Zavrieť

Porady

Psie chlpy

som kto som
Ako sa zbaviť psích chlpov z oblečenia? Ja ich úplne neznášam, asi by som z tohto dôvodu nemohla mať psa, hoci inak mám psov rada.
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ručne
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Po jednom.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Obojstrannou lepiacou páskou.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja by som poradila prevenciu - obchadzat psov oblukom. Ak mas psov rada, zaopatri si nejakeho bez chlpov. Predchadzajuce rady su vynikajuce, vyuzi ich.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Obojstrannou lepiacou páskou.
Majka, prečo obojstrannou? Na jednej strane budú psie chlpy a nadruhej čo?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Druhú stranu neodlepíš, ale budeš prikladať na postihnuté miesto.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Druhú stranu neodlepíš, ale budeš prikladať na postihnuté miesto.
Už chápem!
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

cloe Pozri príspevok
Majka, prečo obojstrannou? Na jednej strane budú psie chlpy a nadruhej čo?
Odchlpovačova ruka. Psie chlpy idú pomerne dobre dole aj mikrofázovou handrou, alebo takými múdrymi kefami s červenou látkou. Aj nástavce na vysávač sa dajú kúpiť z toho istého materiálu.TV Shopy, jarmoky, obchodné reťazce.
Zo mňa väčšina psích chlpov odíde na povel Fuj!, priamo na psovi
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dav Pozri príspevok
Odchlpovačova ruka. Psie chlpy idú pomerne dobre dole aj mikrofázovou handrou, alebo takými múdrymi kefami s červenou látkou. Aj nástavce na vysávač sa dajú kúpiť z toho istého materiálu.TV Shopy, jarmoky, obchodné reťazce.
Zo mňa väčšina psích chlpov odíde na povel Fuj!, priamo na psovi:D
Oľga ,čo neskúsiš :Slovensko má talent.
Naposledy upravil Melnick : 28.09.08 at 21:25
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Melnick Pozri príspevok
Oľga ,čo neskúsiš :Slovensko má talent.
Skromnosť mi bráni. Ja mám výhodu dvojfarebného psa, preto biele vidím na tmavom a čierne na svetlom odeve. Psích chlpov sa nájde na dlážke a kobercoch pri každom upratovaní na aspoň jedno šteniatko.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Ja som bola prekvapená, ale mne najlepšie zaberá "klasická" kefa na šaty. Mi skoro oči vypadli, že po jednom prejdení bolo všetko preč.
Ale určite záleží aj od množstva chlpov. Lebo môj neplzne - iba stráca chlpy tak ako človek vlasy (yorkshirský teriér - oni neplznú - a preto im je v zime strašná zima).
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ja osobne mám psíka, ktorý neplzne, ale snažím sa ho denne prečesať psím hrebeňom, chĺpkov mám doma minimálne. Ja by som urobila asi najľahší spôsob, že odev vyprášim a šup s ním do práčky. To aj praktizujem po rodinnej návšteve, kde majú dve džek raraselky/neviem ako sa to správne píše/.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

damati Pozri príspevok
Ako sa zbaviť psích chlpov z oblečenia? Ja ich úplne neznášam, asi by som z tohto dôvodu nemohla mať psa, hoci inak mám psov rada.
V drogérii je dostať také guľaté lepiace kefy, ktorými sa chlpy (a iné nečistoty) z odevu odstraňujú. Povrch majú buď ako lepiacu pásku alebo takú lepkavú gumu, ktorá sa dá ľahko umyť a po vysušení znovu lepí na seba nečistotu.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Také lepiace kefy majú aj v Ikey a funguje to. Dá sa s tým očistiť -do istej miery - aj poťah na sedačke.
Najosvedčenejší prostriedok - mokrá ruka a s tou prejsť po oblečení.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Spomínané kefy,pásky, morká ruka a pod. určite pomôžu, ale skôr na dlhosrsté plemená...
Ja mám doma krátkosrstého pitbula,tam nepomôže nič, len ručne každý jeden chytiť a vyhodiť, lebo chlpy sa ľúbia "zapichnúť" do látky.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

damati Pozri príspevok
Ako sa zbaviť psích chlpov z oblečenia? Ja ich úplne neznášam, asi by som z tohto dôvodu nemohla mať psa, hoci inak mám psov rada.
Ak ti mozem poradit, zadovaz si plemeno, ktore neplzne. Ja mam bisonika, male biele plysove klbko, ma krasnu srst, vobec neplzne, takze top mame doma v pohode...
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

alaya1 Pozri príspevok
Ak ti mozem poradit, zadovaz si plemeno, ktore neplzne. Ja mam bisonika, male biele plysove klbko, ma krasnu srst, vobec neplzne, takze top mame doma v pohode...
alebo plysoveho psika
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

durisovad Pozri príspevok
Ja by som poradila prevenciu - obchadzat psov oblukom.
Dovolim si nesuhlasit. Taky pes je perfektny kamarat, tazko ho nieco v rodine nahradi, najma ak su deti, alebo potom pre starsich opustenych ludi. Nie nadarmo sa teraz ujala ta Canisterapia - "prikladanie" psika

V teme o Savcekovi sa dost debatovalo o tom, ci "priklada" alebo "nepriklada", kazdopadne si myslim, ze taky pritulny psik je lepsi, ako Savcenko .
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

My máme polročného kavaliera a vôbec mi nevadí nejaký jeho chlp na deke alebo na odeve. Keď bol menší tak plzol viacej, povysávalo sa a basta. Myslím, že to plznutie závisí aj od stravy. Náš má teraz krásnu bieločiernu srsť a už tak neplzne, hádam preto, že papá okrem granúl aj vitamíny,napr. strašne ľúbi hrizno. A vie sa aj odvďačiť, ten jeho pohľad svedčí zavšetko.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Môj recept na odstraňovanie chlpov:
čo najširšia lepiaca páska, omotať min.2 x okolo dlane lepiacou stranou von a pekne po sedačke, oblečení "pocapkať" a všetky chlpy zostanú na páske. Výhoda je, že pásku zvlečiete a rovno zahodíte. Kefu treba čistiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať