Zavrieť

Porady

Predstavujem nových moderátorov

admin
Ahojte, rád by som medzi Vás uviedol nových moderátorov.

Rubrika Mzdové účtovníctvo: Infarkt (snáď tu nebude musieť riešiť infarktové stavy)
Rubrika Zdravie: Bionda
Mimoúčtovné a oddychové rubriky: Mysimis
Účtovné rubriky + PC: Machinak
Záhrada a Kultúra: Arizona

Ďakujem týmto členom Porady, že prejavili záujem o pomoc pri udržaní poriadku na Porade.

Hľadáme nových moderátorov, viac tu: http://www.porada.sk/t94279-hladame-...porada-sk.html

Zároveň prosím ostatných členov, ak budú mať výhrady k práci ktoréhokoľvek moderátora (či už nového či starého), aby sa obrátili na mňa.
Naposledy upravil Richard : 12.11.08 at 21:25
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kero64 Pozri príspevok
Ahoj Stano. Ako napísala Lianka, tiež si vážim ľudí s vlastným názorom, ale odkiaľ berieš presvedčenie, že Alla by nebola dobrá moderátorka? Môžem ťa ubezpečiť, že sa s Alenkou poznám oveľa dlhšie, ako ty a keby mala spravodlivosť druhé meno, určite by sa volala Alla. Písal si, že za seba lobovala. Pripomeň mi prosím, kde. Viem, že ju na to niekto nahováral, ale ona odmietla. Tvoj príspevok beriem ozaj, ako tvoj názor. Len jeho formulovanie by som volil trošku jemnejšie. Ale to som ja. Alla je rozumná, ineligentná a ozaj veľmi chytrá žena. A to nepíšem preto, že ju mám medzi priateľmi. Tu na porade je veľa múdrych a inteligentných žien. Neprináleží mi posudzovať, či je na to dobrá tá alebo tá. Každá je svojim spôsobom osobnosť a niečim výnimočná. Tak prečo ich odsudzovať. A už či by sa chceli alebo nechceli stať moderátorkami, tak to by som nechal len a len na ich rozhodnutí. Aj toto je môj názor a dúfam, že som nikoho neurazil.
Kero, a ešte niečo-prečo sa hneď poniektorí urážajú,keď si niekto povie svoj názor?Však, toto celé je len hra, toto nieje život- však sa možme povadiť,možme spolu nesúhlasiť,ale to je niečo virtuálne...Poviem príklad, taký Bastian-som si vedomý, že ma "nemusí" a ja tiež nesúhlasím s poniektorými jeho názormi a dosť tvrdo sme sa raz povadili-ale nemám problém, keď sa niekde stretneme dať si s ním pivo alebo kofolu a pokecať o živote, však toto je fakt len hra- niečo ako travián a pod.Tak neviem,prečo to celé poniektorí berú tak vážne...
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

Ano Stano, asi som to zle pochopil, preto som chcel akési vysvetlenie. Nemám nič proti tomu, keď chceš aby bola moderátorka ktorákoľvek dáma tu z porady. O tom som už písal. Niektoré príspevky čítam s otvorenými ústami a žasnem nad vedomosťami prispievateliek. Len som chcel vedieť, prečo si tak rázne odmietol Alu. Písal si o lobovaní, čo som asi tiež nepochopil.Ale ako si napísal, bol to tvoj názor a ja ho rešpektujem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ďakujem...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

... a nemohol by ten Kamil, ten sem rad chodi, isto by to zobral.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

moderátorov je 20 kusov
ten dlhý zoznam sú členovia draka
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kero64 Pozri príspevok
Ano Stano, asi som to zle pochopil, preto som chcel akési vysvetlenie. Nemám nič proti tomu, keď chceš aby bola moderátorka ktorákoľvek dáma tu z porady. O tom som už písal. Niektoré príspevky čítam s otvorenými ústami a žasnem nad vedomosťami prispievateliek. Len som chcel vedieť, prečo si tak rázne odmietol Alu. Písal si o lobovaní, čo som asi tiež nepochopil.Ale ako si napísal, bol to tvoj názor a ja ho rešpektujem.
Kero, celé toto( celý internet) je len hra-nič skutočné,len obyčajná hra...
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kero, a ešte niečo-prečo sa hneď poniektorí urážajú,keď si niekto povie svoj názor?Však, toto celé je len hra, toto nieje život- však sa možme povadiť,možme spolu nesúhlasiť,ale to je niečo virtuálne...Poviem príklad, taký Bastian-som si vedomý, že ma "nemusí" a ja tiež nesúhlasím s poniektorými jeho názormi a dosť tvrdo sme sa raz povadili-ale nemám problém, keď sa niekde stretneme dať si s ním pivo alebo kofolu a pokecať o živote, však toto je fakt len hra- niečo ako travián a pod.Tak neviem,prečo to celé poniektorí berú tak vážne...
Ja som sa ani neurazil a ani to neberiem príliš vážne. Tiež nemám problém si dať pivo s kýmkoľvek. Ja tu nemám nikoho, koho "nemusím" a ak niekto nemusí mňa, budem rád, keď mi to povie. Toto sem už ale nepatrí.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kero64 Pozri príspevok
Ja som sa ani neurazil a ani to neberiem príliš vážne. Tiež nemám problém si dať pivo s kýmkoľvek. Ja tu nemám nikoho, koho "nemusím" a ak niekto nemusí mňa, budem rád, keď mi to povie. Toto sem už ale nepatrí.
Nemyslel som to akurát na teba, ale tak všeobecne...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Mlčím celé hodiny, položila som jednoduchú otázku zo zvedavosti, stačila mi jednoduchá odpoveď. Urazil si ma, ukáž príspevok, kde píšem, že chcem byť moderátorka
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kero, celé toto( celý internet) je len hra-nič skutočné,len obyčajná hra...
Nesúhlasím s tebou Stanislav, táto hra ako ju nazývaš pomáha ľudom, a občas aj zachraňuje.
Ale chápem, že niekto to ako hru môže brať.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
... a nemohol by ten Kamil, ten sem rad chodi, isto by to zobral.
Áno, rád sem chodí a je taký... ako to povedať... nestranný. A ešte má aj neuveriteľný prehľad o všetkom.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alla66 Pozri príspevok
Mlčím celé hodiny, položila som jednoduchú otázku zo zvedavosti, stačila mi jednoduchá odpoveď. Urazil si ma, ukáž príspevok, kde píšem, že chcem byť moderátorka
písal som že lobuješ- v téme hladáme moderátorov to je...-niečo ako predvolebný guláš...-ale ja som nepovedal,že je na tom niečo zlé,povedal som, že lobuješ a toť vsjo a prosím ťa odvolaj odomňa Xanti-tá si ťa teda bráni...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

misomiso Pozri príspevok
... a nemohol by ten Kamil, ten sem rad chodi, isto by to zobral.
Neviem, či Ťa musím alebo nemusím, ale toto sa Ti ozaj podarilo. Schuti som sa zasmiala.
On sa tu aj niekoľko ráz prihlásil. ... a nič.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Nesúhlasím s tebou Stanislav, táto hra ako ju nazývaš pomáha ľudom, a občas aj zachraňuje.
Ale chápem, že niekto to ako hru môže brať.
ale však áno-pomáhame si navzájom, zachraňujeme sa, ale je to len hra- ty nevieš ako to myslím?Nechaj tak...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
písal som že lobuješ- v téme hladáme moderátorov to je...-niečo ako predvolebný guláš...-ale ja som nepovedal,že je na tom niečo zlé,povedal som, že lobuješ a toť vsjo a prosím ťa odvolaj odomňa Xanti-tá si ťa teda bráni...
No dovol? Čo som pes? Že odvolaj.
Ja mám vlastnú hlavu, a bola som v tvojej odkazovke slušná. Len som chcela vedieť odpoveď. Osobne som nemala pocit, že Alla za seba lobovala. Skôr sme ju tam viaceré presviedčali.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
No dovol? Čo som pes? Že odvolaj.
Ja mám vlastnú hlavu, a bola som v tvojej odkazovke slušná. Len som chcela vedieť odpoveď. Osobne som nemala pocit, že Alla za seba lobovala. Skôr sme ju tam viaceré presviedčali.
xanti- čo som zasa zlé povedal??? ODVOLAJ je zlé slovo? Aký pes? Odvoláva sa aj minister...-o čom to je?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Hawk....či ako sa to píše....povedal Winnetou
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
xanti- čo som zasa zlé povedal??? ODVOLAJ je zlé slovo? Aký pes? Odvoláva sa aj minister...-o čom to je?
Stanko, nič len si to napísal tak. Ako keby ma alla na teba huckala. Písal si
Stanislav 1975 Pozri príspevok
odvolaj odomňa Xanti
haf haf stanko daj pozor kušem
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale však áno-pomáhame si navzájom, zachraňujeme sa, ale je to len hra- ty nevieš ako to myslím?Nechaj tak...
Máš pravdu Stanko, niekedy by Porade ozaj prospelo, keby sa nebrala až tak príliš vážne. Napr. mne sa osobne páčila ˇv tejto téme reakcia Dav na môj príspevok. Bola taká akurát. Vtipná a trefná, tak ako misomisova.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Stanko, nič len si to napísal tak. Ako keby ma alla na teba huckala. Písal si haf haf stanko daj pozor kušem
Ok ,nechajme to tak... Hauk-dohovoril som...Dobrú noc ti želám-,pa pa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať