Zavrieť

Porady

Prechod na EURO

Dobrý deň, používam MRP podvojné účtovníctvo, stiahol si už niekto z vás poslednú verziu 5.60? Je tam zapracovaná možnosť vyskúšať si prechod na euro menu, postupovala som podľa postupu, ale v tej novej skúšobnej firme sa mi údaje v eurách neukázali, zostali v Sk? A tiež by tam mala byť zapracovaná možnosť zasielania faktúr mailom, ale tlačítko Email, ktoré by tam malo byť, sa mi neukazuje. Ako je to u vás?
Usporiadat
zuzanatahotna zuzanatahotna

zuzanatahotna je offline (nepripojený) zuzanatahotna

Dobrý deň. Mám podvojné účtovníctvo multiverziu, mám stiahnutú aj poslednú aktualizáciu a mám ten istý problém. Všetky body splnené a údaje zostali v Sk.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
možno ešte čoskoro vydajú novšiu prepracovanejšiu verziu, treba počkať, a vyskúšať znovu.
0 0
Chudíková Katarína Chudíková Katarína
fajn baba
Ano, je to tak, iba sa čudujem, že to dajú ako novú verziu a vôbec im to nejde. Neviem ako vy, ale ja s touto firmou a ani s programom nemám dobré skúsenosti. Iba tento program som zdedila. Vracajú mi tlačiva na DPH z daňového úradu a pod. Ale aj zlá reklama je reklama....
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Chudíková Katarína Pozri príspevok
Ano, je to tak, iba sa čudujem, že to dajú ako novú verziu a vôbec im to nejde. Neviem ako vy, ale ja s touto firmou a ani s programom nemám dobré skúsenosti. Iba tento program som zdedila. Vracajú mi tlačiva na DPH z daňového úradu a pod. Ale aj zlá reklama je reklama....
Mne nevracajú tlačivá z DÚ a podávam už roky len z tohto programu všetky prehľady, hlásenia, DPH priznania i daňové priznania....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mne ako kde, Kn berie, Nz nie.
0 0
Natalyk Natalyk

Natalyk je offline (nepripojený) Natalyk

Mne v NZ ešte nevrátili nič, ale daňové priznanie som ešte neskúšala, ale ostatné berú.
0 0
emily 2 emily 2

emily 2 je offline (nepripojený) emily 2

účtovnik amater
zuzanatahotna Pozri príspevok
Dobrý deň. Mám podvojné účtovníctvo multiverziu, mám stiahnutú aj poslednú aktualizáciu a mám ten istý problém. Všetky body splnené a údaje zostali v Sk.
Je uz niečo nové,
funguje to niekomu ? Ja mám tiez MRP JU , ale tiez to mam stale v SK.

emily 2
0 0
emily 2 emily 2

emily 2 je offline (nepripojený) emily 2

účtovnik amater
posúvam
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
posúvam
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Včera pridali aktualizáciu, v ktorej je už prechod na EURO spracovaný, a pre tých čo majú aj program Daň z príjmu, tak je už aj DP za rok 2008... Zatiaľ som to ešte neskúšala.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Doplním: Je to verzia WIN 6.00.531.
0 0
emily 2 emily 2

emily 2 je offline (nepripojený) emily 2

účtovnik amater
prave predvcerom posielali z MRP e-mail, že to bude fungovať na prelome rokov , tak dik za info , ak stihnem vyskusam uz dnes

emily 2
0 0
emily 2 emily 2

emily 2 je offline (nepripojený) emily 2

účtovnik amater
skusila som, ale majú technické problémy na akt. serveri , neprešla mi aktualizácia, asi nas je veľa zvedavých
skusim večer

emily 2
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
PU prešlo, ale JU je zastavené, robia novú aktualizáciu. Možno večer už pôjde.
Naposledy upravil ALDA : 19.12.08 at 13:13
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Ahojte,
skúšali ste už niekto urobiť prevod dát do novej meny EURO po poslednej aktualizácii 6.00?
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
.... posúvam...
0 0
krasnavila krasnavila

krasnavila je offline (nepripojený) krasnavila

ako mam postupovat pri prechode na euro v mzdovom programe MRP? hladala som info aj na stranke MRp ale nenasla som tam nic konretne
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
...trošku tomu nerozumiem, či sa najprv preklopí len účtovníctvo firmy, aby sa mohlo od januára účtovať v eurách alebo sa musí najprv urobiť účtovná závierka až potom urobiť preklopenie firmy a následne pokračovať v účtovaní v novej mene. Ale skôr mi sedí to prvé. Skúšal to už niekto z vás? ĎAKUJEM.

PS: Veselého Silvestra a šťastný nový rok všetkým poraďákom a poraďáčkam a ich rodinkám.
0 0
nadka1 nadka1

nadka1 je offline (nepripojený) nadka1

účtovník
Lenka1979 Pozri príspevok
...trošku tomu nerozumiem, či sa najprv preklopí len účtovníctvo firmy, aby sa mohlo od januára účtovať v eurách alebo sa musí najprv urobiť účtovná závierka až potom urobiť preklopenie firmy a následne pokračovať v účtovaní v novej mene. Ale skôr mi sedí to prvé. Skúšal to už niekto z vás? ĎAKUJEM.

PS: Veselého Silvestra a šťastný nový rok všetkým poraďákom a poraďáčkam a ich rodinkám.
Dnes som úspešne prešla v JÚ na euro, treba postupovať presne podľa návodu na webovej stránke MRP. Prajem úspešný nový rok.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
31.12. dali na net novú verziu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať