Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...he ....poraďáci pod 40-kou ...????....a nevedia gugľovať ....ať táhnou ...

lampas - u muž. r. zvislý pásik na vonkajšej strane nohavíc ( obyč. uniformy ): široké, strieborné l-y
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
tak mi došiel žralok AIR SWIMMER - mám darček pre syna.
Teraz ešte zohnať kúpiť hélium v objeme 0,12 m3 resp. trochu viac.
fľaše z balopartyfiriem sú vraj malé, resp. predavaju to ako set s balonmi, čo nechcem
poradíte?
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

U nás v rodine dlhé roky mali veľký úspech moje štrikované výtvory. Až tak, že aj keď už deti chodili na strednú školu, želali si pod stromček niečo odo mňa uštrikované. A ja tajne, po nociach, aby ma nevideli, pri kávičke u susedky ... som prepletala ihlicami . Aj keď som im povedala, že .... minulý rok... to bolo naposledy a majú už dosť čo nosiť a už sú veľkí, bolia ma pritom ruky ..... .
Po rokoch sa mi už aj nechcelo, že radšej kúpim. Ale najmä dcéra nie a nie, že taký odo mňa je originál, taký okrem nej nemá nikto.... A úplne ma "dorazil" syn, ktorý mal už vyše 180 cm a stále dobiedzal, že by chcel pod stromček odo mňa taký pulóver alebo onaký sveter (mamuška, ak by sa Ti chcelo ... ), nie hotový-kupovaný.
A nosili to do zodrania.
Pripájam aspoň niečo, čo sa nám zachovalo na fotkách, jednoduché i komplikovanejšie vzory som si buď vymýšľala, alebo nakreslila na štvorčekový papier, niekedy mi vzor požičali kamarátky ...
3.jpg  
3a.JPG  
4.jpg  
1/1
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

a si mi teraz pripomenula, že som chcela oberať višne so stopkou a ja blbec som ich aj vykôstkovala. No dufam, že od zajtra ešte na strome aspon par kuskov ostane....
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Možno začínam priskoro (aj keď vidím, že dva návrhy tu už sú), ale robím si poriadok v počítači a naďabila som na dve fotky, čo som urobila vlani na Vianoce a môže to byť tip pre tých so šikovnejšími ručičkami - len treba na to čas, takže:
predvlani mi dcéra darovala zmes na mafiny v peknom pohári aj s návodom, vlani to už vylepšila - dala mi hotové pečivko a pohár ozdobila vlastnoručne vyrobenou ozdobou z korálikov. Ale čím ma totálne dostala a až do sĺz priviedla, to bol obraz, čo mi vyšila na chalupu. Takú mám ja šikovnicu!
Pohár 2011 P.jpg  
Obraz kytica 2011.jpg  
1/1
13 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

krásna keramika.....ak by niekto náhodou....... minulý mesiac som od svokry dostala dve krásne šalice, jednu na čaj a jednu na kávu, bola som šokovaná a šťastná doma som už mala jednu na sypaný čaj aj s keramickým sitkom také veľkú
kuk....http://www.alfoldikeramika.sk/

ak by náhodou niekto, že reklama tak ma kľudne nahláste
Naposledy upravil lujza.j : 14.10.12 at 19:29 Dôvod: omyl v linku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



hnedoočka

2 Hours Ago #23640 na španielsky cesnak?






už som tam dala čo som pôvodne chcela... kukám že aký že cesnak
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja už mám nakúpené pre vnúčatká... každé dostane knihu a svetrík, lebo hračky už nemajú kde dávať..a zima bude ešte aj po vianociach dlhá. No a čakám kedy vyjde nové DVD Spievankovo 3. Na tom všetci naši malí frčia....
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

knihy,crpak,fujaru,drevorezby,hrncek z logom
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
krásna keramika.....ak by niekto náhodou....... minulý mesiac som od svokry dostala dve krásne šalice, jednu na čaj a jednu na kávu, bola som šokovaná a šťastná doma som už mala jednu na sypaný čaj aj s keramickým sitkom také veľkú
kuk....http://www.alfoldikeramika.sk/

ak by náhodou niekto, že reklama tak ma kľudne nahláste
jeej luji, ja mam od nich 2 velke bylinkace uz niekolko rokov, kupila som ich vtedy v BA, tusim na Jesenskeho bola predajna
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
jeej luji, ja mam od nich 2 velke bylinkace uz niekolko rokov, kupila som ich vtedy v BA, tusim na Jesenskeho bola predajna
ani neviem či mali predajňu v ba, ja som u nás na sídlisku kúpila taký bylinkáč......aj kamoške som tam kupovala taký so srdiečkom a teraz mám aj ja....od svokry až dva majú pekné veci..teda aspoň pre mňa
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja sa radím už ku staršej generácii..ktorá má vcelku všetko...od praktických vecí po ozdobné predmety. A pretože dom už asi neroztiahnem do šírky a dĺžky a keď si predstavím ako už nerada upratujem , lebo všetko ma po upratovaní bolí..tak radšej pred hmotným darom uprednostním nejaký zážitkový. Ono tie pekné vecičky lákajú..ale potom niekedy aj zavadzajú. Takže ísť niekde na predĺžený víkend, tam kde som ešte nebola..alebo dostať poukážku na masáž, kozmetiku, do kaderníctva...ocením oveľa viac.
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

DanielaSĽ Pozri príspevok
Ja sa radím už ku staršej generácii..ktorá má vcelku všetko...od praktických vecí po ozdobné predmety. A pretože dom už asi neroztiahnem do šírky a dĺžky a keď si predstavím ako už nerada upratujem , lebo všetko ma po upratovaní bolí..tak radšej pred hmotným darom uprednostním nejaký zážitkový. Ono tie pekné vecičky lákajú..ale potom niekedy aj zavadzajú. Takže ísť niekde na predĺžený víkend, tam kde som ešte nebola..alebo dostať poukážku na masáž, kozmetiku, do kaderníctva...ocením oveľa viac.
Môj manžel si objednal u ježiška výlet do Paríža.. A keďže nechce ísť sám, môžem si objednať výlet aj ja.. Takže my by sme boli vybavení , ale čo deťom (12, 15, 23), to netuším.. Tiež už všetko majú, tak je to ťažká otázka. U nás to ešte stále funguje tak, že napíšu lístok a dajú ho na viditeľné miesto.. Zatiaľ sa taký lístok neobjavil..
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka Pozri príspevok
Môj manžel si objednal u ježiška výlet do Paríža.. A keďže nechce ísť sám, môžem si objednať výlet aj ja.. Takže my by sme boli vybavení , ale čo deťom (12, 15, 23), to netuším.. Tiež už všetko majú, tak je to ťažká otázka. U nás to ešte stále funguje tak, že napíšu lístok a dajú ho na viditeľné miesto.. Zatiaľ sa taký lístok neobjavil..
Veď zoberte aj deti a máte 5 v jednom, Ježiško sa už nemusí trápiť.
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety Pozri príspevok
Veď zoberte aj deti a máte 5 v jednom, Ježiško sa už nemusí trápiť.
Majka, prepánajána, veď my už chceme mať kľud.. Sme spolu 24 hodín každý deň.. A práve mi napadlo, či by to deti neocenili, že budú pár dní bez dozoru....ako vianočný darček.. v štýle kocúr odišiel, myši majú raj..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka Pozri príspevok
Majka, prepánajána, veď my už chceme mať kľud.. Sme spolu 24 hodín každý deň.. A práve mi napadlo, či by to deti neocenili, že budú pár dní bez dozoru....ako vianočný darček.. v štýle kocúr odišiel, myši majú raj..
No vidíš, aj to je dobrý nápad. Len aby potom z toho raja nebolo peklo.
A nehovorí sa raj, ale fraj.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
prosím vás môžte niekto pricapiť pravidlá hry Qwirkle v slovenčine? minulý rok sme to kúpili pod stromček, zdá sa to byť super hra, len pravidlá sú v nemčine, tak neviem, či to hráme dobre.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Rozhodne nedávať ŽIADNE!!!!!!!!!!!!! ZVIERATKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To nie je darček!!!!!!!!!!!!!!!
Útulky sú týchto " " "darčekov" " " plné
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

My sme minulé Vianoce dostali predĺžený víkendový pobyt v Dudinciach. Prvý krát sme boli takto bez detí a bolo to super a dcéry(16,22) si to pochvaľovali tiež. Musím napísať Ježiškovi, aby už začal hľadať niečo podobné
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať