Zavrieť

Porady

Pripojenie k interentu

Chcem sa "poraďáckej" komunity opýtať, aké je najvhodnejší typ pripojenia k internetu (nie je možnosť ADSL ani Wi-Fi) na domáce použitie. Najlepšie by bolo neobmedzené (dial up rodinný internet) alebo Internet maxi od orange. Chcel by som sa spýtať, aké máte skúsenosti s týmito produktami.
Usporiadat
Mimmi Mimmi

Mimmi je offline (nepripojený) Mimmi

Posledný príspevok je tu este z r. 2006.Má niekto prehlad o dobrom, spolahlivom a lacnom pripojení na internet pre malu firmu, 2-3 ludia? Ziadne velké objemy dát, ide skor o vyhladávanie na internete a o rýchlost. Najradsej bez nutnosti pevnej linky a bez zbytocne dlhej viazanosti. Má niekto uz skusenosti s Fibernetom od Orange? Dakujem.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Mimmi Pozri príspevok
Posledný príspevok je tu este z r. 2006.Má niekto prehlad o dobrom, spolahlivom a lacnom pripojení na internet pre malu firmu, 2-3 ludia? Ziadne velké objemy dát, ide skor o vyhladávanie na internete a o rýchlost. Najradsej bez nutnosti pevnej linky a bez zbytocne dlhej viazanosti. Má niekto uz skusenosti s Fibernetom od Orange? Dakujem.

Ak máš možnosť dať si Fibernet od Orange, tak to určite sprav - je to optické vlákno až do bytu (FTTH) a za dobrú cenu mimoriadne vysoká rýchlosť ( Fibernet Štart 12/1 Mbit/s za 600 Sk ). Cenovo sa k tomu blíži v akcii poskytovaný Chello Platinum ( 10/1 Mbit/s ) za 666 Sk pre prvých 3000 zákazníkov.
0 0
ali_m ali_m

ali_m je offline (nepripojený) ali_m

ajobs Pozri príspevok
Ak máš možnosť dať si Fibernet od Orange, tak to určite sprav - je to optické vlákno až do bytu (FTTH) a za dobrú cenu mimoriadne vysoká rýchlosť ( Fibernet Štart 12/1 Mbit/s za 600 Sk ). Cenovo sa k tomu blíži v akcii poskytovaný Chello Platinum ( 10/1 Mbit/s ) za 666 Sk pre prvých 3000 zákazníkov.
to je pravda, je to super, ...žial ale iba velké mestá a tak skoro to v menších nebude, a ak je niekto z nejakej dediny - hold smola
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
Mimmi Pozri príspevok
Posledný príspevok je tu este z r. 2006.Má niekto prehlad o dobrom, spolahlivom a lacnom pripojení na internet pre malu firmu, 2-3 ludia? Ziadne velké objemy dát, ide skor o vyhladávanie na internete a o rýchlost. Najradsej bez nutnosti pevnej linky a bez zbytocne dlhej viazanosti. Má niekto uz skusenosti s Fibernetom od Orange? Dakujem.
Ak sa ti podarí presvedčiť Orange, aby ti optiku natiahol aj do firmy, tak určite Fibernet. Ale veľmi o tom pochybujem, pretože optika bola ťahaná iba do bytoviek ako triple play služba - iba kôli internetu ju Orange ťahať nebude.

Každopádne ale internet od T-Comu už môžeš mať aj bez pevnej linky a služba Turbo2, ktorá by ti mala stačiť na to, čo potrebuješ, stojí 600,- Sk mesačne http://www.t-com.sk/Default.aspx?Cat...=smallbusiness
Ja mám vo firme pripojené 2 PC nonstop a príležitostne 7 ďalších, a tak som si objednal Turbo 3. Včera som si meral ýchlosť cez stránky na to určené a ukázalo mi rýchlosť 4.500 kbit/s .... takže ešte lepšie, ako je garantovaná rýchlosť. A kvalita pripojenia je stabilná. ..... samozrejme záleží od regiónu, v ktorom sa nachádzaš.
0 0
csillus csillus

csillus je offline (nepripojený) csillus

Som študentkou Ekonomickej univerzity (odbor účtovníctvo) v Bratislave. ...viac
Dobry den, chcela by som sa opytat, ci nevie nahodou niekto z vas vyhodny internet pre studnetov VS,pretoze na izbe nemame ziadnu pripojku. Chceli by sme byt na neho pripojeni piati.
Naposledy upravil csillus : 19.09.07 at 17:50
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať