Zavrieť

Porady

CCC - Krásne prezentácie

43 ročná účtovníčka
Ahojte poradáci dovolila som si založiť ďaľšiu tému dúfam, že tu také dačo nie je a chcem aby ste to videli aj vy a doložili ďaľšie keď máte podobné prezentácie. Nezabudnite zapnúť reproduktor. Keď chcete rýchlejše pozerať treba nato klikať alebo na ľavom okraji posúvať.
Naposledy upravil Monika C. : 16.09.08 at 22:07
Usporiadat
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Budú sa tu mazať prezentácie. To si ch rýchlo poťahujem k sebe :-)
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Nie je to prezentácia, ale doporučuem tieto virtuálne obrázky. Je tam pár aj zo Slovenska:
http://www.virtualtravel.cz/virtualn...republika.html
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Pekný večer!
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Zitulda Pozri príspevok
Pýtala som to tu a dostala som to od jedného kámoša bývalého kolegu. Tak tu je, ako sa Vám páči?

A už mi ukazuje, že mám zaplnený disk na pridanie príloh na 93,21 MB, to značí, že budem musieť opať mazať, alebo PPs-ky neprikladať.Idem si spočítať koľko kusov som pridala od posledného mazania.t.j. od 07.12.2008- to je po dvoch mesiacoch. Je mi do

Ahoj, prosím tě, kde se mi zobrazí zaplnění disku přidanýma přílohama?
Děkuji
sondaw
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Keď pridávaš prílohy, v okne hore je lišta s červenou a zelenou farbou a nad ňou sa ti zobrazuje sondaw, vaše prílohy zaberajú: xx MB.
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Děkuju, ale já právě nic takového nevidím, už jsem to hledala hned, jak jsem to zde četla, ale možná koukám jinam
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 12:53
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
sondaw Pozri príspevok
Děkuju, ale já právě nic takového nevidím, už jsem to hledala hned, jak jsem to zde četla, ale možná koukám jinam

No ja tiež takú lištu, ktorá by ma informovala koľko miesta zaberajú moje prílohy nevidím.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

sondaw Pozri príspevok
Děkuju, ale já právě nic takového nevidím, už jsem to hledala hned, jak jsem to zde četla, ale možná koukám jinam
U mňa viď priložený súbor.
sondaw, ešte mi prezraď, prosím, ako viem prilepiť obrázok tak, ako máš ty pod textom príspevku.
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Marína Pozri príspevok
U mňa viď priložený súbor.
sondaw, ešte mi prezraď, prosím, ako viem prilepiť obrázok tak, ako máš ty pod textom príspevku.
Ahoj, otevřu si tady stránku s přidáním příloh a normálně to vyfotím, uložím v počítači a potom sem dám jako každý přiložený soubor

sondaw
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Som potešená, že na Tvoju otázku Sondaw Ti už dali aj iní odpoveď.Ešte pridám pár, čo môžem A pokúsim sa odfotiť tak ako Marína. Aj ja mám takú presnú tabuľku . Sondaw ak tebe sa nezobrazuje posuvník, tak Ti môžeme len závidieť, ale nie v zlom , naopak som rada, že môžeš prikladať a želám si, aby sa Ti posuvník tak ako má Marína a ja nikdy nezobrazil. Ak sa nemýlim ešte aj Betka nemá posuvník. Ja som už musela veľmi veľa príloh, aj v tejto téme vymazať, aby som mohla pridať nové.A už nehovorím o tom, ako to strašne vyzerá-(kuk napr. str 13 tejto téme). No ale nič nemôžem robiť, len s ľútostou vymazávať. Asi si budem musieť robiť zoznam s pridaním príloh s presným opisom do ktorej témy bol ktorý príspevok pridaný a potom v prípade ak by niekto mal záujem o prílohu a požiadal o zaslanie mailom tak sa dá-možno.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

ťukla som skôr, asi zo smútku a tak som poslala len text.
Maríííína ako si to urobila, že si pridala tabuľku??? Si šikuľka.
Naposledy upravil Zitulda : 04.04.09 at 20:15
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Všem vám děkuji za rady a pomoc
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 13:03
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Pěknou neděli
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 13:06
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

sondaw Pozri príspevok
Ahoj, otevřu si tady stránku s přidáním příloh a normálně to vyfotím, uložím v počítači a potom sem dám jako každý přiložený soubor

sondaw
Ako myslíš vyfotím, azda fotoaparátom? Dá sa to aj inak, len som zabudla ako.
Zitulda Pozri príspevok
ťukla som skôr, asi zo smútku a tak som poslala len text.
Maríííína ako si to urobila, že si pridala tabuľku??? Si šikuľka.
Na klávesnici vpravo hore vedľa F12 máš tlačítko Print Screen, klikneš naň, otvoríš prázdny súbor vo Worde a dáš Ctrl+C. Na obrázku máš presne to, čo bolo v čase stlačenia PrintScreen na obrazovke.
Ak je vidieť na obrázku aj to, čo si neželáš zverejniť, klikneš vo Worde na ten obrázok, klikneš pravé tlačítko myši a Zobraziť panel nástrojov obrázok. Teraz môžeš obrázok upravovať. Ak napr. nechceš, aby bolo vidieť dolnú lištu, klikni na oříznout, teraz klikni na spodnú časť obrázka, zobrazí sa ti malé T, posúvaj smerom hore toľko, koľko potrebuješ orezať. Ak klikneš na roh tabuľky, zobrazí sa ti L a môžeš orezať naraz horizontálne aj vertikálne.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Krásná Francie - Edith Piaff
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Nie je to nahodou Mirelle Mathieu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať