Zavrieť

Porady

SWOT analýza

Ahojte, prosim nema niekto z Vás vypracovanú SWOT analýzu nejakého podniku, ktorý sa zaoberá predajom výrobkov(to je jedno akých), potrebujem to súrne do školy. Prosím pomôžte .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ledu Pozri príspevok
    Ahojte, prosim nema niekto z Vás vypracovanú SWOT analýzu nejakého podniku, ktorý sa zaoberá predajom výrobkov(to je jedno akých), potrebujem to súrne do školy. Prosím pomôžte .
    Chceš s pýšiť cudzím perím??

    Na SWOT analýzu nepotrebuješ nejaký elaborát, na to ti postačí jedna tabuľka - 2 stĺpce a 2 riadky a do každého si vymyslíš nejaké silné stránky, slabé stránky, možnosti a ohrozenia nejakého fiktívneho podniku. Budeš to mať rýchlejšie, než vyhľadávať nejakú hotovú analýzu. To firmy ani veľmi nezverejňujú.

    Ledu je offline (nepripojený) Ledu

    Ledu
    na googly som skusala, ale tam su same SWOTKY miest a obci, ziadnych konkretnych podnikov, ja potrebujem len vidiet ako to asi vyzera, nechcem to odkopcit.

    Ledu je offline (nepripojený) Ledu

    Ledu
    no nechcem sa popisit cudzim perim, ale ja to potrebujem na min. 10 stran, jasne ze neni problem si vymysliet nejake silosti, slabosti, prilezitosti a hrozby, tam ide skor o zadefinovanie trhov, makro a mikroprostredia, a taktiez vyrobkovej, cenovej, distribucnej a komunikacnej politiky podniku. takze to neni az take lahke...

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Ledu Pozri príspevok
    na googly som skusala, ale tam su same SWOTKY miest a obci, ziadnych konkretnych podnikov, ja potrebujem len vidiet ako to asi vyzera, nechcem to odkopcit.
    Čo tak niečo napísať, prilepiť to sem a vyžiadať si názory na konkrétnu vec?

    Ledu je offline (nepripojený) Ledu

    Ledu
    no kazdopadne by to bolo zaujimave, ale potrebujem vyrobnu firmu a nie poskytujucu sluzby.

    poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

    poisonkatka
    Ledu Pozri príspevok
    no nechcem sa popisit cudzim perim, ale ja to potrebujem na min. 10 stran, jasne ze neni problem si vymysliet nejake silosti, slabosti, prilezitosti a hrozby, tam ide skor o zadefinovanie trhov, makro a mikroprostredia, a taktiez vyrobkovej, cenovej, distribucnej a komunikacnej politiky podniku. takze to neni az take lahke...
    tak taketo nieco sme robili aj my v skole, ale netusim kde to mam

    Ledu je offline (nepripojený) Ledu

    Ledu
    poisonkatka Pozri príspevok
    tak taketo nieco sme robili aj my v skole, ale netusim kde to mam
    tak ak by si to nahodou nasla, tak by si mi to mohla poslat? vdaka :-)

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Najlepsiu SWOT nasej firmy nam spravil nas konkurent. Koketuje s myslienkou s nami spolupracovat, tak nas zavolal k sebe do sidla firmy, posadli nas do zasadacky a pocas dvoch hodin popisali uplne vsetky tabule co tam mali, potom nam to dali este aj pisomne. To som ziral, co o nas vedia, v podstate vedeli o nas viac, ako my sami vieme. Maju tam na to cely tim ludi, co to pripravuje a informacie museli ziskavat urcite uz riadne vopred....

    Ty si ale tazku hlavu nerob, ved tam mozes uvadzat same hausnumera, ak som to dobre pochopil, moze to byt fiktivna firma nie?

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    misomiso Pozri príspevok
    A co tak urobit SWOT Porady? Ved je tiez v konkurencnom prostredi
    Ja si myslím, že www.porada.sk je bez konkurencie.

    poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

    poisonkatka
    Ledu Pozri príspevok
    tak ak by si to nahodou nasla, tak by si mi to mohla poslat? vdaka :-)
    skusim sa pozriet, ak nezabudnem

    Ledu je offline (nepripojený) Ledu

    Ledu
    misomiso Pozri príspevok
    Najlepsiu SWOT nasej firmy nam spravil nas konkurent. Koketuje s myslienkou s nami spolupracovat, tak nas zavolal k sebe do sidla firmy, posadli nas do zasadacky a pocas dvoch hodin popisali uplne vsetky tabule co tam mali, potom nam to dali este aj pisomne. To som ziral, co o nas vedia, v podstate vedeli o nas viac, ako my sami vieme. Maju tam na to cely tim ludi, co to pripravuje a informacie museli ziskavat urcite uz riadne vopred....

    Ty si ale tazku hlavu nerob, ved tam mozes uvadzat same hausnumera, ak som to dobre pochopil, moze to byt fiktivna firma nie?
    Jasne, moze to byt fiktivna firma, vies ale ked niekto nevie co tam vlastne ma byt tak si take veci vymysla tazko. Tak preto som sa tu obratila na Vas s prosbou ci nahodou nema niekto nieco podobne. Aby som vedela co tam asi tak mam spomenut a co mam vymyslat :-)

    Ledu je offline (nepripojený) Ledu

    Ledu
    poisonkatka Pozri príspevok
    skusim sa pozriet, ak nezabudnem
    To by bolo uplne super. Uz teraz Ti dakujem :-)

    Andrej34 je offline (nepripojený) Andrej34

    Andrej34
    Dobrý večer. Potrebujem spraviť analýzu svojho obchodného plánu v bankovníctve v zmysle SWOT. Vôbec neviem ako to mám urobiť. Budem vďačný za akúkoľvek radu. Rady píšte do diskusie prosím, NIE na e-mail. Ďakujem.


    Andrej34

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.