Zavrieť

Porady

Predstavujem nových moderátorov

admin
Ahojte, rád by som medzi Vás uviedol nových moderátorov.

Rubrika Mzdové účtovníctvo: Infarkt (snáď tu nebude musieť riešiť infarktové stavy)
Rubrika Zdravie: Bionda
Mimoúčtovné a oddychové rubriky: Mysimis
Účtovné rubriky + PC: Machinak
Záhrada a Kultúra: Arizona

Ďakujem týmto členom Porady, že prejavili záujem o pomoc pri udržaní poriadku na Porade.

Hľadáme nových moderátorov, viac tu: http://www.porada.sk/t94279-hladame-...porada-sk.html

Zároveň prosím ostatných členov, ak budú mať výhrady k práci ktoréhokoľvek moderátora (či už nového či starého), aby sa obrátili na mňa.
Naposledy upravil Richard : 12.11.08 at 21:25
Usporiadat
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kero celé si to zle pochopil- ja allu rád čítam a myslím, že je v pohode(dokaz- pozri si jej príspevky,kolko som jej dal súhlasov!!!!!) a ja viem že aj rozumná baba, ale proste čo je na tom, keď poviem svoj názor, že trebárs by som ako moderátorku radšej videl MARIANNU, alebo Lianku alebo Slavicu, alebo hanelie,alebo wagner a tak ďalej?Proste si myslím ,že alla nieje neutrálna( a moderátor musí byť neutrálny) a v stresových situáciach nekoná ako by podľa mňa mala konať moderátorka- preto nemožem byť napr. moderátor ani ja-z tých istých dovodov(lebo by som určite nebol spravodlivý)-tu nejde o to či je alla múdra alebo nie- ja viem že má toho v hlave veľa ale moderovať ,to nie...ALE VŠAK O NIČ NEJDE- JA O TOM NEROZHODUJEM A ANI SA MA NIKTO NEBUDE PÝTAŤ...
A či som to mohol povedať "jemnejšie"? Nie, lebo ja vždy svoj názor poviem bez okolkov nezaujíma ma, čo na to povie okolie-ja už iný nebudem a viem, že aj na porade je pár ľudí, čo by ma za to dali vystreliť niekde do kozmu a tam nech z Lajkou obieham okolo zeme-ale fakt, vždy poviem čo si myslím-takže jemnejšie to nešlo...
Sledujem
Tvoj nick dlhšie.
Ak si taký priamy ako o sebe píšeš, útočiš, napíš v
kde nie je alla neutrálna./ Nenašiel som z jej strany útoky na iných členov, okolo teba je dusno, vždy ti chýbajú dôkazy.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Zdravím všetkých moderátorov, najmä nových a prajem veľa trpezlivosti
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
alla66 Pozri príspevok
Mlčím celé hodiny, položila som jednoduchú otázku zo zvedavosti, stačila mi jednoduchá odpoveď. Urazil si ma, ukáž príspevok, kde píšem, že chcem byť moderátorka

ahojte, fíha odkedy som tu nembola, vidím, že sa tu dejú čudné veci. Jedno mi neide do hlavy, prečo sa vlastne akurát rozoberá to, že či ALLA chce byť, či nechce byť moderátorkou.
Keď Richard zadal tú tému, že"" hľadáme moderátorov"""", nikdy sa nikto s tým nezaoberal, či ten kto sa prihlásil, bude či nebude dobrý moderátor. Kto sa prihlásil na ten post, tak to bola hotová vec.
Ale ja Vám poviem na rovinu, že prečo sa s tým náš Stanko zaoberá, lebo mali problémy s Allou v téme "" tmobile, alebo O2""". a takto sa jej chce pomstiť.
k tomu lobovaniu len toľkoto:

citát:

06-07-09, 11:21 PM #11

jozka56

Re: Hľadáme moderátorov pre Porada.sk
Citát:
Pôvodca textu príspevku: alla66
Ďakujem, som zaregistrovaná na Porade dlho, príspevkami som batoľa, aktívna som tento rok...ešte k tomu ...post moderátora si zaslúžia skúsenejší poraďáci


Skús držím Ti palce



06-07-09, 11:41 PM #12






Re: Hľadáme moderátorov pre Porada.sk

Ešte raz nie....si zlatá

koniec citátu

kdeže je tu lobovanie???
hmmmm, takže podľa mňa tu neide o žiadne lobovanie.

Prepáč Stano, ale aj ja som úprimná a vždy poviem to, čo mám na srdci. Hlavne ma vie nasrdať, nespravodlivosť a pomstichtivosť.


Alli len smelo do toho, buď tou moderátorkou, držím Ti prsty.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Barbara Pozri príspevok
ahojte, fíha odkedy som tu nembola, vidím, že sa tu dejú čudné veci. Jedno mi neide do hlavy, prečo sa vlastne akurát rozoberá to, že či ALLA chce byť, či nechce byť moderátorkou.
Keď Richard zadal tú tému, že"" hľadáme moderátorov"""", nikdy sa nikto s tým nezaoberal, či ten kto sa prihlásil, bude či nebude dobrý moderátor. Kto sa prihlásil na ten post, tak to bola hotová vec.
Ale ja Vám poviem na rovinu, že prečo sa s tým náš Stanko zaoberá, lebo mali problémy s Allou v téme "" tmobile, alebo O2""". a takto sa jej chce pomstiť.
k tomu lobovaniu len toľkoto:

citát:

06-07-09, 11:21 PM #11

jozka56

Re: Hľadáme moderátorov pre Porada.sk
Citát:
Pôvodca textu príspevku: alla66
Ďakujem, som zaregistrovaná na Porade dlho, príspevkami som batoľa, aktívna som tento rok...ešte k tomu ...post moderátora si zaslúžia skúsenejší poraďáci


Skús držím Ti palce



06-07-09, 11:41 PM #12






Re: Hľadáme moderátorov pre Porada.sk

Ešte raz nie....si zlatá

koniec citátu

kdeže je tu lobovanie???
hmmmm, takže podľa mňa tu neide o žiadne lobovanie.

Prepáč Stano, ale aj ja som úprimná a vždy poviem to, čo mám na srdci. Hlavne ma vie nasrdať, nespravodlivosť a pomstichtivosť.


Alli len smelo do toho, buď tou moderátorkou, držím Ti prsty.
Sorry, Richard, za zmrníkovanú tému...neočakávala som lavínu príspevkov
Barborka, ďakujem za podporu. Nikdy som nemala zálusk na post moderátora. Priznávam moju chybu, som veľmi zvedavá , chcem mať prehľad, ktorá žena nie je zvedavá? V poslednej dobe sa sypú na moju hlavu obvinenia, z viacerých strán,možno neuveríš , podporila si ma v poslednej chvíli. Včera som dumala nad tým celý deň.Dnes som chcela ukončiť aktivitu na Porade, zrušiť všetky priateľstvá. Nebudem tu nikomu robiť fackovacieho panáka. Momentálne neviem, čo urobiť. Nikdy som na nikoho neútočila, príspevky som brala s humorom. Ak sa tu nájde pár jedincov, ktorým som nechtiac ublížila, ospravedlňujem sa.
Odkazujem všetkým poraďákom, 10x si premyslite, čo píšete...ak má niekto na vás zálusk, bude sa chytať každej maličkosti a snažiť vás potopiť v lyžičke vody.
Ďakujem všetkým, ktorí ma podporili :Barbarke, Xanti, Kerovi, Fredy27, bucháčovi, tutiole. Prajem všetkým pekný deň.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

alla66 Pozri príspevok
Sorry, Richard, za zmrníkovanú tému...neočakávala som lavínu príspevkov
Barborka, ďakujem za podporu. Nikdy som nemala zálusk na post moderátora. Priznávam moju chybu, som veľmi zvedavá , chcem mať prehľad, ktorá žena nie je zvedavá? V poslednej dobe sa sypú na moju hlavu obvinenia, z viacerých strán,možno neuveríš , podporila si ma v poslednej chvíli. Včera som dumala nad tým celý deň.Dnes som chcela ukončiť aktivitu na Porade, zrušiť všetky priateľstvá. Nebudem tu nikomu robiť fackovacieho panáka. Momentálne neviem, čo urobiť. Nikdy som na nikoho neútočila, príspevky som brala s humorom. Ak sa tu nájde pár jedincov, ktorým som nechtiac ublížila, ospravedlňujem sa.
Odkazujem všetkým poraďákom, 10x si premyslite, čo píšete...ak má niekto na vás zálusk, bude sa chytať každej maličkosti a snažiť vás potopiť v lyžičke vody.
Ďakujem všetkým, ktorí ma podporili :Barbarke, Xanti, Kerovi, Fredy27, bucháčovi, tutiole. Prajem všetkým pekný deň.
Alla, máš aj moju podporu. Čítať na rozdiel od niekoho viem a čítala som že sama nemáš ambície stať sa moderátorkou... možno aj na škodu veci. A sama viem že akým okom sa na Teba pozerajú takým okom Ťa chcú vidieť. Tak nepíš o odchode a ukončení aktivít. Porada by veľa stratila a získali by len jedinci ktorí sa vidia okom dokonalého človeka. Prajem Ti pekný a ničím a nikým nerušený deň.
P.S. zvýraznila som len podstatu môjho príspevku a ani som nepochopila z akého dôvodu sa tu riešil opak.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
alla nevzdávaj to!!!!!!
nepozeraj či je pohár dopoly prázdny, ale že je dopoly plný!!!!!
máš tu viac priaznivcov ako tušíš!!!!!
ahoj a zostaň!!!!
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Ani by ma nebolo napadlo, že medzi poraďákmi nastane takýto problém. Beriem každého ako priateľa, kto mi chce pomôcť, či poradiť. Tu by sa nemalo hovoriť o ambíciách, či úsilí stať sa moderátorom, ale rozhodovať by mali schopnosti. Ak sa niekto prihlási, považujem to za snahu poskytnúť pomoc a radu, nie za karieru v tom negatívnom zmysle.Treba mať čas a obrovskú trpezlivosť, do určitej miery aj toleranciiu diskutovať, odpovedať a často krotiť "vášne" nás diskutujúcich. Je to umenie. Buďme radi, že nám chce niekto pomáhať a vážme si týchto ľudí.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ad Barbara- nejde o žiadnu pomstychtivosť, nie som taký- ešte raz- na moderátorov navrhujem-1.- Marianna01, 2.- Lianka, 3.- Wagner, 4.Slavica...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ad Barbara- nejde o žiadnu pomstychtivosť, nie som taký- ešte raz- na moderátorov navrhujem-1.- Marianna01, 2.- Lianka, 3.- Wagner, 4.Slavica...
Moderátor sa nevolí. Tam musí byť súhlas na strane "moderátora" a admina. Nie člena fóra.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Neviem, prečo sa v tejto téme s názvom "Predstavujem nových moderátorov" stále pretriasajú iné veci.
A okrem toho alla66 sa predsa vyjadrila v inej téme:

"Re: Hľadáme moderátorov pre Porada.sk
Ešte raz nie....si zlatá"

Mimochodom, je potrebný súhlas ostatných, aby sa niekto stal moderátorom? Ak nie, tak potom o čom to tu je...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Moderátor sa nevolí. Tam musí byť súhlas na strane "moderátora" a admina. Nie člena fóra.
To je jedno, svoj názor prezentovať možem...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
To je jedno, svoj názor prezentovať možem...
Stanko , myslím všeobecne , že to už preháňaš v prípade alla66.

Čo sa týka alla66 , ja som presvedčená, že je to v pohode žena , neviem čo Ty máš proti nej .Ja som tu na Porade z jej strany ešte invektívy nečítala .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zita5 Pozri príspevok
Stanko , myslím všeobecne , že to už preháňaš v prípade alla66.

Čo sa týka alla66 , ja som presvedčená, že je to v pohode žena , neviem čo Ty máš proti nej .Ja som tu na Porade z jej strany ešte invektívy nečítala .
Zitka,už som 3 dni o alle ticho a napísal som len koho ja navrhujem a neboj sa- k alle sa už vyjadrovať nebudem...-ja som inak tiež písal že je to v pohode a rozumná žena( viď.MOJ príspevok kero-vi, moderátor je však o niečom inom)- neboj, už som ticho, všetko čo som chcel(moj názor) som napísal a týmto považujem túto tému za vyriešenú z mojej strany...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozef8420 Pozri príspevok
Ak nie si pomstivý, tak aký ??
Jednoduchý ?? (štucháš pomedzi "normálne" vety)
Neempatický?
Samoľúby
Nový nick,hmhm-Kamil, nezačínaj zasa...-minule sme si povedali a napísali každý svoje...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozef8420 Pozri príspevok
Ak nie si pomstivý, tak aký ??
Jednoduchý ?? (štucháš pomedzi "normálne" vety)
Neempatický?
Samoľúby
čo je na tom samoľubeho, keď napíšem koho by som si ja želal za moderátora? Neviem, si mimo Kamil...
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Moderátor sa nevolí. Tam musí byť súhlas na strane "moderátora" a admina. Nie člena fóra.
Ale možno keby sme takýmto spôsobom prejavili "podporu" niektorým členom porady, nabrali by odvahu a prihlásili sa.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Martasch Pozri príspevok
Ale možno keby sme takýmto spôsobom prejavili "podporu" niektorým členom porady, nabrali by odvahu a prihlásili sa.
Však o to mi aj išlo,preto som takto verejne podporil tých ľudí, ktorých som menoval-však nič nieje na tom zlého, ked sa napíše koho by ste si ako dobrého moderátora vedeli predstaviť...
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Martasch Pozri príspevok
Ale možno keby sme takýmto spôsobom prejavili "podporu" niektorým členom porady, nabrali by odvahu a prihlásili sa.
Alebo aj nesúhlas...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ad Barbara- nejde o žiadnu pomstychtivosť, nie som taký-
ešte raz- na moderátorov navrhujem-1.- Marianna01, 2.- Lianka, 3.- Wagner, 4.Slavica...
Stanko, a kto ťa na porade poveril podať takýto návrh ?
Byť moderátorom, to predsa nie je česť !
byť moderátorom znamená prijať zodpovednosť a vykonať prácu, ktorú porada od moderátora očakáva !
a to na úkor voľného času, ktorý sa dá aj inak využiť ako sedením pri počítači .
Preto každý moderátor sa musí sám rozhodnúť, či takúto zodpovednosť na seba zoberie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

liba2 Pozri príspevok
Stanko, a kto ťa na porade poveril podať takýto návrh ?
Byť moderátorom, to predsa nie je česť !
byť moderátorom znamená prijať zodpovednosť a vykonať prácu, ktorú porada od moderátora očakáva !
a to na úkor voľného času, ktorý sa dá aj inak využiť ako sedením pri počítači .
Preto každý moderátor sa musí sám rozhodnúť, či takúto zodpovednosť na seba zoberie.
Nepoveril ma nikto ,ale hádam možem napísať, kto by si to zaslúžil,nie? To hádam sa tu nesmie napísať ani svoj názor???- poverenie aby som napísal svoj názor rozhodne nepotrebujem...
Od koho potrebujem to poverenie???, ti ho zoženiem, podpísané, opečiatkované...-špeciálne pre teba...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať