Zavrieť

Porady

Hľadáme moderátorov pre Porada.sk

admin
Ahojte,

viacerí sme sa zhodli, že na Porade pribúda chaos a bezvládie, preto by sa hodilo posilniť rady moderátorov. Či už sú to odborné či neodborné rubriky.

Čo sa od moderátorov najviac očakáva?
Uzatváranie opakovaných tém a pridanie odkazu na už existujúcu tému (ak už nie je pôvodná téma neaktuálna).
Uzatváranie tém v ktorých vznikajú hádky a upozorňovanie členov.
Presúvanie tém do náležitých rubrík.
Prispievanie k priateľskej atmosfére na Porade

Ďakujem vopred za prihlášky
Usporiadat
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Petra Nová Pozri príspevok
Preto by ma skutočne zaujímal dôvod, pre ktorý tá téma zmizla z Porady. Predpokladám, že o výkon zmazania sa zaslúžili moderátori, tak sa obraciam so svojou otázkou na Vás, milí moderátori.
Prečo téma o zabezpečení náhradného bytu pre rozvedeného manžela zmizla z Porady ?
marjankaj Pozri príspevok
No ja teraz neviem o čo ti vlastne ide.
Na jednej strane tvrdíš, že tvoje príspevky by pomohli aj iným a teraz ak by sa zmenili "osobné" údaje, tak by to už nemalo platiť? Veď jej možno pomohli. Možno ti mohla aj poďakovať. Ale ona asi "nestojí o reklamu". Ale to asi nebude tvoj prípad.
Prepáč, prečo útočíš na Petru?
To čo píšeš ona nikdy nepísala. Písala som to ja. Asi si treba poriadne prečítať tú tému. Petru zaujímal dôvod, mňa samozrejme tiež a mojím riešením a návrhom bolo upraviť danú tému, nie Petriným.
Tak nevidím dôvod prečo útočíš na Petru.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

marjankaj Pozri príspevok
No ja teraz neviem o čo ti vlastne ide.
Na jednej strane tvrdíš, že tvoje príspevky by pomohli aj iným a teraz ak by sa zmenili "osobné" údaje, tak by to už nemalo platiť? Veď jej možno pomohli. Možno ti mohla aj poďakovať. Ale ona asi "nestojí o reklamu". Ale to asi nebude tvoj prípad.
Prosím Ťa, nesnaž sa zopsuť to, čo sa tu riešilo. Reklama ? Ty si ju robíš neustále, tak reklamu iných prenechaj im.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Petra, existujú minimálne dva spôsoby, ako sa dopátrať k výsledkom. Ak Ťa zarazilo, že téma sa stratila, mohla si namiesto zadávania príspevku pozrieť moderátorov, ktorý majú možnosť tému moderovať,a napísať im, alebo Richardovi súkromnú správu. Bola by si sa dopracovala k výsledkom elegantne, čisto a bez emócií. Aj 3 strán príspevkov.
Ak by Ťa vysvetlenie neuspokojilo, mohla si napríklad navrhnúť, aby sa zadala téma: Zmazal/a som tému, lebo...kde by moderátori napísali verejne, ktorú tému mažú a prečo.
Pri mazaní príspevku každý moderátor napíše dôvod, pre ktorý príspevok maže, a je tam aj odvolávka na nick moderátora. Tieto moderátorské poznámky sú pre nemoderátorov neviditeľné, a téma pre nich ostáva čistá.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dav Pozri príspevok
Petra, existujú minimálne dva spôsoby, ako sa dopátrať k výsledkom. Ak Ťa zarazilo, že téma sa stratila, mohla si namiesto zadávania príspevku pozrieť moderátorov, ktorý majú možnosť tému moderovať,a napísať im, alebo Richardovi súkromnú správu. Bola by si sa dopracovala k výsledkom elegantne, čisto a bez emócií. Aj 3 strán príspevkov.
Ak by Ťa vysvetlenie neuspokojilo, mohla si napríklad navrhnúť, aby sa zadala téma: Zmazal/a som tému, lebo...kde by moderátori napísali verejne, ktorú tému mažú a prečo.
Pri mazaní príspevku každý moderátor napíše dôvod, pre ktorý príspevok maže, a je tam aj odvolávka na nick moderátora. Tieto moderátorské poznámky sú pre nemoderátorov neviditeľné, a téma pre nich ostáva čistá.
Nemyslím si , že do tejto témy boli vnášané nejaké emócie. Z mojej strany určite nie. Nevidím žiadny dôvod, pre ktorý by som sa mala súkromne obracať na moderátorov a žiadať o vysvetlenie, keď žiaden z moderátorov si nedal tú námahu, aby keď zmazal tému, oznámil to diskutujúcim v nej. A tiež neviem prečo je také reklamné to, aby aj ostatní vedeli, že ak sa zúčastnia nejakej debaty, tak tá môže zmiznúť. A ak k tomu dôjde, myslím, žeby si to zaslúžili vedieť ako prví. Aby som teda neznečistila nejakú tému, tak som mala založiť novú? Môžem.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Petra Nová Pozri príspevok
Nemyslím si , že do tejto témy boli vnášané nejaké emócie. Z mojej strany určite nie. Nevidím žiadny dôvod, pre ktorý by som sa mala súkromne obracať na moderátorov a žiadať o vysvetlenie, keď žiaden z moderátorov si nedal tú námahu, aby keď zmazal tému, oznámil to diskutujúcim v nej. A tiež neviem prečo je také reklamné to, aby aj ostatní vedeli, že ak sa zúčastnia nejakej debaty, tak tá môže zmiznúť. A ak k tomu dôjde, myslím, žeby si to zaslúžili vedieť ako prví. Aby som teda neznečistila nejakú tému, tak som mala založiť novú. Môžem.
Požiadaj moderátora o odčlenenie od tejto
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dav Pozri príspevok
Požiadaj moderátora o odčlenenie od tejto
Nemám dôvod. Ja som si vybavila, čo som chcela a už dávno som chcela skončiť. Len akosi stále má niekto problém, ale úplne s niečim iným, než na čo som sa pýtala.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dav Pozri príspevok
Xanti, prešla som si tú tému. Nedivím sa Petre, že ju to zaujalo,lebo v nej radila viackrát ( k veci a výborne !) ale Ty v tej téme nemáš žiadny príspevok, tak mi trochu uniká dôvod Tvojho záujmu.
Uf,uf.......Ani som netušila, že počtom príspevkov v nejakej téme sa hodnotí priama úmera niečich záujmov......o niečo....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Petra Nová Pozri príspevok
Nemám dôvod. Ja som si vybavila, čo som chcela a už dávno som chcela skončiť. Len akosi stále má niekto problém, ale úplne s niečim iným, než na čo som sa pýtala.
Najskôr som sa zľakla, že chceš byť moderátor a radšej som nenakúkla. Potom som sa zľakla, či Ťa nezbavili svojprávnosti, keď za Teba musí niekto urgentne niečo doporučovať. A tak som Ti prišla hodiť lano.
Som rada, že si živá a zdravá, a že je všetko O.K. Teda v ponímaní Porady. Aj ja som sa chcela čo-to dozvedieť o téme HAITI, ale je taká domrndolená, pomazaná a nezrozumiteľná, že to už neriešim. Kým by som sa dopátrala, skončili by sme asi v Babylone.....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Danila Pozri príspevok
Najskôr som sa zľakla, že chceš byť moderátor a radšej som nenakúkla. Potom som sa zľakla, či Ťa nezbavili svojprávnosti, keď za Teba musí niekto urgentne niečo doporučovať. A tak som Ti prišla hodiť lano.
Som rada, že si živá a zdravá, a že je všetko O.K. Teda v ponímaní Porady. Aj ja som sa chcela čo-to dozvedieť o téme HAITI, ale je taká domrndolená, pomazaná a nezrozumiteľná, že to už neriešim. Kým by som sa dopátrala, skončili by sme asi v Babylone.....
No počkaj Ty z...c! Myslíš, že by to bola taká tragédia? Sú iné tragédie, aj komédie, nad ktorými ale netreba zatvárať očká.
0 0
minno77 minno77

minno77 je offline (nepripojený) minno77

dobry večer, som tu nova a temu som dala zmazat z dovodu zverejnenia sukromneho života.. dakujem za rady neboli zbytočné! teraz konam podla vaši rad.. myslela som si ze temy by sa mali zmazat koli tomu ze som uviedla vela sukromnych informacii... tak som poziadala o zmazanie.. dakujem za pochopenie a rady...
0 0
juliakordula juliakordula

juliakordula je offline (nepripojený) juliakordula

ako sa daju zmazat prispevky?dakujem
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

juliakordula Pozri príspevok
ako sa daju zmazat prispevky?dakujem
AK chceš zmazať svoj príspevok, tak sa to robí tak, že ho dáš upraviť, a na spodku dialógového okna máš tlačítko "Zmazať", po kliknutí ťa to už intuitívne navedie k zmazaniu.

Pokiaľ je príspevok staršieho dáta (tuším viac ako mesiac), tak tie nemôže zadávateľ už upravovať. Vtedy musíš príspevok nahlásiť moderátorovi, ktorý má oprávnenie meniť či mazať aj staršie príspevky.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Chobot Pozri príspevok
Vidím, že sa tu rozvinula búrlivá diskusia, tak k tomu napíšem svoje stanovisko. Zadávateľka témy, minno77, požiadala (cez nahlásenie) o vymazanie témy. Viem, že témy sa nemažú len tak, ale ak sa už pre zamazanie témy rozhodla, mala na to asi dôvod, ktorý som nezisťoval. Pozrel som zbežne obsah témy a zvažoval som, či ju zmazať alebo nie.

Na jednej strane - ak nezmažem, zadávateľka bude protestovať, ak na druhej strane zmažem, môže sa ozvať niekto iný. Nakoľko v téme bola otázka zadaná dosť chúlostivo to vedela aj vtedy, keď tú tému si založila a vtedy jej to nevadilo? a boli tam príliš osobné problémy,tak prečo si tú tému vôbec založila a pýtala si rady predpokladal som, že kvôli tomu žiadala zadávateľka tému vymazať. Pre uchovanie témy hovorili odborné príspevky, ale keďže na tému náhradné bývanie je na porade dosť príspevkov, rozhodol som sa tému vymazať. Ak je ale záujem o uchovanie odpovedí na porade, tak tému obnovím a upravím zadanie, aby to bolo neosobné. Ale nebude to dnes, spravím to v najbližších dňoch.

Zadávateľka bola naposledy prihlásená 14.1.2010 a nemá žiadne iné príspevky, len v tej zmazanej téme.

postrehy v texte

a teraz môj názor
považujem to za nefér -/ a to som sa vyjadrila slušne a nenapísala som to tak ako by som to chcela, lebo by som bola vylúčená z Porady,/ keď si nejaký nick požiada o vymazanie svojej témy.A to z tohto dôvodu, že to považujem za zneúctenie PORAĎÁKOV, ktorí z dobrej vôle mu poradili hlavne odborne.
aj ja si založím nejakú tému a keď dostanem dobré a odborné rady, potom si jednoducho požiadam o jej vymazanie. Veď o čo ide................?
Naposledy upravil Barbara : 29.01.10 at 08:15 Dôvod: úprava
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať