Zavrieť

Porady

Na chatu s kolegami a kolegynami

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Davam sem temu a ocakavam vase nazory, ktore cchem dat precitat potom dcere aj jej priatelovi. Dcera s nim chodi uz rok, nedavno ju poziadal o ruku, s tym, ze asi o rok by sa chceli vziat. Inak dobry chlapec, starostlivy
Len teraz narazili na problem. On robi v banke a partia kolegov sa vybrala na chatu na cely vikend. Jej sa to nepozdavalo a trva na tom, aby tam nechodil bez nej. Dva dni na to, dnes potvrdil ucast na dalsom vikende v oktobri. Ze pojdu aj byvali kolegovia, aj z inych oddeleni. Podotykam kolegyne aj kolegovia, zrejme bez svojich partnerov. Nemyslim si, ze je typ nevernika, ale co nie je raz sa stat moze. Alebo si ho vyhliadne nejaka kolegyna a pojde si za svojim a on zmeni svoj postoj.
Dcera sa s nim rozist nechce, ale necche ani mat vztah a neskor mozno manzelstvo, kde by on chodieval sam - bez nej na vikendy na chatu. Ak by to stolerovala, chodievala by aj ona na rozne akcie sama a moj nazor je, ze s tymto riesenim vstupovat do manzelstva, nema buducnost.

Aky je vas nazor? Podla statistiky vikendy na chatach a podnikove zurky su plne nevier.

Najlepsie by bolo, keby to on pochopil, len dcera nevie ako mu to este vysvetlit.
Usporiadat
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Neprečítala som všetky názory, ale zo zadania mi vychádza, že som asi k...a, keď chodievam bez svojho manžela na diskotéky s kolegami - teda kolegami oboch pohlaví. Bavíme sa dobre, prípadne aj s ostatnými návštevníkmi aj keď teda ma ešte nikdy nenapadlo sa na/po diske s niekým vyspať (či už z kolegov alebo s kýmkoľvek iným). Samozrejme aj jemu tolerujem stretávky s chalanmi. Ani jedno ani druhé sa nedeje ale často (skôr tak raz za pol roka) v dnešnej uponáhľanej dobe.
Wow, čo človek o sebe nezistí.
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

tiez som necitala vsetko, ale moj nazor je, ze nech ide...podla mna by sa partneri prip. manzelia nemali v tomto obmedzovat, nemali by vsade chodit spolu, mali by mat aj slobodu...treba prejavit vzajomnu doveru..myslim si, ze keby si chce jej priatel niekde uzit, alebo najst milenku, tak na to nepotrebuje ist na chatu :-) a je len na nom, ci odola zvodom nejakej peknej kolegyne

ja osobne svojho priatela pustam na akcie s kamaratmi, rovnako ma on pusta na firemne akcie, nemame s tym problem, nakolko si doverujeme a doprajeme si slobodu
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Nemienim sa vyjadrovať v takýchto a podobných témach, ale že si ich prečítam sa priznávam. Niekedy sa pobavím, niekedy ma zarmútia, ale pri čítaní tejto témy som sa zamyslela nad tým, kde sme zaradení my členovia Porady, ktorí sa pravidelne stretávame aj na celé víkendy bez rodinných príslušníkov. Musím dodať, že sme síce všetci 17-roční /cca od 20-65/. A je paradoxom, že práve tu sa niekto pýta či je správne, alebo nesprávne ísť na chatu...

PS: Je aj dobré porekadlo:"Podľa seba, súdim Teba". "Každý sa učí na svojich chybách."
Naposledy upravil ALDA : 18.09.08 at 11:41
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bonita Pozri príspevok
Jaros , Ka Mil, ja by som neplietla do kopy dve temy ani dve osoby.
Na osobnu otazku - osobna odpoved - najprv mi bol neverny on, kedze som bola este dost mlada, vadilo mi to. Ale s rokmi prisla dost velka tolerancia. A cim starsie su kolena, tym viac ocenujem, ze mam pri sebe cloveka akeho vtedy treba mat - mozem sa nanho vzdy spolahnut.
Takze teorie o nevere mozeme rozoberat tam.

Sem patria iba teorie o dcere.

Ze som otvorena, ze vela poviem - preco nie? Hovorim to v ramci nazorov. Netvarim sa ako super clovek, ktory nikdy nezlyhal a vzdy mal pravdu. A nikdy som netvrdila, ze od perinky po hrob idem iba smer Nebo. Uznavam v zivote iste priority, tie ktore pokladam za dolezite. Nie som clovek, ktory este len hlada seba, svoj smer, poznam sa, som so sebou spokojna aj so svojim zivotom a mam dost sebavedomia , aby som vedela povedat ja nazory, ktore sa inym nepacia.

Takze ak ste mali pocit : Ha, teraz sme ju dostali - sklamem vas. Za svoje nazory sa nehanbim.
iriska Pozri príspevok
Neprečítala som všetky názory, ale zo zadania mi vychádza, že som asi k...a, keď chodievam bez svojho manžela na diskotéky s kolegami - teda kolegami oboch pohlaví. Bavíme sa dobre, prípadne aj s ostatnými návštevníkmi aj keď teda ma ešte nikdy nenapadlo sa na/po diske s niekým vyspať (či už z kolegov alebo s kýmkoľvek iným). Samozrejme aj jemu tolerujem stretávky s chalanmi. Ani jedno ani druhé sa nedeje ale často (skôr tak raz za pol roka) v dnešnej uponáhľanej dobe.
Wow, čo človek o sebe nezistí.

ešte raz klobúk dole skvelé vlákno, už ho idem oznámkovať
akokeby som čítala Frýbovú, alebo Plzáka
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

Môj názor je ako tu už väčšina napísala, že vzťah medzi mužom a ženou je len a len o dôvere. A zakazovať mužovi takéto akcie? To nebude viesť k ničomu dobrému. Ako to už bolo písané, keď muž alebo žena chce podviesť, tak na to teda vôbec nepotrebuje ísť na chatu. Stačí, že muž povie, že ide na ryby alebo obchodné jednanie, a môže byť za tým úplne niečo iné. A druhá strana sa to ani nikdy nemusí dozvedieť. A každý keď chce, tak odolá pokušeniu aj keď dobre vieme, že my ženy vieme použiť veľmi dobré prostriedky na to, aby sme muža zviedli.
Ja som za to, že v každom vzťahu musí byť určitá volnosť a k tomu patria aj firemné akcie, chaty a podobne. Ale tá volnosť musí byť rovnaká, nie tak že jeden môže a ten druhý nech sa len stará o domácnosť, deti a nech len sedí doma.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Bonita, mohla by si potom napísať, ako to dopadlo. Či išiel dcérin priateľ na chatu alebo nie. Ako to doriešili. Keď už sme sem napísali toľko názorov, bolo by dobré vedieť aj koniec.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...hotový televízny seriál:-)))...Panelák 2:-)))
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Iriska - neviem celkom aka si - mozno material na dalsiu temu, len po tvojom prispevku konstatujem, ze urcite si vztahovacna.


Akcie a vikendy nie su to iste, ale asi to chape len par ludi.

Skuste konecne vynechat mna ako osobu a berte ma len ako prispievatela nazorov v tejto teme. Nie je v poriadku, ze sa tu par ludi psychicky - skodoradostne odbavuje a tiez to odporuje pravidlam chatu.

Verim, ze mladi si najdu zlatu strednu cestu a ocenujem pripevok jednej poradacky, ked napisala, ze kazdy vztah je o kompromisoch.

Michelle84 - ak bude co, dam vediet. Zatial dcera lezi na jiske, od vcera s plucnou emboliou a trombozou v operovanej nohe, takze sa moje priority zasadne posunuli a myslim, ze tema chata v tejto chvili uz nie je vobec aktualna ani zaujimava.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

bonita Pozri príspevok
Iriska - neviem celkom aka si - mozno material na dalsiu temu, len po tvojom prispevku konstatujem, ze urcite si vztahovacna.


Akcie a vikendy nie su to iste, ale asi to chape len par ludi.

Skuste konecne vynechat mna ako osobu a berte ma len ako prispievatela nazorov v tejto teme. Nie je v poriadku, ze sa tu par ludi psychicky - skodoradostne odbavuje a tiez to odporuje pravidlam chatu.

Verim, ze mladi si najdu zlatu strednu cestu a ocenujem pripevok jednej poradacky, ked napisala, ze kazdy vztah je o kompromisoch.

Michelle84 - ak bude co, dam vediet. Zatial dcera lezi na jiske, od vcera s plucnou emboliou a trombozou v operovanej nohe, takze sa moje priority zasadne posunuli a myslim, ze tema chata v tejto chvili uz nie je vobec aktualna ani zaujimava.
Aký je rozdiel medzi akciou a víkendom? Asi som medzi tou väčšinou, ktorá to nechápe.
A to, že dcéra je v nemocnici, môže vyvolať určité správanie jej priateľa. Možno budú pozitívne možno negatívne pre ňu. To už bude na nej.
Nech sa skoro uzdraví.

PS: Ak už nechceš, aby sem ľudia prispievali, uzavri tému. Ak ju neuzavrieš, nemôžeš nikomu vyčítať jeho príspevky.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Nejde mi uzavriet, v praci s temou mi nevyhadzuje moznost uzavriet, len styri ine moznosti. Ale naco ju budem uzavierat, kto cche nech si pise, ved sme v demokracii a mame vsetci pravo slova. Mne tie opacne nazory nevadia, vadi mi iba ta ironia a zloba v niektorych prispevkoch. Ale to vypoveda aj o samom pisatelovi. Nemam pocit , ze kto nejde so mnou ide proti mne.
0 0
MICKDUNDY MICKDUNDY

MICKDUNDY je offline (nepripojený) MICKDUNDY

to co vam poviem sa vam nebude pacit ale som presvedceny o tom....
ak ide jeden z dvojice na chatu a tesi sa na nu nieco nie je v poriadku...
hovorte mi o dovere co chcete... PRILEZITOST ROBI ZLODEJA.. tiez som bol na sluzobke a som chlap co ma zrejme privelke svedomie..cely vecer som sms koval a mal som problem odolavat opitej koleg...suhlasim ze ak bude chciet podvedie aj doma...ak sa dvaja SKUTOCNE lubia tak chcu byt spolu...potom je tu aj zodpovednost...ti co vyhlasuju ze je to normalne tak nech si to skusia..po tyzdnoch tazkej prace a zivota plnych povinnosti vam partner oznami ze ide na vikend prec a vas caka vikend v samote...zazil som to..nech to robia obaja, co je vraj uz normalne a nepytajte sa preco vztahy krachuju... zobudte sa a prestante si namyslat ze medzi muzom a zenou moze byt kamaratstvo..je len otazka casu a prilezit kedy sa to zvrhne...doma jedna hadka a...takze nesuhlasim ze mas zasahovat..ale rozhovor je v poriadku..ale medzi nimi dvoma...AK CHCE NIEKTO PARTNERA TAK MA AJ ZODPOVEDNOST OKREM LASKY.MYSLIM SI JEDNO..LUDIA SA POZERAJU..A NEVIDIA CI NECHCU VIDIET..EGOIZMUS A PENIAZE NAS ZASLEPUJU...VELA STASTIA V PARTNERSTVACH..TO MOJE KOLI AJ JEDNEMU VIKENDU ZKRACHOVALO..............
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať