s dámou, je pešo, prípadne hromadnou dopravou. Je to však veľmi nerealistické, nakoľko auto je pre úspech u samíc jedným zo základných determinantov. Nie každý si môže dovoliť drahé auto, a tak sa množstvo mladých mužov spolieha na lacné alternatívy (v populárnej terminológii známe ako „lacné ojeby“)- ako napr. Staré dizláky, ktoré robia veľa brmbrm. Tieto síce nie sú ideálnym riešením, ale sú dostatočne silné a cool na to, aby oklamali sexuálny algorytmus v ženskom mozgu (ktorý je evolučne dosť jednoduchý). Tieto vozidlá majú veľký objem motora a veľkú spotrebu, a zároveň- vysoké emisie CO2.

Emisie CO2 na Slovensku

Vozidlá horeuvedeného typu sú používané po celom svete, a Slovensko sa v ich používaní veľmi neodlišuje. Čo je na Slovensku ojedinelé, je to obrovské množstvo kilometrov, ktoré musí priemerný Slovák prejazdiť, kým dostane svoju partnerku do tej správnej nálady. Je všeobecne známym faktom, že Slovenky je veľmi komplikované zbaliť (Nie je to rovnomerné- zatiaľ čo na zapadlom vidieku sa trtká ostošesť, v mestách a v niektorých regiónoch je situácia veľmi zúfalá. Platí pravidlo, že čím lepšia rodina a vyššie vzdelanie, tým vačšia krava.) Zatiaľ čo napr. v Anglicku je potrebné prejazdiť v priemere 8km, aby sa dáma odhalila svoje cennosti, na Slovensku je to okolo 100km na vidieku, a 129 000km v meste. Pri 2-litrovom dieselovom motore je to cca 40kg CO2 emisií na vidieku, a 98 000 ton CO2 v meste.


Fakty

Pri balení priemernej Angličanky sa vypustí do ovzdušia toľko CO2, koľko vyprodukuje motor skútra po dobu 17 minút. Pri balení Slovenky sa vypustí do atmosféry množstvo CO2, koľko vypustí 400-miestny Airbus počas letu Londýn- Singapur a spať, 120- krát.

Riešenie

Klimatologická konferencia na Bali priniesla množstvo inšpiratívnych ideí. Tu sú niektoré vyjadrenia zúčastnených:

Al Gore

„Osud sveta je závislý na vôli Sloveniek podriadiť sa globálnym potrebám.“


Senegalský delegát

- „Neprístupnosť a neochota Sloveniek nemá s etikou a morálkou nič spoločné. Táto nezmyselná ignorancia spôsobuje katastrofálne suchá a zabíja Africké deti.“

Dalajláma

„Prehodnoťte svoju skutočnú morálnu cenu. Ak vám vaše ego hovorí, že ste niekto, Budha hovorí, že ste nikto. Všetci sme len hovno. Ja som hovno, vy ste hovno, a aj vaše rodiny sú len jedno veľké hovno. Keď je hovno na polici, myslí si, že je torta.“

Paris Hilton

Oh, fuck. Keď sa vám niekto páči tak na čo čakať?“


Jamajský delegát

„Žijeme len raz. Treba jebať koľko to ide.“


Japonská SONY prišla s patentom na plastové autíčko v tvare starého dizláka. Podľa konštruktérov by si ho dáma mala zasunúť do príslušných partií a po zapnutí by malo robiť „brmbrm“, a tak nahradiť túžbu po aute. Klinické testy však ukázali nebezpečné vedľajšie účinky- strata túžby po aute je totiž sprevádzaná stratou túžby po chlapoch, čo vedie k ešte väčším environmentálnym škodám.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Georgeo nudíš sa, nudíš
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
slavica Pozri príspevok
Georgeo nudíš sa, nudíš
Ani nie .....skôr zabávam , ale sa aj miernim , som slušný -dúfam
0 0
maverick27 maverick27

maverick27 je offline (nepripojený) maverick27

Ahoj, mne sa náhodou príspevok šlabikára páčil. Iste chcel len vyčarovať úsmev na Vaších tvárach. Ja som sa nad tým pousmial aj príspevok buchača ma pobavil, dokonca som musel zavolať priteľku, nech sa príde pobaviť na tom, takže máte odomňa +
Tak aj ja niečo pridám: Žena je ako výchrica, keď prichádza je vlhká a plná očakavaní a keď ochádza je studená a berie zo sebou všetko...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

maverick27 Pozri príspevok
Ahoj, mne sa náhodou príspevok šlabikára páčil. Iste chcel len vyčarovať úsmev na Vaších tvárach. Ja som sa nad tým pousmial aj príspevok buchača ma pobavil, dokonca som musel zavolať priteľku, nech sa príde pobaviť na tom, takže máte odomňa +
Tak aj ja niečo pridám: Žena je ako výchrica, keď prichádza je vlhká a plná očakavaní a keď ochádza je studená a berie zo sebou všetko...
Ha, ha, ha. Plní očakávania sú muži
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
maverick27 Pozri príspevok
Ahoj, mne sa náhodou príspevok šlabikára páčil. Iste chcel len vyčarovať úsmev na Vaších tvárach. Ja som sa nad tým pousmial aj príspevok buchača ma pobavil, dokonca som musel zavolať priteľku, nech sa príde pobaviť na tom, takže máte odomňa +
Tak aj ja niečo pridám: Žena je ako výchrica, keď prichádza je vlhká a plná očakavaní a keď ochádza je studená a berie zo sebou všetko...
Kazu Re: Fakty o našich ženách
Ha, ha, ha. Plní očakávania sú muži
Čakal som mäkkšiu víchricu

No a keď už sú tie citáty ...:

Všetky ženy sú ......
Len teta Anka je ......

Do vybodkovaného si položte patričný výrazy . Kto ma pozná podľa príspevkov / samozrejme / , vie , aké ......
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Myslela som si, že je schválne tvrdé y, keď už je plná očakávania tak nebude predsa čakať mäkké i
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sliepka

Tento článok stojí za hovno

Pohybujte sa opatrne.

Upozornenie:
Tento článok paroduje sex a menšiny alebo sa vysmieva niečomu, čo nie je Slovák.
Neskúšajte doma.

Typická sliepka



Sliepka je dievča/žena (v niektorých prípadoch aj chlapec/muž), ktoré sa vyznačuje určitými zvláštnymi sociálnymi a psychologickými prejavmi. Iné názvy sú kurva, fiflena, bábika, čaja.

„Správny chlap potrebuje sliepku. A polchlap, tomu sa zase páčia invalidky.“ Július Satinský

Typy

13-15 ročné

V tomto období mladé sliepky zisťujú, aký je alkohol moderný, ako dobre vyzerajú s cigaretou a ako strašne sa musia podobať na dospelých. Pre tento typ je typicke obdobie vzbury a chlpatenia, preto niekedy večer, keď na druhý deň nejdú do školy a pustí ich mama, sa chodia zabávať do podnikov, s umelou hudbou. Začína sa aj pravideľné vymieňanie frajerov(každý večer iný, pred kamarátkami nazývaní milenci), ktorý musia byť minimálne o 5 rokov starší, mať panvicu na hlave a IQ do 30.. Z jedného takéhoto večera donesú priemerne 2000 fotiek z parketu, z toalety, s fľaškou, cigaretou, respektíve simulujúc opitý stav, ktoré hneď vyvesia na Pokec.sk. Toto obdobie môže byť len prechodné a po určitom čase v ojedinelých prípadoch doznieva.

16 a viac ročné

Pokiaľ je sliepka nadalej sliepkou aj v tomto období, je to už takmer neliečiteľné. Naďalej navštevuje podobné kluby. Frajeri majú rovnaké vlastnosti ako v predcházajúcej kategórií, ale musia vlastniť auto a byt. Títo frajeri sú pomene stabilní a vymieňajú ich len raz za tyždeň. V tomto období sú prítomné dlhé výpadky pamäte(opitý stav už nie je simulovaný, ale celkom pravidelný) a počas nich aj postupne zistujú, že to tam dolu, už nie je na cikanie a využívajú toho na presadzovanie si svojich záujmov.

Sliepka s kabelkou už v neliečiteľnom stave


Vonkajšia charakeristika

Sliepky sú ľahko rozpoznateľné od ostatného obyvateľstva, vďaka špecifickým znakom.
Na tvári je prítomná hrubá vrstva šminiek a make-upu(pravdepodobne nanášané murárskou špachtľou)
Vlasy nemá pôvodnú farbu a sú 3 a viac farebné a hypermoderne upravené, niekedy upravené veľkým množstvom peroxidu vodíka
Nosia drahé slnečné okuliare aj cez zimu a niekedy aj v noci
Vždy sú značkovo a trendy oblečené s kabelkou Louis Vuitton, respektíve D&G(respektíve ich napodobeninami)
Napodobenina drahého parfumu, je z nej cítit na kilometre

Vlastnosti

Neustály pocit, že sú aj v ich 20 kilách tučné, respektíve naopak tie najtučnejšie majú vysoké sebavedomie, myslia si, že sú chudé a nosia tesné oblečenia s vykúkajúcim bruchom
Na počítači využívajú pokecovidný štýl písania
Večne nespokojné so všetkým
Oblečenie staré viac ako 3 mesiace vyhadzujú (však ružové pásiky boli moderné v minulej sezóne)
Pri dorozumievaní, si svoje názory výrazne presadzujú, ostatných nazory ju nezaujímajú a ignorujú ich, poprípade nadávajú ľuďom s iným názorom, že sa nikdy o nič nezaujímajú a zrazu sa budú do niečoho starať
Slušnosť neznámy pojem
Všade nosí zo sebou make-up
Pri každom zrkadle sa zastavia, aby sa na seba pozreli (respektíve nosia zrkadlá so sebou všade)
Minimálne, niekedy záporné IQ
Všetko, čo má so sebou v meste alebo na verejnosti(doplnky, kamaráti, psy...) má pre ne len módny charakter
Vyhodí vám na oči všetky vaše chyby a všetko, čo sa jej na vás nepáči. Opačne to však už nejde, sebakritika je neprípustná. Koho nemajú radi, respektíve neznášajú, tomu to povedia do očí aj pred ostatnými ľudmi
Pri pózovaní pri fotení majú vždy vyšpúlené pery, najčastejší je záber zhora. Každá sliepka je odfotená asi na miliarde fotiek

Voľný čas a záľuby

Sliepka sa nikdy nenudí, keďže má širokú škálu záľub.
Pokec.sk
Alkohol
Cigarety (je to moderné)
Fotenie sa
Pokec.sk
Hudba
Ohováranie

Vedomosti, vzdelanie a schopnosti

Sliepka má široké vedomosti najmä v oblasti informatiky, kde vie spustiť počítač, zapnúť si Pokec.sk, alebo ICQ6. Veď na iné účely sa ani počítač využiť nedá.

Vzdelanie sa u sliepky prejavuje občasnou návševou školy(aj v škole sa treba pofotiť). V prípade vyvolania na odpoveď alebo prezentáciu prichádza reakcia Božeee, pán profesor mne sa nechcééé, alebo Ja to neviééém. Pri písaní zlej známky profesorom nastáva reakcia Božeee, prosím, pán profesor ja to mám, len som si to zabudla domáá, ktoré môže sprevádzať krik alebo plač so silnou vierov vo vybojovanie svojho názoru. Absencia je vysoká a aj počas prítomnosti v škole rušia iných študentov a profesorov cez hodiny kotkodákaním s inými sliepkami, alebo neustálym smiechom a cez prestávky vrieskaním, alebo hudbou s mobilného telefónu. Samozrejme má veľké ambície navštevovať vysokú školu, ale tie sa väčšinou rozplynú na prvej skúške (čooo? to sa treba učiť?!).

Nakoniec má široké schopnosti, ktoré jej slúžia na prežitie.
Líčenie sa
Tancovanie
Fajčenie
Pitie alkoholu
Vkus na oblečenie
Schopnosť tráviť na nákupoch celé týždne

Akákoľvek fyzická činnosť je vylúčená a pri pokuse zapojiť ju do niečoho takého nastáva rovnaká reakcia ako pri zacítení smradu(Božeee!)

Hudba

Väčšina sliepok je na tom po hudobnej stránke mizerne. Absentujúci hudobný sluch a vplyv toho čo je moderné spôsobil, že počúvajú následovné umelé štýly:
Hip-hop
Disco
Pop
Technická hudba(techno, trance, house)
EMO (to už v menšom pomere, keďže obsahuje prvky ozajstnej hudby: hudobné nástroje)

Nevýhodou je vysoká úroveň zabúdania, kedže po tom, čo Fun Rádio prestane pesničku hrať 200-500x za deň si na ňu ani nespomenie.

Známa sliepka

Známe sliepky
Paris Hilton
Pipina z Mafstory
Britney Spears
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok
buchi, pridáš prázdny príspevok....Nenašiel si správne slová???, ... sme také dokonalé????
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ani sa nedivim po tom co uz bolo povedane /napisane/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať