Zavrieť

Porady

CCC - Krásne prezentácie

43 ročná účtovníčka
Ahojte poradáci dovolila som si založiť ďaľšiu tému dúfam, že tu také dačo nie je a chcem aby ste to videli aj vy a doložili ďaľšie keď máte podobné prezentácie. Nezabudnite zapnúť reproduktor. Keď chcete rýchlejše pozerať treba nato klikať alebo na ľavom okraji posúvať.
Naposledy upravil Monika C. : 16.09.08 at 22:07
Usporiadat
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Prepáčte, že som, ale musím Vás poprosiť, aby ste neboli prekvapení, ak v predošlých mojich príspevkoch budete postrádať pridané prílohy. Dnes som ich musela odstrániť, nakoľko aj napriek písomnej prosbe Richardovi, mi na disku pre prílohy, nezväčšil priestor a moja SS-ka ostala bez odpovede. Môžem sa iba domnievať, že je naozaj veľmi ťažený a nevie čo skôr má urobiť. Na disku mám iba max.120MB, a aj z toho je trvale obsadených 14 MB, a príspevky k nim sú už iba v archíve, ktoré ani ja sama nemôžem, aj keby som chcela odstrániť. Je mi to naozaj veľmi ľúto ale už nebudem prikladať prílohy, tak prosím prepáčte.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Schody
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Vzdušný most v Malajzii
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Zitulda Pozri príspevok
Prepáčte, že som, ale musím Vás poprosiť, aby ste neboli prekvapení, ak v predošlých mojich príspevkoch budete postrádať pridané prílohy. Dnes som ich musela odstrániť, nakoľko aj napriek písomnej prosbe Richardovi, mi na disku pre prílohy, nezväčšil priestor a moja SS-ka ostala bez odpovede. Môžem sa iba domnievať, že je naozaj veľmi ťažený a nevie čo skôr má urobiť. Na disku mám iba max.120MB, a aj z toho je trvale obsadených 14 MB, a príspevky k nim sú už iba v archíve, ktoré ani ja sama nemôžem, aj keby som chcela odstrániť. Je mi to naozaj veľmi ľúto ale už nebudem prikladať prílohy, tak prosím prepáčte.
Ahoj, myslím, že není třeba se omlouvat, naopak je jistě i nám všem líto, že nemůžeš přidávat přílohy. Třeba se to do budoucna ještě změní, moc bych ti to přála
sondaw
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

šikovný zahradník
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

sondaw Pozri príspevok
Ahoj, myslím, že není třeba se omlouvat, naopak je jistě i nám všem líto, že nemůžeš přidávat přílohy. Třeba se to do budoucna ještě změní, moc bych ti to přála
sondaw
Ďakujem Ti za milé slová veľmi pekne. Ale urobila som už tretí krát to, že som si vyprázdnila disk príloh na Porade, tak teraz už môžem zas pridávať do tých 120 MB. Admín mi konečne odpovedal na prosbu o žväčšenie, že to urobí každému, lebo jednotlivcovi sa to nedá. Ale aj tak som rada že to niekedy bude.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Veľká noc
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Odkaz veľkej noci
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Krásne a smutné zároveň !!!
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

2009 Pozri príspevok
Odkaz veľkej noci
2009 Pozri príspevok
Krásne a smutné zároveň !!!
Ja osobne Ti ďakujem za tieto prezentácie, človek by mal spomaliť, zamyslieť sa a nehnať sa len za hmotou........
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Olice Pozri príspevok
Ja osobne Ti ďakujem za tieto prezentácie, človek by mal spomaliť, zamyslieť sa a nehnať sa len za hmotou........
Mám trošku clivé dumky. Preto som ich tam dala.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

2009 Pozri príspevok
Mám trošku clivé dumky. Preto som ich tam dala.
Pokúsim sa trošku tie clivé dumky rozohnať takouto krásnou prírodou
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Olice Pozri príspevok
Pokúsim sa trošku tie clivé dumky rozohnať takouto krásnou prírodou
Kuk podarilo sa Ti to. Mám rada všetko krásne. Evika
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Francie - foto z rogala
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Prejdite sa
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

modry pozdrav...
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Bratislava
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

ake su nase problemy?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Stvorenie trochu inak
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať