Zavrieť

Porady

zaistené auto políciou

som panna, tiger a "1" ...viac
Dobrý deň všetci poraďáci!
Chcem sa s Vami poradiť s takouto záležitosťou. Minulý rok v septembri alebo v októbri raz ráno prišli policajti a môjmu synovi zaistili auto. Musel ho odovzdať - vraj pochádza z trestnej činnosti. Môj syn bol asi tretí majiteľ v poradí. Predchádzajúci majiteľ tvrdí, že o ničom takom nemal ani tušenia. Syn do dnešného dňa nemá ani auto, ani peniaze, ani vyrozumenie od polície, že je vyšetrovanie ukončené. Vyšetrovateľ povedal (dľa info od syna), že auto bolo ukradnuté nemeckej občianke v Taliansku. Poisťovňa vyplatila pani peniaze a auto nechce ani poisťovňa, ani pani. Súdne to syn vraj nemôže vymáhať, kým nedostane vyjadrenie od polície, že je vyšetrovanie ukončené. Pretože, som na auto synovi požičala peniaze a súrne ich potrebujem, chcela by som poradiť, ako by sa tento prípad dal vyriešiť, čo najskôr. Nehrozí nám aj premlčanie, ak bude polícia takýmto štýlom naťahovať čas? Za každú radu vopred ďakujem.
Usporiadat
Marta_ Marta_

Marta_ je offline (nepripojený) Marta_

som panna, tiger a "1" ...viac
Ďakujem ti Petruška za vyčerpávajúcu odpoveď. Som rada, že sa môžem s Vami (poraďákmi) poradiť a prehodiť pár viet.
0 0
Marta_ Marta_

Marta_ je offline (nepripojený) Marta_

som panna, tiger a "1" ...viac
Milí poraďáci, som vám dlžná výsledok môjho story. Môj syn nakoniec vystupoval v tomto príbehu len ako svedok. Nekonečne dlho polícia vyšetrovala tento prípad. A naviac auto chceli vraj vrátiť pôvodnej majiteľke, ale táto ho nechcela, lebo jej zaplatila poisťovňa škodu. Tak neviem, ako a kde skončí takéto auto.......Môj syn po nekonečných pokusoch sa rozhodol predať svoju pohľadávku za 50%. To, že vám dopoviem príbeh, mi prišlo na um vtedy, keď som čítala príspevok od P. Novej "Vyšetrovanie skončilo ...zabudnite".
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať