Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Práve som rozprávala s manželom o možnosti obdarovať sa vzajomne takýmito poukážkami...
No čo len jedného chlapa nenapadne...
Ja mu vravím, vytiahnem si napríklad na Teba v čase nečakanom poukážku ,,dnes rajbeme koberce" a on mi vraví : ja vytiahnem ,,dnes chcem mať od všetkého pokoj"...
Už to vidím, ako by som si vystrielala náboje pre nič - za nič !
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

danushka Pozri príspevok
Práve som rozprávala s manželom o možnosti obdarovať sa vzajomne takýmito poukážkami...
No čo len jedného chlapa nenapadne...
Ja mu vravím, vytiahnem si napríklad na Teba v čase nečakanom poukážku ,,dnes rajbeme koberce" a on mi vraví : ja vytiahnem ,,dnes chcem mať od všetkého pokoj"...
Už to vidím, ako by som si vystrielala náboje pre nič - za nič !
no, keby vytiahol "sex kdekolvek", tak to by som si ešte dokázala predstaviť spojené
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
buchač Pozri príspevok
Dig šun , more .......None komentaros ...
Nezabudnúť na návod na použitie.Na DVD disku ....čítať určite nevedia.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
buchač Pozri príspevok
Dig šun , more .......None komentaros ...
Ja som, za slabší výraz, dostal od admina čierny bod a tu sa s tým aj súhlasí.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
erzet Pozri príspevok
Ja som, za slabší výraz, dostal od admina čierny bod a tu sa s tým aj súhlasí.
....vymazané ....

No , čo už ....ale ja osobne poznám žarty :

slušné alebo dobré .....

Tie dobré sú poväčšine aj lepšie ...
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

Dáša_ Pozri príspevok
Moja kamarátka raz, keď bola na materskej a koruniek bolo málo, dala manželovy takú "šekovú knižku"
A tam bolo napríklad
"večera podľa tvojho želania"
"sex dnes večer"
"futbal v telke"
"koniec hádky"
"celý víkend svätý pokoj "
a podobné možnosti
Manžel mohol daný šek použiť kedykoľvek počas nasledujúceho roka a ona sľúbila, že naozaj to tak bude, aj keby traktory padali.

A pochvaľovala si. Manžel používal uvážlivo a spokojnosť bola na oboch stranách. Tak možno by to ešte niekto stihol
jeeeej, ďakujem za nápad, už idem vyrobiť tomu svojmu tiež ...
bude to vo forme "poukážok",..a tiež poznámka, že falšovanie sa trestá
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
Moja kamarátka raz, keď bola na materskej a koruniek bolo málo, dala manželovy takú "šekovú knižku"
A tam bolo napríklad
"večera podľa tvojho želania"
"sex dnes večer"
"futbal v telke"
"koniec hádky"
"celý víkend svätý pokoj "
a podobné možnosti
Manžel mohol daný šek použiť kedykoľvek počas nasledujúceho roka a ona sľúbila, že naozaj to tak bude, aj keby traktory padali.

A pochvaľovala si. Manžel používal uvážlivo a spokojnosť bola na oboch stranách. Tak možno by to ešte niekto stihol
....vidím viacero reakcií na tento príspevok - nápad ....

Akurát ma tak zaujíma koľko je / bolo tých poukážok z toho alebo onoho výberu ...

A napríklad , dalo by sa povedzme čerpať z kreditu naraz v jeden deň ...?...:
- fajn večera
- futbal
- sex samozrejme ...
- a potom už len svätý pokoj ..........................

P.S.:
Akurát nechápem súvislosť medzi materskou , keď málo peňazí .....a náväznosť na sledovanie futbalu , koniec hádky , svätý pokoj cez víkend ....
Veď tieto " vymoženosti " si jeden mužský vie užiť bez ohľadu na stav konta ....hm , hm .....
Také vy-mož/e/nosti mať , tak by bol asi začiatok hádky a nie koniec .....a svätý pokoj na furt ....pochvaľoval by som si
Naposledy upravil buchač : 22.12.09 at 18:07
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Kazu Pozri príspevok
Ja potrebujem kúpiť psa. Volá sa Laky, za nič na svete netuším ako vyzerá ale vnučka po ňom stráááášne túži. Videli ste ho niekto niekde? Ak to nie je až v Michalovciach tak som ochotná si preň aj dobehnúť
Som zvedavá: podaril sa pod stromček ten Laky?
0 0
marianna11111 marianna11111

marianna11111 je offline (nepripojený) marianna11111

Tie poukážky sú naozaj perfektné. Ja môjmu manželíkovi na tieto Vianoce určite plánujem kúpiť nejaký darček do auta - možno výhrevný poťah na sedadlo alebo poťah na volant nejaký luxusnejší, on je totižto dosť problémový typ na darčeky, ale niečo do auta, tomu sa určite poteší. On nič nikdy nepotrebuje.....
0 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

Pre mňa doteraz najkrajší darček aký som dostala, teda mala som z neho najväčšiu radosť boli fialové elastáky ked som mala 6 rokov )))
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tip pre šikovné ruky http://prakticka-zena.blogspot.com/search/label/Náramky
Mne na hmotných darčekoch nezaleží,potešili ma kniha,človeče nezlob sa,pexeso to z detských čias,teraz ma poteší každý dar ktorý je úprimne darovaný,ale najme ma poteší ak je klud, pokoj ,pohoda , porozumenie v kruhu ludí ktorých mám rád,aj ked vzajomné dary sú poskromnejšie./drogeria,bielizen,knihy/
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

dušinka Pozri príspevok
Som zvedavá: podaril sa pod stromček ten Laky?
Jéééj, dušinka, ja som to zbadala až teraz Laky bol, zháňali ho všetci a len sme tŕpli, či nebudú naraz aj dvaja
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

U nás v rodine sme sa dohodli, že si budeme dávať na Vianoce NIČ. Tak každý rok si rozbalím svoje NIČ a zvyšok rodiny si rozbalí tiež svoje NIČ
Najviac ma vždy potešili knihy (ešte v dobe, keď som ich čítala).
Zaručené prekvapenie: žreby. Tie kupujem pre všetkých, čo prídu na Vianoce, 2-3 ks z rôznych "druhov", navešiam na stromček, každý si musí vybrať sám, zoškrabať sám a byť sám prekvapený (len sa čudujem, že za tie roky viac, ako nejakých 20 SKK ešte nikto nevyhral )
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pred 2 rokmi som vyhrala vo Vianočnej loterii 5000sk ... Žreby ako vianočný darček kupujem tiež.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Veronikasad, asi budem nasledovať tvoj príklad v druhu žrebu, lebo som kupovala len také obyčajné ako "Sedmička", "Prasa v žite" - tu bol pes zakopaný, že sme nič nevyhrali.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

V priebehu roka kupujem žreby minimálne, Vianočnú loteriu si už viac rokov neodpustím. Okrem tej 5000-ky to bolo zopár menších výhier - nikdy som neprerobila. Kupujem 3 žreby za sebou (nepotrhané), málokedy tam nenájdem výhru. Mám na tieto žreby slabosť ako ty na čokoládu - kúpim ako darček, neodolám-zoškrabem a idem kúpiť ďalšie.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia


Ďakujem za dobrý tip, že nemajú byť natrhané. Len neviem, či také zoženiem, lebo na pošte, kam chodím (a ktorú stíham), ich majú len natrhané. (A môže prísť ďalší polčas k Vianociam - mám čokoládu )
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Čo by ste kúpili 10-ročnému chlapcovi ako krstný rodič (zároveň ako súrodenec jeho otca)? Dajte tipy.
Vďaka.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Môj tip k akýmkoľvek darčekom (nielen tým vianočným): ak s istotou neviem, po čom obdarúvanému srdce piští, tak sa radšej na rovinu spýtam, čo by chcel.
Lepšie nebyť prekvapena, ale dostať to, čo chcem, ako byť nemilo prekvapená - z toho, akú hlúposť som dostala a to dokonca aj od ľudí, ktorí ma poznajú XY rokov.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Včera mi povedal,že chce mikroskop ... musím zistiť čo stojí..určite nie je lacný špás a hodil by sa skôr pre rodičov ako pre krstných rodičov.. nezvykneme si kupovať drahé dary... tak uvidím, no rada si prečítam nejaké rady a nápady...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať