Zavrieť

Porady

in-line korčule

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ahojte, potrebujem poradiť ... rada by som si kúpila in-line korčule, ale vôbec neviem načo mám dávať pozor pri kúpe (no okrem toho, aby mi neukradli bugiľar)

... ak máte niekto skúsenosti, prosím, poraďte mi podľa čoho mám vyberať, nieže kúpim zas dáku sprostosť

ďakujem
Usporiadat
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Ja dúfam, že takto so svokrovcami nedopadneme :-) ale zase mimo IN - line :-) Ja som ukecávala kamošku dnes na korčule, ale že vonku príliš fúka (v BA) takže neviem, neviem...
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Vera
Ja dúfam, že takto so svokrovcami nedopadneme :-) ale zase mimo IN - line :-) Ja som ukecávala kamošku dnes na korčule, ale že vonku príliš fúka (v BA) takže neviem, neviem...
Včera pršalo v KE, dnes je to v BA? Ale ja som vám to tam neposlala, vážne.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Zita5
Ormika , vieš že aj ja som už na to myslela . Bolo by to fajn popísať o svokrách.
Aspoň by sa niektorí poučili z rád skúsenejších.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Janka6685
Včera pršalo v KE, dnes je to v BA? Ale ja som vám to tam neposlala, vážne.
No neviem, neviem.... aj tu v trnave je nejako divne. A keď fúka vietor tak sa nedá korčulovať?
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Janka6685
Aspoň by sa niektorí poučili z rád skúsenejších.
Veď vravím že by som aj knihu napísala! Horšie je to, že ja mám manžela jedináčika a to je problém, lebo svokra naňho žiarli a mňa preto neznáša, lebo manžel si od nej nedá poradiť, ale vždy stojí pri mne. Možno preto sú problémy. Ale už bývame sami, tak je to zatiaľ v pohode.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
No neviem, neviem.... aj tu v trnave je nejako divne. A keď fúka vietor tak sa nedá korčulovať?
Ja som si kúpila nové korčule, tak tu nemôže pršať . Len mi je ľúto, že inde prší. Ale čo tak pozerám, tak dosť fúka. No neviem, či sa večer bude dať ísť.
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Tak vidíte. Stačí povedať a Janka sa nám už postarala o pokračovanie zábavy

http://www.porada.sk/showthread.php?t=11766
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Veď vravím že by som aj knihu napísala! Horšie je to, že ja mám manžela jedináčika a to je problém, lebo svokra naňho žiarli a mňa preto neznáša, lebo manžel si od nej nedá poradiť, ale vždy stojí pri mne. Možno preto sú problémy. Ale už bývame sami, tak je to zatiaľ v pohode.
Baby, založila som tému svokrovci "po porade", lebo keď to tu budú čítať ľudia, čo sa budú chcieť dačo dozvedieť o korčulovaní, tak nás dokušú . A keď budú chcieť vedieť niečo aj o svokrovcoch, tak tu sa dozvedia, že je taká téma otvorená.

Dúfam, že sa nehneváte, ale aj Richard by sa mohol naštvať a zatvoriť nám tému. Tak len pre istotu.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
janka37
Tak vidíte. Stačí povedať a Janka sa nám už postarala o pokračovanie zábavy

http://www.porada.sk/showthread.php?t=11766
Ty si rýchla .
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
O.K., takže korčuliari píšte kľudne ďalej, mi sa určite pridáme.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Janka6685-že tu tak často spomínaš žiarlivosť,daj si na to pozor,nie je s tým sranda.Je to jedna z najhorších úchylok
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Bepo ma predbehol. Pridám radu: čítajte Plzáka.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Kto je to ten Plzák? Lebo čo?

Ale teraz neviem (vlastne viem, ale sa pýtam), čo je lepšie: mať manžela (snúbenca, priateľa) žiarlivca, alebo takého čo ho nič okolo ženy nezaujíma? Viem, že najlepšie je to niekde v strede ale chlapi uznajte už konečne, že ani vy nie ste dokonalí.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Plzák - český psychológ.
Miroslav Plzák - Othelon manuál o žárlivosti
Kniha známého psychologa je věnována problému narušujícímu každý partnerský vztah. Autor definuje jednotlivé typy žárlivosti a radí těm, kdo jí trpí, jak ji zvládnout, aby vztah úplně nezničila
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ja osobne nemám veľmi rada tie tzv. osvedčené metódy na udržanie partnerského vzťahu. Nerada čítam články v časopisoch toho typu. Každý sme iný. Ak sa mi partner nepáči už počas chodenia, tak si ho nevezmem, no nie? Aby som potom nenadávala. Preto sa s manželstvom netreba unáhliť. Najlepšie je napr. vyskúšať si spoločné bývanie a potom zvážiť, či to v manželstve bude klapať. A aj žena si musí vedieť dupnúť a nenechať sa komandovať (v horšom prípade mlátiť) od manžela. Osvedčené recepty asi neexistujú. Ja mám to šťastie, že mám dobrý príklad v rodičoch, ktorý sú spolu už 22 rokov a stále sa majú radi a snúbencovi rodičia detto (ale o 5 rokov viac).


Jooooooooooj, zasa sme odbočili od témy korčulovania. Poďme to rozoberať do inej témy.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Ahojte korčuliari! Kto sa z vás bol včera korčulovať? Ja som sa korčulovala asi hodinu a pol a ani sama by som neverila, že mi to pôjde tak dobre na druhýkrát. Tie korčulky čo som si v sobotu kúpila sú ozaj super! A to vďaka vaším radám! Takže ešte raz VEĽMI PEKNE ĎAKUJEM! Vozila sa so mnou aj kamoška a tá mala také malé kolieska ešte také umelé alebo aké, no des. A bolo to vidieť že je treba kúpiť lepšie korčule, lebo ja som sa dvarazy odrazila a veľký kus sa viezla a ona sa odrážala stále. Vydržala som na korčuliach omnoho viacej ako ona. A tak sa mi to včera zapáčilo, že som chcela dnes zostať doma a celý deň sa korčulovať. Už sa teším domov, rýchlo navarím a šup na korčule! Nemôžem sa už dočkať, tak ma tie korčule chytili!
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Ahojte korčuliari! Kto sa z vás bol včera korčulovať? Ja som sa korčulovala asi hodinu a pol a ani sama by som neverila, že mi to pôjde tak dobre na druhýkrát. Tie korčulky čo som si v sobotu kúpila sú ozaj super! A to vďaka vaším radám! Takže ešte raz VEĽMI PEKNE ĎAKUJEM! Vozila sa so mnou aj kamoška a tá mala také malé kolieska ešte také umelé alebo aké, no des. A bolo to vidieť že je treba kúpiť lepšie korčule, lebo ja som sa dvarazy odrazila a veľký kus sa viezla a ona sa odrážala stále. Vydržala som na korčuliach omnoho viacej ako ona. A tak sa mi to včera zapáčilo, že som chcela dnes zostať doma a celý deň sa korčulovať. Už sa teším domov, rýchlo navarím a šup na korčule! Nemôžem sa už dočkať, tak ma tie korčule chytili!
Tak to je super. Veď som hovorila, že ak si kúpiš kvalitné korčule, tak šanca, že sa ti to nebude páčiť je minimálna, vlastne žiadna. Ty si ale šikovná, keď ti to už tak ide. Ja som včera nebola, lebo mi bolo zle, ale uvažujem, že dnes sa už vyberiem vyskúšať tie moje nové. A snúbenec sa už tiež nevie dočkať, kedy sa postavý na tie svoje vysnívané.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Už mám dohodnutú kamošku tiež s dobrými korčulami na sobotu, budeme sa voziť celé popoludnie, dúfam, že bude pekné počasie.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Už mám dohodnutú kamošku tiež s dobrými korčulami na sobotu, budeme sa voziť celé popoludnie, dúfam, že bude pekné počasie.
Dúfam, že sa pridajú aj ostatní. Možno sa nakoniec budeme stretávať nie len na porade a stretkách, ale aj na korčuliach.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať