Zavrieť

Porady

Predstavujem nových moderátorov

admin
Ahojte, rád by som medzi Vás uviedol nových moderátorov.

Rubrika Mzdové účtovníctvo: Infarkt (snáď tu nebude musieť riešiť infarktové stavy)
Rubrika Zdravie: Bionda
Mimoúčtovné a oddychové rubriky: Mysimis
Účtovné rubriky + PC: Machinak
Záhrada a Kultúra: Arizona

Ďakujem týmto členom Porady, že prejavili záujem o pomoc pri udržaní poriadku na Porade.

Hľadáme nových moderátorov, viac tu: http://www.porada.sk/t94279-hladame-...porada-sk.html

Zároveň prosím ostatných členov, ak budú mať výhrady k práci ktoréhokoľvek moderátora (či už nového či starého), aby sa obrátili na mňa.
Naposledy upravil Richard : 12.11.08 at 21:25
Usporiadat
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

DAV teším sa s Tebou. Držím palce. j
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Chcela by som sa ospravedľniť všetkým moderátorom zato, že v niektorých mojich príspevkoch som na nich útočila. Dôvod, ktorý určite poznáte, už nebudem rozpisovať. Ale za tým si stojím, čo som napísala vo svojích príspevkoch. že nato nemá právo žiadny člen, aby urážal druhého člena .

Prosím Vás úprimne o prepáčenie.Nechcela som žiadnemu moderátorovi ublížiť.

Som veľmi rada, že existuje táto stránka. Som na nej závislá.

p.s. dúfam, že """ to požadovanie úkonov od moderátorov" sa netýkalo mňa, lebo nie som si vedomá toho , že by som sa niekedy bola obrátila na nejakého konkrétneho moderátora o vykonanie nejakého úkonu.
Naposledy upravil Barbara : 19.07.09 at 19:43 Dôvod: úprava textu
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Dav-naša drahá želám Ti veľmi veľa trpezlivosti, dobrej vôle a radosti pri moderovaní tejto stránky. Želám Ti, aby si mala radosť pri tejto práci radosť aspoň tak veľkú s akou nám vyberáš a do CCCC donášky kvetiniek prikladáš. Táto kytička je pre Teba.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aj ja chcem byť moderátor,
Ahojky Stanko. Položím Ti otázku na telo, neber v zlom, som iba zvedavá ako každá ženská
Vidím, mal si záujem o funkciu.... prečo ešte nie si moderátor?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alla66 Pozri príspevok
Ahojky Stanko. Položím Ti otázku na telo, neber v zlom, som iba zvedavá ako každá ženská
Vidím, mal si záujem o funkciu.... prečo ešte nie si moderátor?
No moja,vidím, že ma ešte nepoznáš- myslel som to viacmenej z recesie a vidíš, že žiadnu iniciatívu nevyvíjam- ja moderátorom nechcem byť a ani nikdy nebudem...Po prvé ani nechcem a po druhé Richard by nikdy také niečo neschválil,predsa len som viac menej aj kritický voči určitým veciam a moje názory niekedy korešpondujú s menšinou-takže to zhrniem- ja a moderátor- NIKDY...

Ale za to Alenka(tiež v nič zlom),ty v inej téme za seba vyslovene lobuješ...Nechcel som to tam napísať, ale fakt sa nehnevaj na mňa za názor, ale moc tvoju kandidatúru NEschvaľujem, dovody si ponechám pre seba...(zatiaľ)
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No moja,vidím, že ma ešte nepoznáš- myslel som to viacmenej z recesie a vidíš, že žiadnu iniciatívu nevyvíjam- ja moderátorom nechcem byť a ani nikdy nebudem...Po prvé ani nechcem a po druhé Richard by nikdy také niečo neschválil,predsa len som viac menej aj kritický voči určitým veciam a moje názory niekedy korešpondujú s menšinou-takže to zhrniem- ja a moderátor- NIKDY...

Ale za to Alenka(tiež v nič zlom),ty v inej téme za seba vyslovene lobuješ...Nechcel som to tam napísať, ale fakt sa nehnevaj na mňa za názor, ale moc tvoju kandidatúru NEschvaľujem, dovody si ponechám pre seba...(zatiaľ)
Prepáč....Videl si ma niekde lobovať? Nemám slov
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Stanko, ja teda neviem, ale podla mna uloha moderatora nespociva v tom, ako sa prejavuje vlastnymi nazormi... ale skor o udrzovani poriadku - skor takeho administrativneho (duplicitne temy, vymazanie neziaducich prispevkov) a pod., prip. korigovanie dialogu/prispevkov diskutujucich k cielu, ktory sa sleduje (aby nebol mrnik ).

Ja si nemyslim, ze sa tu mame hrat na nejake funkcie - podstatne je, aby to bol clovek, ktory Poradu pozna, ma cas sem chodit, ma vztah k poriadku, stotoznuje sa s pravidlami (Etiketa) a ma zaujem.

Ja nemam problem s tym, nech to je aj alla, ak ma zaujem - je na Porade aktivna, je tu casto, a ak ma tu ambiciu/zaujem, nevidim dovod, preco by nemohla byt moderatorkou.

Mna tu tiez vela veci hneva, ale o tom by bola extra tema... Ja osobne sa snazim odzaciatku prisposobit danym pravidlam. Cim viac ludi sem chodim, tym vacsi neporiadok tu je... a potom sa mnohi cuduju, ze su Poradaci nervozni .
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Čo tak nerobiť tu mrník a použiť súkromné správy, keď už? Mám na mysli tie večné osobné útoky.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lianka Pozri príspevok
Stanko, ja teda neviem, ale podla mna uloha moderatora nespociva v tom, ako sa prejavuje vlastnymi nazormi... ale skor o udrzovani poriadku - skor takeho administrativneho (duplicitne temy, vymazanie neziaducich prispevkov) a pod., prip. korigovanie dialogu/prispevkov diskutujucich k cielu, ktory sa sleduje (aby nebol mrnik ).

Ja si nemyslim, ze sa tu mame hrat na nejake funkcie - podstatne je, aby to bol clovek, ktory Poradu pozna, ma cas sem chodit, ma vztah k poriadku, stotoznuje sa s pravidlami (Etiketa) a ma zaujem.

Ja nemam problem s tym, nech to je aj alla, ak ma zaujem - je na Porade aktivna, je tu casto, a ak ma tu ambiciu/zaujem, nevidim dovod, preco by nemohla byt moderatorkou.

Mna tu tiez vela veci hneva, ale o tom by bola extra tema... Ja osobne sa snazim odzaciatku prisposobit danym pravidlam. Cim viac ludi sem chodim, tym vacsi neporiadok tu je... a potom sa mnohi cuduju, ze su Poradaci nervozni .
Natalka, ale moderátor má byť silná a objektívna osobnosť a nehnevaj sa, ale Alla proste nie..., nemyslím si, že by bola dobrou moderátorkou-ale to je len moj skromný,subjektívny názor-nič viac-nič menej...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak je tu jedna skromná a rozumná žena, ktorá by sa za moderátorku priam hodila-nieje voči nikomu zaujatá, má triezvy úsudok a pod.-len neviem ,či vlastne už nieje moderátorkou-ak nie navrhujem za moderátorku žienku s nickom -Marianna01
Ak už je moderátorkou, tak som akože ticho-
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lianka Pozri príspevok
Stanko, ja teda neviem, ale podla mna uloha moderatora nespociva v tom, ako sa prejavuje vlastnymi nazormi... ale skor o udrzovani poriadku - skor takeho administrativneho (duplicitne temy, vymazanie neziaducich prispevkov) a pod., prip. korigovanie dialogu/prispevkov diskutujucich k cielu, ktory sa sleduje (aby nebol mrnik ).

Ja si nemyslim, ze sa tu mame hrat na nejake funkcie - podstatne je, aby to bol clovek, ktory Poradu pozna, ma cas sem chodit, ma vztah k poriadku, stotoznuje sa s pravidlami (Etiketa) a ma zaujem.

Ja nemam problem s tym, nech to je aj alla, ak ma zaujem - je na Porade aktivna, je tu casto, a ak ma tu ambiciu/zaujem, nevidim dovod, preco by nemohla byt moderatorkou.

Mna tu tiez vela veci hneva, ale o tom by bola extra tema... Ja osobne sa snazim odzaciatku prisposobit danym pravidlam. Cim viac ludi sem chodim, tym vacsi neporiadok tu je... a potom sa mnohi cuduju, ze su Poradaci nervozni .
Ozaj Natálka a prečo sa neprihlásiš aj ty? Ty si tiež celkom schopné žieňa!!!
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Vdaka Stanicek . Teraz si asi mna vyzdvihol na piedestal a allu urazil , ale na druhej strane si vazim ludi, ktory maju svoj nazor a vedia ho aj povedat - tvoj osobny nazor ti nemoze nikto zobrat.

Ospravedlnujem sa Paule za mrnik . Myslim, ze sme uz s diskusiou skoncili.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lianka Pozri príspevok
Vdaka Stanicek . Teraz si asi mna vyzdvihol na piedestal a allu urazil , ale na druhej strane si vazim ludi, ktory maju svoj nazor a vedia ho aj povedat - tvoj osobny nazor ti nemoze nikto zobrat.

Ospravedlnujem sa Paule za mrnik . Myslim, ze sme uz s diskusiou skoncili.
JJ,skončili-čo som chcel povedať a napísať-to som aj napísal...Takže už som tiiicho
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Natalka, ale moderátor má byť silná a objektívna osobnosť a nehnevaj sa, ale Alla proste nie..., nemyslím si, že by bola dobrou moderátorkou-ale to je len moj skromný,subjektívny názor-nič viac-nič menej...
Ahoj Stano. Ako napísala Lianka, tiež si vážim ľudí s vlastným názorom, ale odkiaľ berieš presvedčenie, že Alla by nebola dobrá moderátorka? Môžem ťa ubezpečiť, že sa s Alenkou poznám oveľa dlhšie, ako ty a keby mala spravodlivosť druhé meno, určite by sa volala Alla. Písal si, že za seba lobovala. Pripomeň mi prosím, kde. Viem, že ju na to niekto nahováral, ale ona odmietla. Tvoj príspevok beriem ozaj, ako tvoj názor. Len jeho formulovanie by som volil trošku jemnejšie. Ale to som ja. Alla je rozumná, ineligentná a ozaj veľmi chytrá žena. A to nepíšem preto, že ju mám medzi priateľmi. Tu na porade je veľa múdrych a inteligentných žien. Neprináleží mi posudzovať, či je na to dobrá tá alebo tá. Každá je svojim spôsobom osobnosť a niečim výnimočná. Tak prečo ich odsudzovať. A už či by sa chceli alebo nechceli stať moderátorkami, tak to by som nechal len a len na ich rozhodnutí. Aj toto je môj názor a dúfam, že som nikoho neurazil.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Vieš, Stanko, ja len tak rozmýšľam, či by na Porade pomaly nebolo viac moderátorov, ako na Olympe bohov.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Petra Nová Pozri príspevok
Vieš, Stanko, ja len tak rozmýšľam, či by na Porade pomaly nebolo viac moderátorov, ako na Olympe bohov.
Petra http://sk.wikipedia.org/wiki/Olympsk%C3%AD_bohovia a toľko na témy: 113,543, Príspevky: 1,091,897, Členov: 142,240 ani nie je prehnane veľa
P.S. Ale to ja len ako trafená hus a
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Dav Pozri príspevok
Petra http://sk.wikipedia.org/wiki/Olympsk%C3%AD_bohovia a toľko na témy: 113,543, Príspevky: 1,091,897, Členov: 142,240 ani nie je prehnane veľa
P.S. Ale to ja len ako trafená hus a
Vychádzajúc z týchto údajov ešte stále nie je na porade dostatok moderátorov.
Predsa nemôžeme od nich očakávať, že tu budú "upratovať" denne 8 hodín.
Ak zo svojho voľného času venujú týždenne tejto činnosti iba 10 hodín, tak aj to je dosť.
Moderátori nesmú nadobudnúť pocit, že ich táto činnosť zaťažuje... potom ich to prestane baviť a to predsa nechceme.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dav Pozri príspevok
Petra http://sk.wikipedia.org/wiki/Olympsk%C3%AD_bohovia a toľko na témy: 113,543, Príspevky: 1,091,897, Členov: 142,240 ani nie je prehnane veľa
P.S. Ale to ja len ako trafená hus a
Do žiadnej húsky som netriafala. Ja som si medzi časom odskočila na Olymp, spočítala som bohov, a je ich tam práve toľko, ako terajších moderátorov na Porade, vrátane Teba, takže akurát. A čo nevidím, tomu neverím(viď wikipedia).
Naposledy upravil Petra Nová : 18.08.09 at 21:07 Dôvod: Zjemnenie textu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kero64 Pozri príspevok
Ahoj Stano. Ako napísala Lianka, tiež si vážim ľudí s vlastným názorom, ale odkiaľ berieš presvedčenie, že Alla by nebola dobrá moderátorka? Môžem ťa ubezpečiť, že sa s Alenkou poznám oveľa dlhšie, ako ty a keby mala spravodlivosť druhé meno, určite by sa volala Alla. Písal si, že za seba lobovala. Pripomeň mi prosím, kde. Viem, že ju na to niekto nahováral, ale ona odmietla. Tvoj príspevok beriem ozaj, ako tvoj názor. Len jeho formulovanie by som volil trošku jemnejšie. Ale to som ja. Alla je rozumná, ineligentná a ozaj veľmi chytrá žena. A to nepíšem preto, že ju mám medzi priateľmi. Tu na porade je veľa múdrych a inteligentných žien. Neprináleží mi posudzovať, či je na to dobrá tá alebo tá. Každá je svojim spôsobom osobnosť a niečim výnimočná. Tak prečo ich odsudzovať. A už či by sa chceli alebo nechceli stať moderátorkami, tak to by som nechal len a len na ich rozhodnutí. Aj toto je môj názor a dúfam, že som nikoho neurazil.
Kero celé si to zle pochopil- ja allu rád čítam a myslím, že je v pohode(dokaz- pozri si jej príspevky,kolko som jej dal súhlasov!!!!!) a ja viem že aj rozumná baba, ale proste čo je na tom, keď poviem svoj názor, že trebárs by som ako moderátorku radšej videl MARIANNU, alebo Lianku alebo Slavicu, alebo hanelie,alebo wagner a tak ďalej?Proste si myslím ,že alla nieje neutrálna( a moderátor musí byť neutrálny) a v stresových situáciach nekoná ako by podľa mňa mala konať moderátorka- preto nemožem byť napr. moderátor ani ja-z tých istých dovodov(lebo by som určite nebol spravodlivý)-tu nejde o to či je alla múdra alebo nie- ja viem že má toho v hlave veľa ale moderovať ,to nie...ALE VŠAK O NIČ NEJDE- JA O TOM NEROZHODUJEM A ANI SA MA NIKTO NEBUDE PÝTAŤ...
A či som to mohol povedať "jemnejšie"? Nie, lebo ja vždy svoj názor poviem bez okolkov nezaujíma ma, čo na to povie okolie-ja už iný nebudem a viem, že aj na porade je pár ľudí, čo by ma za to dali vystreliť niekde do kozmu a tam nech z Lajkou obieham okolo zeme-ale fakt, vždy poviem čo si myslím-takže jemnejšie to nešlo...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 18.08.09 at 21:36
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak je tu jedna skromná a rozumná žena, ktorá by sa za moderátorku priam hodila-nieje voči nikomu zaujatá, má triezvy úsudok a pod.-len neviem ,či vlastne už nieje moderátorkou-ak nie navrhujem za moderátorku žienku s nickom -Marianna01
Ak už je moderátorkou, tak som akože ticho-
klikni:
http://www.porada.sk/showgroups.php
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať