Zavrieť

Porady

Superstretko - z Košíc (východu) do Krahúl

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Ahojte všetci východňare, ktorí ste prihlásení na Superstretko (Krahule),

čas sa nám kráti a preto by sme sa už mohli pomaly dohadovať, ako sa do Krahúl dopravíme.
Fakt je ten, že k dispozícii sú až 4 autá (keď nie viac), ale určite nás z východu nepôjde (a teraz násobilka - 4x5) 20 ľudí. Prosím preto všetkých šoférov, aby sa ozvali, kto môže a kto chce zobrať auto, aby sme sa nejak ekonomicky porozdeľovali

ďakujem za pozornosť
Usporiadat
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
vladan
riči, ja idem v aute s ekin, budeme po troch v každom aute ...
Mno, takže nás je z východu šesť? No dobre..., ale to potom nemusím ísť do Košíc, myslím, že obaja moji pasažieri sú z PO a stretneme sa niekde pri Poprade, napríklad, ak sa tam ide cez Poprad, alebo južnou trasou? Hm? Pomóc, ako sa tam ide???
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
S21
No keďže sa chystáte mojím smerom, tak cestou spať vás očakávam na kávu jasné???
gabi, to s tým koťogom je fajn nápad!
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ricij
Mno, takže nás je z východu šesť? No dobre..., ale to potom nemusím ísť do Košíc, myslím, že obaja moji pasažieri sú z PO a stretneme sa nikede rpi Poprade, napríklad, ak sa tam ide cez Poprad, alebo južnou trasou? Hm? Pomóc, ako sa tam ide???
riči, čo si pipi? cez Poprad? ... nie, ide sa tam na Zvolen - je to lepšia a myslím, že aj kratšia cesta ... pozri si link na Krahulácku stránku, tam je mapa
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nechcem Vám do toho moc kafrať, ale z Prešova je naozaj celkom výhodné ísť na Krahule v smere Prešov, Poprad, Martin, (Kremnica).
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jozef Mihál
Nechcem Vám do toho moc kafrať, ale z Prešova je naozaj celkom výhodné ísť na Krahule v smere Prešov, Poprad, Martin, (Kremnica).
to fakt?
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

no keď sa dohodnete, ktorým smerom sa budete vracať home, tak mi dajte vedieť, bo ja som dolným ťahom

a fakt, v piatok po robote ma nehodíte domov
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
no pozrela som do autoroute a PO-Krahule cez Poprad je 246,6 km, trvanie 4:08 a KE-Krahule cez Zvolen je 246,6 km, trvanie 4:16
0 0
ALLL ALLL

ALLL je offline (nepripojený) ALLL

ricij
Dobrý nápad Gabika, mno takže o kávičku máme postarané. Do autíčka sa mi prihlásili ALLL, emily a vladan. Platí to? (minimálne o prvých dvoch to platí určite). Ísť spolu sa mi javí ako dobrý nápad.
Ahojte...takze ja idem s ricim.....a je mi tiez jedno kedy v piatok pojdeme...myslim ze priblizne okolo tej 15-16tej hodine...ako rozhodne sofer...
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
ALLL
Ahojte...takze ja idem s ricim.....a je mi tiez jedno kedy v piatok pojdeme...myslim ze priblizne okolo tej 15-16tej hodine...ako rozhodne sofer...
Hm, tak to by som musel ísť ešči v piatok do roboty, svoje pekné kočky kuknúť. Aha, takže, keď je to rovnako ďaleko, stretneme sa v Košicoch u Gabiky na káve a pôjdeme ďalej, hm?
0 0
ALLL ALLL

ALLL je offline (nepripojený) ALLL

No ja som myslela ze do prace este pojdem...ale nemusim... prisposobim sa...len aby ste ma nezabudli:->
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Hm, takže tu asi treba rozhodné slovo chlapa. Takže odchod z PO o 15.15, príchod do Košíc 16.00, miesto stretnutia v Košiciach - stará sladovňa. Kto je za? 4 pivá, tri poldeci a ide sa ďalej.:p
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Neprídite neskoro, večera je od 19:00 - 20:00!
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

ricij
Hm, takže tu asi treba rozhodné slovo chlapa. Takže odchod z PO o 15.15, príchod do Košíc 16.00, miesto stretnutia v Košiciach - stará sladovňa. Kto je za? 4 pivá, tri poldeci a ide sa ďalej.:p
... a zopár lentiliek :p
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Beata
Neprídite neskoro, večera je od 19:00 - 20:00!
Aha, no, tak to teda je relevantná informácia, treba ísť skôr. Mno, počítame, podľa vladininých prepočtov cesta trvá 4 hodiny, plus pol rezerva, pol na pol deco a pivo a tristvrte na cestu z PO. Takže odchod z PO suma sumárum 13. 15, príchod do KE 14.00 v sladovni.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ricij
Aha, no, tak to teda je relevantná informácia, treba ísť skôr. Mno, počítame, podľa vladininých prepočtov cesta trvá 4 hodiny, plus pol rezerva, pol na pol deco a pivo a tristvrte na cestu z PO. Takže odchod z PO suma sumárum 13. 15, príchod do KE 14.00 v sladovni.
riči, to pôjdeš do Košíc cez dediny? ... ja zvládam KE-PO za 15 minút (to je môj rekord) ... ale ináč ja celkom súhlasím s odchodom o 14.00
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

ricij
Aha, no, tak to teda je relevantná informácia, treba ísť skôr. Mno, počítame, podľa vladininých prepočtov cesta trvá 4 hodiny, plus pol rezerva, pol na pol deco a pivo a tristvrte na cestu z PO. Takže odchod z PO suma sumárum 13. 15, príchod do KE 14.00 v sladovni.
To už znie lepšie ricij ... decko pre decko, pivo a rum, do vrtule bum a ajdeeee na Krahule
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
vladan
riči, to pôjdeš do Košíc cez dediny? ... ja zvládam KE-PO za 15 minút (to je môj rekord) ... ale ináč ja celkom súhlasím s odchodom o 14.00
Neeeeeeeee, mám nálepočku, akurát i dneska kontrolovali, dnes som spinkal v Košicoch. Mno, ta ne, ja rátam, že i pekné stopárky vezmem, zaveziem, potom, že sa stretneme s kolegynkami spolujazdkyňami mno a tááák.:p
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

ricij
Neeeeeeeee, mám nálepočku, akurát i dneska kontrolovali, dnes som spinkal v Košicoch. Mno, ta ne, ja rátam, že i pekné stopárky vezmem, zaveziem, potom, že sa stretneme s kolegynkami spolujazdkyňami mno a tááák.:p
Rici, dve baby v aute a Ty stopárky?????
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
emily
Rici, dve baby v aute a Ty stopárky?????
emily, bárz nevyskakuj, bo pôjdeš pešo!
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
emily
Rici, dve baby v aute a Ty stopárky?????
Mno, ešte ďalšie dve a sme akurát. :p Ne, ne, ne, ja dobrá duša treba pomáhať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať