Zavrieť

Porady

Podvrtnuté koleno

Zdravím
Mám takú otázku :
Mám voľné väzy v kolene, zrejme to súvisí s tým že som tam mal natrhnutý postranný väz. Často sa mi stane, že ak idem hrať napr. futbal, tak sa mi niekedy koleno podvrtne, resp. ako keby vyskočilo z normálnej polohy. Nosím aj ochrannú ortézu, no koleno nie je nejak stabilnejšie. Bol som aj u doktora, no nejak s tým nič nevie urobiť. Chcem sa preto opýtať, ako zlepšiť stabilitu kolena, resp. čo pomáha v takýchto situáciach ?
Za odpovede vopred ďakujem
Usporiadat
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

no že jeden napr. platil 10 tisíc tam kde ho operovali..:Ale to nie je podstatné.... Že to až tak nebolí ale najhoršia je tá rehabilitácia... A po polroku už znova hrá futbal....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
no vidíš,,,thake operacie preplácajú poisťovne,teda mne bude.
0 0
paty paty

paty je offline (nepripojený) paty

Ja by som na tvojom mieste zasla aj za fyzioterapeutom, ortoped ma tendenciu vsetko hned operovat (ved je aj chirurg). Mojmu kamaratovi, ktory mal podobny problem robili MRI a chceli ho operovat, nastastie si nasiel dobreho fyzioterapeuta - ten mu ukazal par cvikov a odvtedy ma pokoj. Len si clovek musi najst cas na to cvicenie.
0 0
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

no hej, pár tých cvikov praktizujem..... prináša to ovocie, ale treba na to veľa trpezlivosti.......
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať