Zavrieť

Porady

Sofcom

Učtuje niekto v programe Sofcom jed. účtovníctvo? Ozvite sa!
Usporiadat
NUNA NUNA

NUNA je offline (nepripojený) NUNA

Tiež účtujem JU v Sofcom-e ale nemám veľa skúseností.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vcielka vcielka

vcielka je offline (nepripojený) vcielka

Nevadí, ako si spokojná s týmto programom? Vyhovuje Ti?
0 0
venus venus

venus je offline (nepripojený) venus

Ja v nom uctujem, este s nim nemam vela skusenosti, len teraz prichadzam na chyby- daj pozor pri výkaze pre SP - sú tam zadané zlé % - starobné poistenie je tam stale 16% a rezervný fond 2,75%. Zatial som na ine vazne nic neprisla. Celkom sa mi inac pozdava, len je zaujimave, ze tie sadzby poistného su platné od 1.1.2005 a este si to nik zo Sofcomu nevsimol.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Máš na mysli Basic? ten, ktorý prebral Sofcom od Softipu?
Ja v ňom robím, okrem miezd skoro všetko. Sem-tam mam pocit, že radšej otvorím okno a vyhodím počítač von oknom, ale škoda počítača.
Je vcelku fajn, štve ma len pár vecí.
0 0
venus venus

venus je offline (nepripojený) venus

ano myslim Basic, vies ja som iny program este nevidela, tak asi preto sa mi tento celkom pozdava, aje ked mam niekedy problem so zaradenim zaradením faktúr pod cislo.
Ked by som ta niekedy chcela o nieco poprosit, mohla by som?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
samozrejme, ak Ti budem vedieť pomôcť, pomôžem. Ja na ňom robím už druhý rok a stále ma prekvapuje.
Skoro po každej aktualizácii visím na telefóne a pýtam sa čo a ako. Už ma asi má ten človiečik, ktorý má na starosti Nitru, v telefóne uvedenú ako Kyanid....
0 0
Adula Adula

Adula je offline (nepripojený) Adula

Ja mám tiež Basic - Jedn. účto, a už som si zvykla naň, ak budete potrebovať poradiť a budem to vedieť, tak sa ozvite. Občas tiež síce chytám nervy, ale ináč sa dá. Mzdy nerobím, ale ostatné skoro všetko. Ozaj a tiež sa mi zdá, že niekedy fakt musím byť otravná, keď neviem, tiež volám, veď oni sú tam nato, nie? Adula
0 0
vcielka vcielka

vcielka je offline (nepripojený) vcielka

Upozornenie! Pozrite si mesačný výkaz poistného do SP za obdobie 05/2005 či Vám
vytlačilo vypočítanú sumu - poistenie do rezervného fondu PdRF, pretože u mňa to neurobilo!!!!!!!! Preto musím podať na SP opravný výkaz.
0 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
venus
Ja v nom uctujem, este s nim nemam vela skusenosti, len teraz prichadzam na chyby- daj pozor pri výkaze pre SP - sú tam zadané zlé % - starobné poistenie je tam stale 16% a rezervný fond 2,75%. Zatial som na ine vazne nic neprisla. Celkom sa mi inac pozdava, len je zaujimave, ze tie sadzby poistného su platné od 1.1.2005 a este si to nik zo Sofcomu nevsimol.
Ja tiež používam Basic. Sadzby poistného mám ja dobré, skúsila si urobiť v časti Číselníky/Tabuľka mzdových konštant aktualizáciu tabuľky? Ja som mala zle len január a teraz je to v pohode. Momentálne mám verziu 2.01.06a.
0 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
vcielka
Upozornenie! Pozrite si mesačný výkaz poistného do SP za obdobie 05/2005 či Vám
vytlačilo vypočítanú sumu - poistenie do rezervného fondu PdRF, pretože u mňa to neurobilo!!!!!!!! Preto musím podať na SP opravný výkaz.
Pred mesiacom nám Sofcom poslal jeden list, ktorý sem skúsim prilepiť. Skús postupovať podľa neho a budeš mať správny výkaz.
0 0
vcielka vcielka

vcielka je offline (nepripojený) vcielka

Ďakujem,pekne za upozornenie,tu verziu si musím stiahnúť a opraviť!!!!!!! Ešte raz díky!!!!!
0 0
venus venus

venus je offline (nepripojený) venus

dakujem pekne,uz som si to opravila, len teraz mi zas nepocita na vykaze do SP poistenie do rezervného fondu solidarity, dava mi tam 0, hoci v rekapitulacii je to vsetko OK.
0 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
Pozri si prosím správu , ktorú som písala vcielke, je tam príloha - list od Sofcomu, kde je to vysvetlené!!!
0 0
Zuzka11 Zuzka11

Zuzka11 je offline (nepripojený) Zuzka11

vcielka
Učtuje niekto v programe Sofcom jed. účtovníctvo? Ozvite sa!
tiež v ňom účtujem a mám dosť skúseností, rada pomôžem:-))
0 0
vcielka vcielka

vcielka je offline (nepripojený) vcielka

Si velmi milá, ak budem potrebovať poradiť, určite sa ozvem! Ešte raz díky!
0 0
venus venus

venus je offline (nepripojený) venus

Prosím Vás, vie mi niekto poradiť, robila som faktúru za predaj materiálu do Madarska, obaja sme platci DPH, len neviem ci som urobila dobre, ked som pri vyplnani faktúry dala kod pre DPH 243. Vie mi niekto poradit, ako sa mi to odrazi pri vyplnani priznania k DPH, kde to ma byt a v ktorom riadku? Velmi pekne dakujem.
0 0
vcielka vcielka

vcielka je offline (nepripojený) vcielka

Áno je to správne, a skús si urobiť daňové priznanie DPH, čo to urobí, kde sa ti to zobrazí! DPH môžeš urobiť pre informáciu, ved príznak zrušenia sa potom dá zrušíť!
Len prosím ťa nedávaj do histórie a nezabudni na zálohy!
0 0
venus venus

venus je offline (nepripojený) venus

Vie mi niekto poradit, robim s koeficientom prvy krát a mam takyto problem :
vystavila som Fa na prenájom nebyt.priestorov pre neplátcu DPH -kód som dala 200.
Teraz neviem ako dalej pri výdavkoch, ked mi pride fa za El.energiu, ako ju zaučtovať:
do : kód DPH mám dať 119?
do : nárok dám 3 ?
alebo ako sa to robí?
dakujem za každú pomoc
0 0
Zuzka11 Zuzka11

Zuzka11 je offline (nepripojený) Zuzka11

venus
Vie mi niekto poradit, robim s koeficientom prvy krát a mam takyto problem :
vystavila som Fa na prenájom nebyt.priestorov pre neplátcu DPH -kód som dala 200.
Teraz neviem ako dalej pri výdavkoch, ked mi pride fa za El.energiu, ako ju zaučtovať:
do : kód DPH mám dať 119?
do : nárok dám 3 ?
alebo ako sa to robí?
dakujem za každú pomoc
áno, kód DPH 119 a spôsob vykázania 3 - t.z. krátiť nárok.
0 0
venus venus

venus je offline (nepripojený) venus

Zuzka11, veľmipekne ti dakujem, príjemný deň
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať