Zavrieť

Porady

in-line korčule

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ahojte, potrebujem poradiť ... rada by som si kúpila in-line korčule, ale vôbec neviem načo mám dávať pozor pri kúpe (no okrem toho, aby mi neukradli bugiľar)

... ak máte niekto skúsenosti, prosím, poraďte mi podľa čoho mám vyberať, nieže kúpim zas dáku sprostosť

ďakujem
Usporiadat
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Bola som vypadnutá z netu, ale už som v obraze. Tak takto bývať? A ako si varíte? Lebo ja so svokrou som si variť teda nemohla, vlastne mohla, len to čo som navarila ja, tak ona nejedla, lebo vraj draho varím, možno ani nie draho, ale všelijaké iné jedlá, ona je zvyknutá na klasiku a variť dookola to isté a ja zase rada experimentujem. A som rada, že už po roku života so svokrou zase bývame sami!
U nás to ide super. Nikto nikomu nezavadzia a niekedy navarí svokra, niekedy mi povie, že mám ja, svokor ten vie také špecialitky, že by sa vám zbiehali slinky a keď nemám chuť na nič čo urobia, tak si urobím sama. Zatial neboli žiadne problémy.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

zu1301
kopla by som ho do nohy
si predstav, on vyvaleny na babete, bude mu rásť pupok a ty si budes nohy drat na korčuloch!!!!!!
A ako mi bude smradiť popod nos! Niečo budem musieť vymyslieť! Ešte máme psa, má dva roky, zlatý retriever.... Tak manžel bude chodiť s ním a ja popri nich na korčuliach, no keď na mňa havušo vyskočí, ako vždy, tak budem na zemi asi stále a vôbec si nezakorčulujem
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ormika
Asi by sme mali otvoriť novú poradu SVOKRA!!! LEbo ja by som vedela písať litánie! (či ako sa to povie...)
Aj ja, len sa snažím na také zabúdať.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Janka6685
U nás to ide super. Nikto nikomu nezavadzia a niekedy navarí svokra, niekedy mi povie, že mám ja, svokor ten vie také špecialitky, že by sa vám zbiehali slinky a keď nemám chuť na nič čo urobia, tak si urobím sama. Zatial neboli žiadne problémy.
Tak toto ti teda závidím! Lebo moja svokra ešte po mne každú kvapôčku pri umývaní riadu po mne utierala. A to som ešte len umývala a ona pri mne stále s handrou v ruke a utierala čo som práve nakvapkala na kuch. linku. No neporazilo by vás? Ale ako vravím, to je iná kapitola ako korčule....:-))))
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
zu1301
kopla by som ho do nohy
si predstav, on vyvaleny na babete, bude mu rásť pupok a ty si budes nohy drat na korčuloch!!!!!!
Uvidíš, ako sa bude tváriť, keď ty budeš mať (aj keď určite už máš) super vyšportovanú štíhlu postavu a on ten pupok. Čo bude robiť, keď sa budú chlapi obzerať za tebou a naneho baby ani nemrknú. To mu povedz, hneď si rozmyslí.
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

ormika
A ako mi bude smradiť popod nos! Niečo budem musieť vymyslieť! Ešte máme psa, má dva roky, zlatý retriever.... Tak manžel bude chodiť s ním a ja popri nich na korčuliach, no keď na mňa havušo vyskočí, ako vždy, tak budem na zemi asi stále a vôbec si nezakorčulujem
A čo takto psí záprah? To by si mohla chodiť aj hore kopcom úúúplne v pohode. Aj keď, čo na to hafan?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Janka6685
No vidíš, na korčule by si VP nepotrebovala. Ale my ťa tej teórii naučíme. Len aby si toho potom nevedela viac ako my, lebo to by ma dorazilo.
No žiaľ, bude z toho iba teória, ja si musím na svoje nožičky dávať veľký pozor, žiadne pády, žiadne vylomeniny, ale čo už. Len si dávajte pozor, aby ste si potom nemuseli dávať taký pozor ako ja, a to už aj pri chôdzi. Držím Vám palce, aby ste prešli veľa šťastných kilometrov bez bolestných a trvalých pádoch.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

janka37
A čo takto psí záprah? To by si mohla chodiť aj hore kopcom úúúplne v pohode. Aj keď, čo na to hafan?
Vidíš???? Tak to ma nenapadlo, že by ma havušo mohol ťahať.... a je na to dosť veľký.... raz to musím vykúšať! Ale nie, srandujem, ešte ma zatvoria pre týranie zvierať
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Tak toto ti teda závidím! Lebo moja svokra ešte po mne každú kvapôčku pri umývaní riadu po mne utierala. A to som ešte len umývala a ona pri mne stále s handrou v ruke a utierala čo som práve nakvapkala na kuch. linku. No neporazilo by vás? Ale ako vravím, to je iná kapitola ako korčule....:-))))
Som si myslela, že také svokry sú len vo filmoch. Ja naopak musím upratovať po nej. Ale mňa to baví. Aspoň mám celý deň čo robiť. Popracem byt, popozerám sa na porade, poúčtujem si a večer na korčule. Ja sa totiž hrozne nerada nudím. Takto mi to vyhovuje.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Keby to bol nejaký "Husky", to by nebolo týranie zvierat ale umučenie Teba.
0 0
zu1301 zu1301

zu1301 je offline (nepripojený) zu1301

DOROTY, pracovat chodte, tak ako ja
papa
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
lenkak
No žiaľ, bude z toho iba teória, ja si musím na svoje nožičky dávať veľký pozor, žiadne pády, žiadne vylomeniny, ale čo už. Len si dávajte pozor, aby ste si potom nemuseli dávať taký pozor ako ja, a to už aj pri chôdzi. Držím Vám palce, aby ste prešli veľa šťastných kilometrov bez bolestných a trvalých pádoch.
Tak ti ďakujeme. Aspoň sa môžeš smiať, keď tu budeme písať, ako sa nám vodilo.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
zu1301
DOROTY, pracovat chodte, tak ako ja
papa
Bolo by na čase.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Dobre, čakám na príspevky so zážitkami z korčuľovania.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

zu1301
DOROTY, pracovat chodte, tak ako ja
papa
A veď ešte chvíľočku sa bavme.... aj ja mám veľa roboty.... Nepoznáte nejakého režiséra alebo kto má na starosti nejaký filmy? Vedela by som mu porozprávať o živote so svokrou! To by bol film! Až taký, že by sa nikto nikdy neoženil ani nevydal, resp. nikto by v živote nebýval u svokrovcov!!!!
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

ormika
Tak toto ti teda závidím! Lebo moja svokra ešte po mne každú kvapôčku pri umývaní riadu po mne utierala. A to som ešte len umývala a ona pri mne stále s handrou v ruke a utierala čo som práve nakvapkala na kuch. linku. No neporazilo by vás? Ale ako vravím, to je iná kapitola ako korčule....:-))))
Pre podobný problém odišiel aj môj priateľ od nás z bytu, kde sme bývali s mojimi rodičmi. I ked sme mali svoju izbu, súkromie bolo, ale on nezniesol počúvať ako ma moja mama komanduje - typu nič nie je dobre urobené, neupratané (pritom u nás nikdy nie je bordel) Len proste jej nikdy nič nie je dobré a tak radšej zbalil kufre a išiel späť domov, lebo sa bál, že jej niečo povie (a to by asi nebola výhra)
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Vera
Pre podobný problém odišiel aj môj priateľ od nás z bytu, kde sme bývali s mojimi rodičmi. I ked sme mali svoju izbu, súkromie bolo, ale on nezniesol počúvať ako ma moja mama komanduje - typu nič nie je dobre urobené, neupratané (pritom u nás nikdy nie je bordel) Len proste jej nikdy nič nie je dobré a tak radšej zbalil kufre a išiel späť domov, lebo sa bál, že jej niečo povie (a to by asi nebola výhra)
Ono dosť blbé bolo, ako nie som nervák, ale raz ma tak naštvala s tým svojim komandovaním, že som kopla do zárubne dverí a noha ma bolí doteraz! A to som veľi trpezlivý človek, ja som ju vždy nechala do mňa rýpať aj hodinu a potom som vybuchla. A teraz som na tom so svokrou tak, že ju ráno pozdravím, pozdravím ju keď prídem z práce a to je všetko. Nič moc, ale mne to nechýba.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ešte šťastie že mám veľkú trpezlivosť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ormika
Asi by sme mali otvoriť novú poradu SVOKRA!!! LEbo ja by som vedela písať litánie! (či ako sa to povie...)
Ormika , vieš že aj ja som už na to myslela . Bolo by to fajn popísať o svokrách.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Tak to som rada, že mám takých milých svokrovcov. Minule sme ich dokonca zobrali na Šíravu, na zraz tuningových áut. A bol to super výlet. Minulý rok za nami dokonca prišli do Tatier, kde sme boli na dovolenke a išli sme spolu na huby.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať