Zavrieť

Porady

Ako poslať link na tému.

admin
Ak si želáte poslať link (link je adresa témy, resp. príspevku, na ktorú stačí kliknúť a nasmeruje užívateľa priamo na danú webovú adresu) na tému, o ktorej si myslíte, že by mohla zaujímať aj Vášho známeho.

Postupujte nasledovne:
Otvorte si želanú tému, v hornom menu stlačte "Práca s témou", po stlačení sa vynorí menu, z ktorého si vyberte "Poslať na email". Otvorí sa nové okno s formulárom, kde zadáte emailovú adresu príjemcu, ktorému chcete link na túto tému poslať.

Prikladám aj obrázok, kde je znázornené rozbaľovacie menu z ktorého sa dá vybrať tlačidlo "Poslať na email".
Naposledy upravil Richard : 06.05.05 at 21:20
Usporiadat
rada rada

rada je offline (nepripojený) rada

Jéééj, čítam si tieto príspevky a naučili ste ma tu takto farebne pracovať
Doteraz som to nevedela.
Ďakujem a pekný deň.
Naposledy upravil rada : 27.04.06 at 14:50 Dôvod: GCH
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Slávaa ešterazsláva

vidzíte?už mi to jde


som veľmi šťastnátralalalalalalalaltrililiiiiiiďakujem Vám všem,ktorí ste sa mi snažilipomôcťaby som už konečne aj ja vedela zvýrazňovaťtext
srdečná vďaka
tiririririrturururskáčem od radosti
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Barbara
Slávaa ešterazsláva

vidzíte?už mi to jde


som veľmi šťastnátralalalalalalalaltrililiiiiiiďakujem Vám všem,ktorí ste sa mi snažilipomôcťaby som už konečne aj ja vedela zvýrazňovaťtext
srdečná vďaka
tiririririrturururskáčem od radosti
Barbarka veď sa pochváľ ako sa ti to podarilo.:p Možno aj iní majú taký istý problém. Teším sa s tebou:p :p . Ide ti to nádherne.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Simonab
Barbarka veď sa pochváľ ako sa ti to podarilo.:p Možno aj iní majú taký istý problém. Teším sa s tebou:p :p . Ide ti to nádherne.

Ahoj Simonka
tak ja to robím tak, že keď si vyberiem nejakú farbu, kliknem naň objaví sa mi názov farby a text napíšem medzi názvom farby a medzi COLORnapr. ---COLOR=Red COLOR--- takže COLOR=REDkliknem medziRED a COLOR napíšemtext a na konci je slovoCOLOR
neviem či som to napísala dosť zrozumiteľneale dúfam
alebo pri podčiarknutí medzi dvoma Učkami napr.PrvéUtextdruhéU
:p
ale určite je aj jednoduhší spôsob , ale ten ešte neviem.
a neviem ešte ako naraz zmeniť písmo aj farbu
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Barbara
a neviem ešte ako naraz zmeniť písmo aj farbu
však si predsa vyznačíš to , čo chceš zmeniť a zmeníš aj písmo a aj veľkosť...
podľa mňa je to tak najjednoduchšie
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
dkkkkkkotirirtzuikk
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ale zložitejšie vyberieš farbu zobrazí sa [ COLOR = "Navy" ] klikneš na veľkosť [ SIZE = "2" ] dkkkkkkotirirtzuikka napíšš text..a na konci je zase toto [ /SIZE ][ /COLOR ]
ale podľa mňa je toto zbytočne komplikované
0 0
Kabaka123 Kabaka123

Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

ayya
Viera123
Ayya, ty sa vytešuješ, a ja som ešte stále neprišla na to číslovanie!!! už som to vzdala, že veď sa naučím na minikurze!
Ale keď si tie číslovania už načala, tak mi to skús ešte raz vysvetliť! Ja za ten svet nemôžem nájsť väčšie číslo ako to, ktoré sa mi vojde na stránku!
Sorry, že som . Pretože akonáhle si otvorím stránku novú, tak mi to čísluje opäť od jedna, číže nemám šancu nájsť príspevok väčšieho čísla ako 40!
Vierka, vidis ako su jednotlive prispevky od ludi oddelene? ... ako vies, kto pise odkial-pokial? ... je to graficky rozdelene na jednotlive prispevky... a v pravom hornom rozku je cisielko a pred nim je # ...
vyskusaj hned teraz... tento bude mat #7 ak ma nikto nepredbehne
číslovanú tému vidím v linku, vidím číslo postu, tiež v linku - napr. ten môj 2715778

ale idem si oči vyočiť, číslo v pravom hornom rožku nevidím...
ja v mojom príspevku v pravom hornom rohu mám len hodiny, dátum a čas.
Kde je to číslo príspevku?


A práve som objavila okienko hľadať v debate LUPA
Pre mňa nový objav.
Naposledy upravil Kabaka123 : 27.04.15 at 18:33
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nuž preto, lebo tá téma desaťročná, je od vzniku porady!

pod príspevkom je retiazka, je tam ukrytý odkaz, postav sa na ňu a skopíruj
0 0
Kabaka123 Kabaka123

Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

kukučka
Nuž preto, lebo tá téma desaťročná, je od vzniku porady!

pod príspevkom je retiazka, je tam ukrytý odkaz, postav sa na ňu a skopíruj

aha ok vďaka....

pohľadala som novšiu tému a v novšej téme tiež nie sú v pravom rohu čísla príspevkov... ale ak sa pod pravým rohom myslí číslo v linku... tak viem už viem o čo sa jedná... myslím, že pravý horný roh... nie je celkom šťastné vyjadrenie... číslo príspevkoch sa zobrazuje aj v starších témach... klikla som na retiazku... a je mi to jasné....
Naposledy upravil Kabaka123 : 27.04.15 at 18:49
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať