Zavrieť

Porady

Zmena zamestnania

Ahojte poraďáci, neviem sa rozhodnúť. Zvažujem´všetky za a proti. Možno máte vlastnú skúsenosť. Napíšte mi o tom. V súčasnosti pracujem v súkromnej firme. Nie že by som bola nespokojná. Všade je určite niečo, čo niekomu vyhovuje a niekomu nie. Ja som dostala ponuku, prešla konkurźom a vybrali mňa. Podmienky, aké ponúkajú v súčasnosti ani zďaleka nemám. Jediný problém je dochádzka. je to 80 kilometrov od miesta bydliska. Cestovanie vlakom a MHD. Denne priemerne 12 hodín mimo domova niekedy aj viac. Napíšte mi prosím o svojich skúsenostiach, možno sa ľahšie rozhodnem. Vďaka.
Usporiadat
alienn alienn

alienn je offline (nepripojený) alienn

no ale tie statne (uradnici a pod.) nikdy nespia a su to zivy tvory ale kazdy by ich radsej zakopal aj ked mne na dany vratili minuly rok preplatok 7-8 tisic tak som ich mal rad ale len chvilu dako mam antipatiu k nim ale inak psikov mam rad ale takych obycajnych
0 0
double double

double je offline (nepripojený) double

ja tiez rozmýšlam či dochádzat denne 70 km dokopy (tam aj spat) Autom je to pol hodina , bus alebo vklak nepripadá v úvahu. Ponukaná mzda 1400EUR No je to na zváženie každého osobitne pre a proti.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

double Pozri príspevok
ja tiez rozmýšlam či dochádzat denne 70 km dokopy (tam aj spat) Autom je to pol hodina , bus alebo vklak nepripadá v úvahu. Ponukaná mzda 1400EUR No je to na zváženie každého osobitne pre a proti.
double, je síce pekné, že máš záujem poradiť, ale pri odpovedi je treba pozrieť, kedy bola otázka zadaná. Téma bola založená v decembri 2008, takže zadávateľ už určite vystriedal medzi tým najmenej 2 zamestnania.

Je zbytočné vyťahovať staré témy, ak nie je potreba v nich niečo aktuálne riešiť.
0 0
bebusyk bebusyk

bebusyk je offline (nepripojený) bebusyk

takze podla teba radsej zalozit zas temu s rovnakou otazkou
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

bebusyk Pozri príspevok
takze podla teba radsej zalozit zas temu s rovnakou otazkou
double nepoložil žiadnu otázku, len aktualizoval tému tým, že pridal príspevok, že aj on sa rozhoduje. Ja v príspevku nevidím žiadnu otázku. Ak by sa chcel niečo spýtať, tak nemám nič voči tomu, ak otázku zaradí na koniec existujúcej (rovnakej) témy.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

double Pozri príspevok
ja tiez rozmýšlam či dochádzat denne 70 km dokopy (tam aj spat) Autom je to pol hodina , bus alebo vklak nepripadá v úvahu. Ponukaná mzda 1400EUR No je to na zváženie každého osobitne pre a proti.
Mám známeho čo dochádza tiež denne 70 km, ale cestou tam aj späť poberie ľudí z autobusových zástavok a vyinkasuje od nich cestovné ako keby cestovali autobusom normálnej linky.
Všetci zúčastnení sú spokojní: známy nejde naprázdno a zarobí si na benzín, a tí čo sa odvezú sú zasa rýchlejšie doma a sú radi tiež.

Takto si vlastne navzájom vypomôžu.
0 0
double double

double je offline (nepripojený) double

Chobot Pozri príspevok
double nepoložil žiadnu otázku, len aktualizoval tému tým, že pridal príspevok, že aj on sa rozhoduje. Ja v príspevku nevidím žiadnu otázku. Ak by sa chcel niečo spýtať, tak nemám nič voči tomu, ak otázku zaradí na koniec existujúcej (rovnakej) témy.
Aha sorry nepoznám pravidlá tu na porade ohladne zadávania príspevkov. No tiež si myslím žeby sa nemusela zakladať nová téma. Pod témov zmena zamestnania budú diskutovat tí čo si chcú zmenit zamestnanie a rozmýšlajú či maju alebo nie
0 0
double double

double je offline (nepripojený) double

hubatá Pozri príspevok
Mám známeho čo dochádza tiež denne 70 km, ale cestou tam aj späť poberie ľudí z autobusových zástavok a vyinkasuje od nich cestovné ako keby cestovali autobusom normálnej linky.
Všetci zúčastnení sú spokojní: známy nejde naprázdno a zarobí si na benzín, a tí čo sa odvezú sú zasa rýchlejšie doma a sú radi tiež.

Takto si vlastne navzájom vypomôžu.

Tak to ano to sa dá len treba mat pevnú pracovnú dobu. Ja by som mal pohyblivu. Este cestou tam by som niekoho zobral ale spat asi tazko resp by sa musel prisposobit
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

double Pozri príspevok
Tak to ano to sa dá len treba mat pevnú pracovnú dobu. Ja by som mal pohyblivu. Este cestou tam by som niekoho zobral ale spat asi tazko resp by sa musel prisposobit

Tam aj späť berieš predsa ľudí stojacich na autobusových zastávkach......čomu sa chceš prispôsobovať, veď to neberieš kolegov s tvojou pracovnou dobou, ale cudzích ľudí !!!!
0 0
bebusyk bebusyk

bebusyk je offline (nepripojený) bebusyk

Chobot Pozri príspevok
double nepoložil žiadnu otázku, len aktualizoval tému tým, že pridal príspevok, že aj on sa rozhoduje. Ja v príspevku nevidím žiadnu otázku. Ak by sa chcel niečo spýtať, tak nemám nič voči tomu, ak otázku zaradí na koniec existujúcej (rovnakej) témy.
prepac "chobot", asi si mi neporozumel, ja som double nic nevycitala, ale suhlasila. len som mala dojem, ze si prave ty chcel, aby sa v teme, ktora bola zalozena uz dost davno neprispievalo, kedze uz nieje urcite pre zakladatela tejto temy aktualna. len som polozila otazku :-). ak teda nereagovat na davno zalozetemu a mam rovnaku otazku, resp. problem a zaujima ma nazor poradakov, mam zalozit temu s uz existujucou otazkou? neviem ako by som to mala zrozumitelnejsie ...... ak sa aj ja rozhodujem prave v tejto dobe :-)
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ešte raz a kompletne:

Ráno zastavíš autom na zastávke autobusu normálnej linky čo ide tvojím smerom do BA a s milým úsmevom sa opýtaš:
- "Dobré ránko cestujúci ! Kto ide do BA k ....., vezmem ho za cestovnééé !"

A keď si nebudeš všímať prekvapené tváre, tak sa ti cestujúci sami naložia, sami od seba sa vďačne poskladajú na cestovné, medzi sebou si povydávajú, prípadne ešte aj tringelt ti nechajú že ......."to je dobréé !!!"

A opačným smerom si to pre veľký úspech zopakuješ a ..... je to !

0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

bebusyk Pozri príspevok
prepac "chobot", asi si mi neporozumel, ja som double nic nevycitala, ale suhlasila. len som mala dojem, ze si prave ty chcel, aby sa v teme, ktora bola zalozena uz dost davno neprispievalo, kedze uz nieje urcite pre zakladatela tejto temy aktualna. len som polozila otazku :-). ak teda nereagovat na davno zalozetemu a mam rovnaku otazku, resp. problem a zaujima ma nazor poradakov, mam zalozit temu s uz existujucou otazkou? neviem ako by som to mala zrozumitelnejsie ...... ak sa aj ja rozhodujem prave v tejto dobe :-)
Veď som už vyššie napísal - ak máš rovnaký problém alebo otázku priamo týkajúcu sa predmetu témy, tak kľudne v nej pokračuj. Ak máš otázku na inú tému, založ novú.

Ale nevidím dôvod niečím zbytočným prispieť v starej téme, ak sa nejedná o otázku, alebo ak niekto odpovedá na rok starú otázku.
0 0
ekomama ekomama

ekomama je offline (nepripojený) ekomama

Ja dochadzam 50 km denne uz 15 rokov, ale ked si predstavim, kolko casu som stravil vo vlaku, mhd a cakanim na stanici, tak mi je az zle. Hlavne teraz ked mam deti tak to chcem zmenit, dufam´,ze mi to vide
0 0
sirena1 sirena1

sirena1 je offline (nepripojený) sirena1

A čo tak skúsiť a potom zvážiť zmenu bydliska kvôli práci. U nás na Slovensku sa silou mocou držíme jedného miesta /aj ja/ a muži často dochádzajú za prácou , sú stále preč z domu a pod. Nemusí to tak byť, len sa bojíme zmeny. Držím palce.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať