Zavrieť

Porady

Finančné poradenstvo - Vaše názory

Myro Myro

Myro je offline (nepripojený) Myro

Anketa: Mali by ste záujem o popísane služby?

Počet hlasujúcich
34. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno, zaujíma ma to

    14 41.18%
  • Ńeviem, potrebujem viac informácií

    7 20.59%
  • O svoje peniaze sa starám sám/sama

    6 17.65%
  • Nie, nemám záujem

    7 20.59%
Caute ludkovia

Robim taky mensi prieskum, tak som sa rozhodol napisat aj sem a rad by som poznal aj Vas nazor.

Mali by ste zaujem o kompletne, kvalifikovane financne a majetkove poradenstvo v oblasti zivotneho, majetkoveho, zdravotného a investicneho pistenia, dochodkoveho zabezpecenia, dochodkoveho sporenia, stavebneho sporenia, havarijneho poistenia motorovych vozidiel, hypotekarnych uverov, investicnych a sporiacich produktov ??? A to vsetko s dozivotnym nadstandardnym servisom a zdarma.

Dakujem za nazory
Usporiadat
kepso kepso

kepso je offline (nepripojený) kepso

Jasne ze informoval , je to zavadzajuce.... Bezplatne nie je bezplatne. Osobne si myslim ze ychto spolocnosti je uz vela , dokonca som mal kedysi pocit ze kazdy druhy Slovak je poradca. Celkovo nemam dobry vztah k tymto ludom - Ked si chces vziat uver alebo poistku- neporadia to co je pre teba najlepsie ale to najlepsie/pri najhorsom s coho maju vacsi zisk/ co maju v ponuke ako partnery. Mal som uz stretnutia s hadam milion poradcami - a kazdy bol taky isty. Chcel som totiz uver- Jeden mi ponukal OTP a CETELEM za kadejake vyhodne uroky,... ked som to vsak porovnal s Tatrou /ktora mala lepsi uver/ - nastal sprska potu na jeho tvary..... Tak asi tak .... Osobne by som najradsej keby toto poradentsvo vyucovalo na strednych skolach aby clovek ziskal prehlad vo financiach,politike,... - a nie ist ako puk k maklerom a nerozumiet tomu co robi - hlavne ze je zisk
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

s tvojim nazorom na financne poradenstvo suhlasim, myslim si to iste, a este viac,

ale vobec nevidim riesenie v tom, ze poradcovia budu zverejnovat svoju odmenu za realizovany obchod,

nema to nic spolocne s odbornostou,

no a informacia, ze poradenstvo tohto razu je bezplatne, vlastne ani neklamu, je pre klienta bezplatne od poradcu, a to, ze za to plati prislusna institucia opdmenu, to je vztah medzi nimi, a ci klient podpise zmluvu u poradcu, alebo priamo v institucii, je to jedno, klient z toho nema ziadne vyhody, (uvidime v buducnosti)
0 0
kepso kepso

kepso je offline (nepripojený) kepso

Je rozdiel poskytnut nieco bezplatne a odvadzat si proviziu za produkt ktory je sice pre klienta nevyhodny - ale ja ako makler mam s toho vacsie love....Podla mna by sa mala vytvorit jedna alebo dve spolocnosti , ktore budu ponukat vsetko od vsetkych a v pripade niecoho podobneho ako som napisal v prvom a druhom riadku : pokuta alebo basa- potom by si ludia rozmysleli co a ako ponukat ....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať