Zavrieť

Porady

...a zasa druhý piatok pred nami...

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Preto dnes o 17.00 zas a znova v Pravda Café!
Usporiadat
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Nie je síce "druhý piatok", ale "druhý štvrtok".....tak len oznamujem, že je dnes 13.12.2008 2007 stretko v Pizérii v Ružindole. Rozadol - Ba

Zatiaľ tam sedia a netrpezlivo na všetkých čakajú:
Accad, Evinka, Ingi, Zuzka, Ika


P.S.
Baby, vy ma kcete určite doraziť
Naposledy upravil Muška : 13.12.07 at 14:11
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Muška Pozri príspevok
Nie je síce "druhý piatok", ale "druhý štvrtok".....tak len oznamujem, že je dnes 13.12.2008 stretko v Pizérii v Ružindole.

Zatiaľ tam sedia a netrpezlivo na všetkých čakajú:
Accad, Evinka, Ingi, Zuzka,
Dobre čítam?? v Ružindole?????

v mojej dedinke???
ak ano, utekám tam... čo tu robíte???
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

sway Pozri príspevok
Dobre čítam?? v Ružindole?????

v mojej dedinke???
ak ano, utekám tam... čo tu robíte???
Ivi, si rob z chorej osoby srandu ....ja doma musím ležať s teplotou a nemôžem ísť na stretko , ma hrozne ......

Takže oprava stretko je v Ružovej doline v Bratislave. Teraz sa to tuším premenovalo na Ros/z/adol...či ako
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška Pozri príspevok
Ivi, si rob z chorej osoby srandu ....ja doma musím ležať s teplotou a nemôžem ísť na stretko , ma hrozne ......

Takže oprava stretko je v Ružovej doline v Bratislave. Teraz sa to tuším premenovalo na Ros/z/adol...či ako
Mušenka rýchlo sa vylieč. Nie si sama čo nemôže ísť na stretko. tak aspoň takto vzdušne Vám všetkým posielam veľké CMUK
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No fčul neviem..prespala som rok?

Alebo ti Muši do príspevku nejaká nočná lietajúca bosorka hodila škriatka?

Ako rada by som sa stretla, ale som ďaleko a vonku sa čerti ženia... prajem skoré uzdravenie.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Muška Pozri príspevok
Ivi, si rob z chorej osoby srandu ....ja doma musím ležať s teplotou a nemôžem ísť na stretko , ma hrozne ......

Takže oprava stretko je v Ružovej doline v Bratislave. Teraz sa to tuším premenovalo na Ros/z/adol...či ako
Dopekla , ja navoňaná, namaľovaná ako to vajíčko.... šak sa mužíček bude diviť keď domov príde.... tak sme dve čo trčíme doma , ale pravdu povediac divné mi to bolo... ale mohli by ste prísť, máme tu krásny hotelík a novú picériu - to ma zmiatlo
kuríruj sa, nech môžeš robiť !!! nie naozaj rýchlo sa uzdrav
Ja idem teda robiť... dokelu
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
No fčul neviem..prespala som rok?

..................... .
a možno v tento dátum bude ozaj v RUŽINDOLE
ja som si to nevšimla
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

DanielaSĽ Pozri príspevok
No fčul neviem..prespala som rok?

Alebo ti Muši do príspevku nejaká nočná lietajúca bosorka hodila škriatka?

Ako rada by som sa stretla, ale som ďaleko a vonku sa čerti ženia... prajem skoré uzdravenie.
Danka, i Ty???
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Muška Pozri príspevok
Nie je síce "druhý piatok", ale "druhý štvrtok".....tak len oznamujem, že je dnes 13.12.2007 stretko...
Normálne ma to tak "potešilo", že výnimočne používam v príspevku smajlíky: ... ... ...
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
a ja sa budem zajtra po 15.00 vyskytovať na hlavnom námestí ...ak dožijem dovtedy...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Tak už ma toľko netýrajte a dajte info o stretku
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Muška Pozri príspevok
Tak už ma toľko netýrajte a dajte info o stretku
Muška v prvom rade Ti chcem povedať, že ja by som ich tiež poslala do Ružindolu , a to dnes nie som chorá ...

Ja som osobne neodišla dnes medzi poslednými, ale , všetky baby - Alda, Zuzka, Liba, Edit, Ingi, Ika, Eviketa, Babenko a ja sme obkolesovali Andreja /dúfam, že z toho zaspí/. Edit ako vždy nám pripravila darčeky - krásne zdobené perníčky a Tebe už asi doniesla koláčiky, z ktorých sme u nás doma už asi tretinu zjedli /Zuzi sú výborné, len neviem, či nemusí byť do Vianoc ešte jedno stretko /.
Dnes sme toho stihli dosť - podaktoré aj školenie, aj troška sme sa navzájom posťažovali, a potom sme už boli všetci veselí a normálne, že aj trocha pracovali

P.s. Vôbec sme Ťa neohovárali
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

evina Pozri príspevok

P.s. Vôbec sme Ťa neohovárali
Tak asik to bol niekto iný, keďže sa mi celé poobedie štikútalo

Evka, ale aj Babenko sa ma spýtala, že či ste v Ružindole a to vôbec nečítala moju správu na porade

Edit mi koláčiky prinesie asik až v pondelok, tak len budem dúfať, že mi ich nezo.....papá

Bolo mi tu smutno, ale občas som aspon niekoho vystrašila mojim erotickým hlasom do telefonu
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Muška Pozri príspevok
Tak asik to bol niekto iný, keďže sa mi celé poobedie štikútalo

Evka, ale aj Babenko sa ma spýtala, že či ste v Ružindole a to vôbec nečítala moju správu na porade

Edit mi koláčiky prinesie asik až v pondelok, tak len budem dúfať, že mi ich nezo.....papá

Bolo mi tu smutno, ale občas som aspon niekoho vystrašila mojim erotickým hlasom do telefonu
Myslím, že aj Edit dostala koláčiky - Zuzka priniesla viac... Obávam sa, že od pondelka do Vianoc Muška pri pohľade do tej peknej krabice zistíš, že Vianoce sú fakt ďaleko a mohli by sa pokaziť

P.s. Štikútalo sa Ti preto, lebo sme spomínali na Tvoj erotikuš hlas
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

evina Pozri príspevok
Myslím, že aj Edit dostala koláčiky -
Len sa tu vôbec nehlási, tak neviem či má plné ruky mojich koláčov, čičo

Evinka, nemboj....ja mám už v chladničke tie 2 Marlenky.....a už som volala, že kedy by som si mohla ešte najneskôr pred Vianocami objednať, ak by sa náhodou v chladničke "pokazili"
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
evina Pozri príspevok
Muška v prvom rade Ti chcem povedať, že ja by som ich tiež poslala do Ružindolu , a to dnes nie som chorá ...

Ja som osobne neodišla dnes medzi poslednými, ale , všetky baby - Alda, Zuzka, Liba, Edit, Ingi, Ika, Eviketa, Babenko a ja sme obkolesovali Andreja /dúfam, že z toho zaspí/. Edit ako vždy nám pripravila darčeky - krásne zdobené perníčky a Tebe už asi doniesla koláčiky, z ktorých sme u nás doma už asi tretinu zjedli /Zuzi sú výborné, len neviem, či nemusí byť do Vianoc ešte jedno stretko /.
Dnes sme toho stihli dosť - podaktoré aj školenie, aj troška sme sa navzájom posťažovali, a potom sme už boli všetci veselí a normálne, že aj trocha pracovali

P.s. Vôbec sme Ťa neohovárali
Muši veď som Ti telefonicky zo stretka dala info. Prišiel ešte Peťo a Ikin Lacko.
PS: Evi a bolo to veľké koleso okolo Andreja
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

evina Pozri príspevok
Muška v prvom rade Ti chcem povedať, že ja by som ich tiež poslala do Ružindolu , a to dnes nie som chorá ...

Ja som osobne neodišla dnes medzi poslednými, ale , všetky baby - Alda, Zuzka, Liba, Edit, Ingi, Ika, Eviketa, Babenko a ja sme obkolesovali Andreja /dúfam, že z toho zaspí/. Edit ako vždy nám pripravila darčeky - krásne zdobené perníčky a Tebe už asi doniesla koláčiky, z ktorých sme u nás doma už asi tretinu zjedli /Zuzi sú výborné, len neviem, či nemusí byť do Vianoc ešte jedno stretko /.
Dnes sme toho stihli dosť - podaktoré aj školenie, aj troška sme sa navzájom posťažovali, a potom sme už boli všetci veselí a normálne, že aj trocha pracovali

P.s. Vôbec sme Ťa neohovárali
Evi, som rada, že chutia (dúfam, že všetkým, ktorým som priniesla). Mala som ešte dve krabice, tuším som Ti ich mala nechať.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Zuzka Pozri príspevok
Evi, som rada, že chutia (dúfam, že všetkým, ktorým som priniesla). Mala som ešte dve krabice, tuším som Ti ich mala nechať.
Zuzi práve som sa pripla...veru chutia..polovica je preč, ale normálne mladá neje koláče a teraz a samozrejme aj za mojej pomoci je polovica preč... No nech nám padnú na úžitok aj pred Vianocami
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Evi, teším sa že vám obom chutia. Tuším by som Ti mala nejaké poslať, nech máte aj na vianočnom stole.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Zuzka Pozri príspevok
Evi, teším sa že vám obom chutia. Tuším by som Ti mala nejaké poslať, nech máte aj na vianočnom stole.
Veru ... lebo nebodaj budem musieť aj niečo ja upiecť ..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať