Zavrieť

Porady

dovoz z indie

Chcem zacat dovazat z Indie. Mal by niekto o nejaky tovar zaujem? Napr. oblecenie, latky,...hocico. Mozem dovazat aj pracovnu silu, alebo sluzby. Ozvite sa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubiena je offline (nepripojený) Lubiena

    Lubiena
    v indii je toho strasne vela. bio bavlna, bambusove oblecenie, ci postelne pradlo, uteraky. cena zavisi na Vasom vybere latky, dizajnu, potlace, vysivky, balenia, a tak.

    Fipeko je offline (nepripojený) Fipeko

    Fipeko
    neviem ci je to celkom mozne len pisomne ziskat informacie dodavam k predoslemu prispevku 0907 888288
    Dobrý den, narazila jsem na Váš inzerát bohužel až nyní. Mohu se zeptat, zda stále dovážíte? Nebo nemáte na někoho takového kontakty? Velice Vám děkuji. Cieslarová, bio.prostredi gmail.com
    ambiciózny, seriózny a priateľský ...viac serióznybiznis
    Dobrý deň,
    pracujem v medzinárodnom obchode, hľadám kontakty na Indiu....prosím pošlite mi Váš mail na info.biznis(zavinac)zoznam.sk alebo napíšte Váš mail a ja sa ozvem. Vďaka

    lluucciia je offline (nepripojený) lluucciia

    lluucciia
    Zdravim. Prosim Vas,
    ak este posobite v oblasti sluzieb- sprostredkovania dovozu z Indie ozvite sa mi na mail lluucciia@gmail.com mam zaujem o dovoz. Dakujem velmi!

    aja222 je offline (nepripojený) aja222

    aja222
    Dobrý deň,
    mám dobré kontakty na Sri Lanke a v Indii. Ak by ste mali záujem o dovoz nejakého tovaru alebo o spoluprácu kontaktujte ma na sivaaja007@gmail.com

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ako chces dovazat pracovnu silu? Ja som si myslel, ze obchod s bielym masom je nezakonny. Pracovne povolenie a povolenie na trvaly pobyt na vacsinu pozicii pre obcanov Indie u nas nevybavis ani ked sa budes velmi snazit. Takze potom uz prichadza do uvahy jedine nejaka ciernota.. ci..?
    Načítať ďalšie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.