Zavrieť

Porady

Školenia

Ide niekto z vás na školenie do Tatranskej Lomnice 27-28.10.2008? Som len zvedavá.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

    sojciakova
    óóó. To je super. Takže piata. Ešte niekto? Som len zvedavá koľko ľudí z okolia je na porade.

    sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

    sojciakova
    Na školení bolo super, ale strašne deprimujúce. Zistila som čo všetko mám robiť a nerobím. Neviete ako sa dá človek naklonovať? Veľmi potrebujem, aby som sa každý rok k inventúre a inventarizácii rozdvojila... Len tak to budem všetko stíhať.

    blazonko je offline (nepripojený) blazonko

    blazonko
    Aj ja som konečne prišla na to, ako to mám robiť. Ale čo už, inak bolo super, najmä ten bazén.

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    ja som sa prihlásila 11. novembra do Košíc na školenie, ktoré organizuje RVC. Ide niekto ?

    sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

    sojciakova
    Idem na školenie do Žiliny 13. a 14..11.2008 na Konsolidačný balík.Je síce malá pravdepodobnosť, že tam z porady niekto bude, ale predsa. Ide ešte niekto ?

    lukika je offline (nepripojený) lukika

    lukika
    chcela by som sa spytat, tie skolenia ktore sa tu ponukaju pre RO a PO su uz ukoncene? lebo tam v hlavicke je ponuka az do marca, ale vo vyhladavaci mi nenajde vobec nic. ja vlastne zacinam uplne od zaciatku s uctovnictvom aj so mzdami v PO a velmi by som potrebovala taketo skolenie. neviete, ci budu robit skolenia este aj zaciatkom roka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.