Zavrieť

Porady

Od nedele JOJ plus.

Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
V nedelu o 19,55 štartuje na Astra 3 23,5E nový TV program-JOJ plus.
Prvý deň 3 staršie filmy.Ale nebude to len filmový kanál./
Je to kodované v CW-čiže treba CW karta-Sky-Slov link.
Naladíte na frek.:11,797/H* zábava slovensky 27500 3/4
Usporiadat
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

durisovad Pozri príspevok
Vcera som nahodou naladila tento program a vcelku so zaujmom som si pozrela serial ZENA ZA PULTOM. Je to taka spomienka na nasu mladost.
Aby si nemusela len tak náhodou ladiť program tak ju je link s TV programom.
http://plus.joj.sk/plus-tv-program.html
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dakujeeem.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ja som včera skoro odpadla, ked som prepinala telku (moja klasická večerná zabavka a zbadala ženu za pultom ako tuším munzarovi núka šaláty

a ešte, na televizny program mám tento link
http://tv.sms.cz/

daju sa tam vybrat rozne tv stanice, usporiadat. Dokonca je tam program dopredu a niektore serialy sa da obsah vediet aj 2 tyzdne dopredu, co ja milujem a manžel neznáša
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nevyberala Munzarovi, ale Hanicincovi. To len tak na okraj. Je to stary serial, takze mylka je mozna. Este by som pripomenula, ze Hanicinca davaju aj v nedelu o 11-tej na CT 1 v seriali Cirkus Humberto. Aj to pozeram, cirkus sa mi paci. Od Bassovho romanu sa to sice trochu lisi, ale cirkusove sceny su dobre.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

durisovad Pozri príspevok
Nevyberala Munzarovi, ale Hanicincovi. To len tak na okraj. Je to stary serial, takze mylka je mozna.
Priznavam, celý život som si tých dvoch mylila

s týmto bojujem stále. Vždy sa najdu dvojice ludí, ktoré sa mi podobajú a ja ich nerozoznám. Už sa podozrievam, že to súvisí s tým, že nerozoznám ani d a b
0 0
svedia svedia

svedia je offline (nepripojený) svedia

ahojte prosím vedel by niekto poradiť ako naladiť po lopate tv joj plus na HOMECAST e-200 CR. Ďakujem..
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

A je vobec taky receiver ? Skus ist na http://www.homecast.cz/ a napis o ktor receiver sa jedna. Sice homecasty nepoznam, ani ich menu, ale v podstate je to vsade to iste. V menu si najdes nastavenia scanovanie, napises frkvenciu a prescanujes. Potom by si kanal mal najst v zozname a pripadne si ho das do favorites atd ......
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
svedia Pozri príspevok
ahojte prosím vedel by niekto poradiť ako naladiť po lopate tv joj plus na HOMECAST e-200 CR. Ďakujem..
Homecast čo si uviedol je na dva CW karty-bez emu.Predpokladám,že máš original kartu.
Naladíš jednoducho-MENU-inštalácia-pridať transp.-zapíšeš s DO:11797 H 27500 a 3/4 /ak tú frekvenciu nemáš v zozname.Ak máš,stačí znova preskenovať.Novo nájdené TV ti pridá do hlavného zoznamu na koniec.
0 0
svedia svedia

svedia je offline (nepripojený) svedia

je to HOMECAST eM-200 CR, originál kartu,bolo to aj na dve karty, teraz nedávno za 400,- Sk nám polslali novšiu. A už som si to naladila, potrápila som sa ale už mi to ide. Frek. som nemala v zozname, tak som si to napísala a vyhľadalo, takže super a diki za odpovede.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať