Zavrieť

Porady

Psie chlpy

som kto som
Ako sa zbaviť psích chlpov z oblečenia? Ja ich úplne neznášam, asi by som z tohto dôvodu nemohla mať psa, hoci inak mám psov rada.
Usporiadat
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Tak taketo geneticke experimenty sa ani mne nepacia!!!
0 0
basha_V basha_V

basha_V je offline (nepripojený) basha_V

zacinajuca a po informaciach bažiaca ...viac
ja mam doma civavu z ktorej je chlpov kazdy den ako z bernardina, takze dakujem za vsetky mudre rady ktore su tu, valcekov mam doma asi 4ks, jeden aj v aute, paskujem vacsinou iba deky a natacky do pracky musim vyskusat, len neviem presne ktory typ nataciek mam pouzit, kedze nepouzivam ziadne
0 0
malliza malliza

malliza je offline (nepripojený) malliza

Najlepsia je prevencia. Nenechat psika skakat na postel, nedavat do jeho dosahu ani spinave pradlo, zametat pripadne mu uplne zakazat pristup do spalne ci obývačky. je to však aj o sebadisciplíne, ked mu to raz zakážem nemozem mu to uz nikdy dovolit lebo si toto povolenie moze neskor udelit v mojej neprítomnosti sám a zbytocne sa "vdaka" mojej chybe budeme s psíkom hnevat. Ak je neskoro a psie chlpy sú vsade, moc mozností nemáte, v prvom rade vyprásit spinavú vec, potom skúsiť ručne alebo lepiacou páskou, dať oprať... Neviem o tom že by existoval zazracny roztok do ktorého ked namocite vec tak sa chlp rozpusti... ale keby ano tak by sa mi zisiel.
0 0
iveta.konstiakova iveta.konstiakova
v ikei alebo kazdom inom papiernictve,maju taky valcek s lepiacimi paskami.ked mam nieco na sebe,prejdem tym po sebe a hotovo som cista - mame kokra,ktorý úžasne plzne.tak aj navsteva je spokojna a aj my
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Moje rady su- obycajna lepiaca paska, pomoze okamzite, zachyti chlpky z osatenia.
Inak rada pre tych, co maju psov s podsadou- kupte a pouzivajte FURMINATOR, je to uzasna pomocka na vycedsavanie podsady, pes potom plzne minimalne, alebo vobec.
Ukazka prace s furminatorom
0 0
veronat veronat

veronat je offline (nepripojený) veronat

FURMINATOR pouzivam, je to skvela vec.
0 0
Salinka Salinka

Salinka je offline (nepripojený) Salinka

no teda , ten FURMINÁTOR to je vec Dúfam, že to funguje aj na mačku ... ľudia , máme doma kocúra , obrovského bieleho , má asi 8 kg ale je hluchý ako peň a keď sa zľakne čo je dosť často , tak z neho v momente padá záplava chlpov ... sú všade , už sa bojím aj konzervu otvoriť ... a syn nosí výlučne čierne veci , vraví síce že aspoň má svojho miláčika stále zo sebou , ale ja sa nadriem ako kôň . Valčeky používam a tie nátačky alebo loptičky rozhodne vyskúšam Vďaka za všetky rady , ste super
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať