Zavrieť

Porady

Predstavujem nových moderátorov

admin
Ahojte, rád by som medzi Vás uviedol nových moderátorov.

Rubrika Mzdové účtovníctvo: Infarkt (snáď tu nebude musieť riešiť infarktové stavy)
Rubrika Zdravie: Bionda
Mimoúčtovné a oddychové rubriky: Mysimis
Účtovné rubriky + PC: Machinak
Záhrada a Kultúra: Arizona

Ďakujem týmto členom Porady, že prejavili záujem o pomoc pri udržaní poriadku na Porade.

Hľadáme nových moderátorov, viac tu: http://www.porada.sk/t94279-hladame-...porada-sk.html

Zároveň prosím ostatných členov, ak budú mať výhrady k práci ktoréhokoľvek moderátora (či už nového či starého), aby sa obrátili na mňa.
Naposledy upravil Richard : 12.11.08 at 21:25
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozef8420 Pozri príspevok
Ak nie si pomstivý, tak aký ??
Jednoduchý ?? (štucháš pomedzi "normálne" vety)
Neempatický?
Samoľúby
Nie, nie-toto nieje Kamil- neviem,ale hrá sa tu nečistá hra-niekto porušil etiketu porady a narýchlo si urobil double-nick-je to až moc nápadné-nový nick a hneď aký vyhranený názor,hmhm-keby som bol taký prízemný ,tiež by som si mohol vytvoriť narýchlo nejaký nový nick, čo ja viem Peter 8796 a napísať protinázor,ale tak dolu nie som a ani nebudem...
Kto to vie pozrieť, ktoré 2 nicky boli robené z toho istého pc? Dá sa to?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nepoveril ma nikto ,ale hádam možem napísať, kto by si to zaslúžil,nie? To hádam sa tu nesmie napísať ani svoj názor???- poverenie aby som napísal svoj názor rozhodne nepotrebujem...
Od koho potrebujem to poverenie???, ti ho zoženiem, podpísané, opečiatkované...-špeciálne pre teba...
Myslela som, že ostanem bokom ale nedá mi.
Stano, ako písala liba2
liba2 Pozri príspevok
Byť moderátorom, to predsa nie je česť !
byť moderátorom znamená prijať zodpovednosť a vykonať prácu, ktorú porada od moderátora očakáva !
a to na úkor voľného času,
, myslíš že tieto dámy, kt. si menoval si to zaslúžia, zaslúžia si byť ukrátené o svoj voľný čas? Ak by mali záujem a čas a chuť, tak by sa asi prihlásili. Ak by sa prihlásili, tak si im mohol prejaviť podporu, ako to mnohí urobili u iných poraďákov,kt. záujem pomôcť porade mali.
Toto je môj pocit, a tak vnímam slová, kt. liba2 napísala vo svojom príspevku.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nie, nie-toto nieje Kamil- neviem,ale hrá sa tu nečistá hra-niekto porušil etiketu porady a narýchlo si urobil double-nick-je to až moc nápadné-nový nick a hneď aký vyhranený názor,hmhm-keby som bol taký prízemný ,tiež by som si mohol vytvoriť narýchlo nejaký nový nick, čo ja viem Peter 8796 a napísať protinázor,ale tak dolu nie som a ani nebudem...
Kto to vie pozrieť, ktoré 2 nicky boli robené z toho istého pc? Dá sa to?
A ospravedlňujem sa Kamilovi, že som si zo začiatku myslel, že je to on...-fakt som si to myslel, ale človek je tvor omylný...-sorry Kamil,ešte raz...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Myslela som, že ostanem bokom ale nedá mi.
Stano, ako písala liba2, myslíš že tieto dámy, kt. si menoval si to zaslúžia, zaslúžia si byť ukrátené o svoj voľný čas? Ak by mali záujem a čas a chuť, tak by sa asi prihlásili. Ak by sa prihlásili, tak si im mohol prejaviť podporu, ako to mnohí urobili u iných poraďákov,kt. záujem pomôcť porade mali.
Toto je môj pocit, a tak vnímam slová, kt. liba2 napísala vo svojom príspevku.
Vidiš xanti a ja som to pochopil tak, že na to aby som napísal svoj názor,že na to potrebujem nejaké poverenie od niekoho tu...-čítal som to 10 krát a stále mi to v tom duchu vychádza...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nepoveril ma nikto ,ale hádam možem napísať, kto by si to zaslúžil,nie? To hádam sa tu nesmie napísať ani svoj názor???- poverenie aby som napísal svoj názor rozhodne nepotrebujem...
Od koho potrebujem to poverenie???, ti ho zoženiem, podpísané, opečiatkované...-špeciálne pre teba...
Ešte raz zopakujem: je to zodpovednosť a obeta - nie zásluha.
........ a prečo útočíš ? bez toho už nevieš vyjadriť svoj názor?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Myslela som, že ostanem bokom ale nedá mi.
Stano, ako písala liba2, myslíš že tieto dámy, kt. si menoval si to zaslúžia, zaslúžia si byť ukrátené o svoj voľný čas? Ak by mali záujem a čas a chuť, tak by sa asi prihlásili. Ak by sa prihlásili, tak si im mohol prejaviť podporu, ako to mnohí urobili u iných poraďákov,kt. záujem pomôcť porade mali.
Toto je môj pocit, a tak vnímam slová, kt. liba2 napísala vo svojom príspevku.
Myslím, že tie dámy sú tak dobré, že by na to mali a zvládli to...-to, či by to zobrali je ich osobná vec- ja som len napísal, že sú fakt dobrééé...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

liba2 Pozri príspevok
Ešte raz zopakujem: je to zodpovednosť a obeta - nie zásluha.
........ a prečo útočíš ? bez toho už nevieš vyjadriť svoj názor?
ja útočím?Ty si písala o nejakom poverení a ja som sa opýtal,aké poverenie a od koho ho mám dostať...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja útočím?Ty si písala o nejakom poverení a ja som sa opýtal,aké poverenie a od koho ho mám dostať...
Stanko, v žiadnom prípade ťa nepovažujem za hlupáka, tak sa neodvolávaj na poverenie....
ten útok sú slová zvýraznené - tu:

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nepoveril ma nikto ,ale hádam možem napísať, kto by si to zaslúžil,nie? To hádam sa tu nesmie napísať ani svoj názor???- poverenie aby som napísal svoj názor rozhodne nepotrebujem...
Od koho potrebujem to poverenie???, ti ho zoženiem, podpísané, opečiatkované...-špeciálne pre teba...
a to si vôbec nemusel napísať.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No moja,vidím, že ma ešte nepoznáš- myslel som to viacmenej z recesie a vidíš, že žiadnu iniciatívu nevyvíjam- ja moderátorom nechcem byť a ani nikdy nebudem...Po prvé ani nechcem a po druhé Richard by nikdy také niečo neschválil,predsa len som viac menej aj kritický voči určitým veciam a moje názory niekedy korešpondujú s menšinou-takže to zhrniem- ja a moderátor- NIKDY...

Ale za to Alenka(tiež v nič zlom),ty v inej téme za seba vyslovene lobuješ...Nechcel som to tam napísať, ale fakt sa nehnevaj na mňa za názor, ale moc tvoju kandidatúru NEschvaľujem, dovody si ponechám pre seba...(zatiaľ)
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Myslím, že tie dámy sú tak dobré, že by na to mali a zvládli to...-to, či by to zobrali je ich osobná vec- ja som len napísal, že sú fakt dobrééé...
Myslím, že celý tento "kolotoč útokov" vznikol, keď sa Stanislav vyjadril, že podľa neho alla66 nie je vhodná za moderátorku. Potom v ďalšom príspevku navrhol iné poraďáčky, ktoré si on vie predstaviť ako moderátorky.
A čo? Však vyjadril len svoj názor. Ak sa funkcia moderátora "neschvaľuje" ostatnými členmi Porady, tak je toto celé tu zbytočné. Iba ak by to malo pomôcť administrátorovi pri schvaľovaní moderátora.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Prečo sa na porade musí každý deň rozvíriť takáto prudká debataBavite sa tu o moderovaní a z tejto témy je už taký mrník,že téma už ani nemá svoj charakter podľa názvu.
Neničme si dni takýmito malichernosťami............
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Hawk
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Blankake Pozri príspevok
Myslím, že celý tento "kolotoč útokov" vznikol, keď sa Stanislav vyjadril, že podľa neho alla66 nie je vhodná za moderátorku. Potom v ďalšom príspevku navrhol iné poraďáčky, ktoré si on vie predstaviť ako moderátorky.
A čo? Však vyjadril len svoj názor. Ak sa funkcia moderátora "neschvaľuje" ostatnými členmi Porady, tak je toto celé tu zbytočné. Iba ak by to malo pomôcť administrátorovi pri schvaľovaní moderátora.
Nechcem sa nikoho zastávať, ale pár ludí sa pýtali prečo? Stanislav1975 písal, že Alla66 lobovala za seba a to sa viacerím z nás nepáčilo, chceli sme odpovede, kt. sme nedostali. resp. dostali ale nie konkretne citáty, kt. by Stanislav1975 podporil svoje tvrdenia. Namiesto toho ale Stanislav1975 len prezentoval svoj názor, s ktorým zdá sa viac ludí nesúhlasí.
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

Mne tu veľmi chýba moderátor Zoltán Kováč. Rada som čítala jeho rady, príspevky, blogy.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Ako tak pozerám, stále o tom istom. Dozvedela som sa, že moderátor sa nevolí. Teda môže ním byť ten kto vie a potom ten kto chce. Tak kde je teda problém.
Asi v tom, že nie vždy musím súhlasiť s moderátorom. Ale čo ak má pravdu?! Môžem o svpojom názore polemizovať, ale na základe faktov a predovšetkým bez urážok. Veď ani moderátor nemusí vždy vedieť všetko. Začnime už konečne komunikovať s jedným zo základných porincípov slušnosti a to je tolerancia.
Je piatok, odchádzame na víkend ("pokiaľ nám zamestnavateľ nenariadil školenie") Želám všetkým pekný víkend a dovidenia v pondelok. Už sa sem dnes ani zo zvedavosti nevrátim.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ad Barbara- nejde o žiadnu pomstychtivosť, nie som taký- ešte raz- na moderátorov navrhujem-1.- Marianna01, 2.- Lianka, 3.- Wagner, 4.Slavica...
Nevedela som o tejto nominácií , lebo som bola na dovolenke, Stanko ďakujem za dôveru, ale nebola by som dobrý moderátor, Libuška to tu napísala, čo treba k tomu...a ja to nesplňam

http://www.porada.sk/1130559-post80.html
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ad Barbara- nejde o žiadnu pomstychtivosť, nie som taký- ešte raz- na moderátorov navrhujem-1.- Marianna01, 2.- Lianka, 3.- Wagner, 4.Slavica...
Stanko, ďakujem za dôveru, ale ja nemám čas na moderovanie. Môj príchod na Poradu býva iba sporadický. Moderátor musí mať čas venovať sa práci. PC nie je momentálne mojim pracovným nástrojom. Keďže sa moderátor nevolí, nebolo by lepšie Stanko založiť novú tému - Koho by ste navrhli na moderátora a prečo. Mnohí možno ani nevedia, že na to majú, a preto sa ani neprihlásia. Myslím si, že napísať, koho by som nechcel za moderátora by sa v tej téme objaviť nemalo. Prečítala som si túto tému a myslím si, že sa niektorí zbytočne rozvášnili. Nezastávam Stanislava len za to, že ma navrhol na moderátora. Ale beriem to tak, že napísal svoj názor. Prečo sa za každým názorom hľadá, čo, kde, kto, komu, kedy a pod.
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aj ja chcem byť moderátor,
...Ty si počkaj na moderátora na svätého dindi
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nepoveril ma nikto ,ale hádam možem napísať, kto by si to zaslúžil,nie? To hádam sa tu nesmie napísať ani svoj názor???- poverenie aby som napísal svoj názor rozhodne nepotrebujem...
Od koho potrebujem to poverenie???, ti ho zoženiem, podpísané, opečiatkované...-špeciálne pre teba...
... čo sa týka ally tak si to sakramenský prehnal, a svoje názory a návrhy si strč za klobúk, a Ty by si si zaslúžil byť moderátorom?????????
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
- myslím, že by sme mali byť vďační každému kto chce pomôcť!!!
- myslieť si o niekom, že sa nato hodí lepšie ako ten druhý a prečo? nikto nie je dokonalý!!! a nikdy nevieme čo sa v tom druhom skrýva! každý by mal dostať šancu! administrator pri zadaní témy napísal:Zároveň prosím ostatných členov, ak budú mať výhrady k práci ktoréhokoľvek moderátora (či už nového či starého), aby sa obrátili na mňa - to je riešenie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať