Zavrieť

Porady

Stretnutie - Ružomberok

človek čo opustil Poradu.
Ahojte dievčatá a chlapci / neviem či tu nejaký z RBK je /, rozhodla som sa založiť túto novú tému, pretože priznám sa, predchádzajúcu tému " NOVE STRETKO ORAVAKOV !!! " kde sme si občas dohodli stretnutie som vnímala aj ja sama a viem, že aj vy ostatné, ako stretnutie,ktoré sa uskutoční možno až na hornej Orave a preto sme často na tému ani nereagovali.
Vzhľadom k tomu, že drvivá väčšina stretávajúcich sa je priamo z RBK a blízkeho okolia, mala by nás táto téma informovať o pripravovaných stretnutiach v spádovej oblasti - v Ružomberku.
Okrem silnej "ŠESTKY" sú vítaní všetci, ktorí sa chcú stretnutia zúčastniť a pozmeniť názov na silnú "SEDMIČKU" prípadne "OSMIČKU" prípadne....... aj "TISÍCKU" / žeby utópia? /.
Usporiadat
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Počúvaj, Melnick, my ti to tu všelijako posúvame, témy preplietame (už zase si nebudem pamätať, kde všade som sa prisľúbila) a ty ešte stále vyspávaš????
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Jéj baby moje, bola som poverená aby som tlmočila pozdravy všetkým ,ktorí naše stretnutie pozdravili. No akosi sa dnes neviem dostať k tomu, aby som napísala zopár súvislých viet. Missiek nakoniec bolo šesť, ale aspoň sme si rozdelili aj všetky ostatné ocenenia. O miss "Dodatočná DPH" sme sa podelili rovnakým dielom, lebo cena bola iba jedna. Teba Elenka sme zvolili za miss " in absentia " Zitka5 s Libou2 a Ankou - azlou si vyslúžili titul " miss interes " za prejavený záujem o naše stretko a vrelé pozdravy, ktoré som odovzdala zúčastneným. Ani na Teba Zitulda "miss prázdninová Likavka " sme nezabudli - ceny vám budú odovzdané pri prvom stretnutí a je dosť možné, že aj nikdy. (Už dávno sú u mňa.) Súdnou cestou ich určite nevymôžete. máme známych všade.

Ale vážne: bolo super a ako vždy sme sa vrátili vyrehotané, vyrozprávané boli by sme to ešte poriadne natiahli, ale dievčatá mali pred sebou cestu na výstavu do Trenčína, presun do iného mesta, povinnosti voči malým deťom a aj veľkým deťom a zdá sa , že niečo niektorej aj nevyšlo, lebo lety do Anglicka sú pozastavené Takže keď budú zastabilizované určite dajú vedieť viac, nielen takto sprostredkovane cez hovorcu.

JankaO a betka, vy čo raz neprídete medzi nás ?
2 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Pozdravujem všetkých stretkujúcich v Ružomberku !!!
a ďakujem za prejavenú dôveru a za titul "miss interes"
velice si to vážim !!! nabudúce určite prídem !!!
hádam ten termín dohodnete po 20-tom
(lebo teraz ešte stále robím na tom čo príde do SV ).
Dúfam, že ďalšie stretko v Ružomberku bude skôr ako až o rok
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ja ako miss in absencia (nemýliť si s miss abstinencia) by som len chcela ešte povedať, že som za svetoví myer a zachovanye daždovích pralesov
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A ja sy prosým hanrdryčku na monytor. Elenka, Ty si to zaklincovala, ale nesklamala si.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Jéj baby moje, bola som poverená aby som tlmočila pozdravy všetkým ,ktorí naše stretnutie pozdravili. No akosi sa dnes neviem dostať k tomu, aby som napísala zopár súvislých viet. Missiek nakoniec bolo šesť, ale aspoň sme si rozdelili aj všetky ostatné ocenenia. O miss "Dodatočná DPH" sme sa podelili rovnakým dielom, lebo cena bola iba jedna. Teba Elenka sme zvolili za miss " in absentia " Zitka5 s Libou2 a Ankou - azlou si vyslúžili titul " miss interes " za prejavený záujem o naše stretko a vrelé pozdravy, ktoré som odovzdala zúčastneným. Ani na Teba Zitulda "miss prázdninová Likavka " sme nezabudli - ceny vám budú odovzdané pri prvom stretnutí a je dosť možné, že aj nikdy. (Už dávno sú u mňa.) Súdnou cestou ich určite nevymôžete. máme známych všade.

Ale vážne: bolo super a ako vždy sme sa vrátili vyrehotané, vyrozprávané boli by sme to ešte poriadne natiahli, ale dievčatá mali pred sebou cestu na výstavu do Trenčína, presun do iného mesta, povinnosti voči malým deťom a aj veľkým deťom a zdá sa , že niečo niektorej aj nevyšlo, lebo lety do Anglicka sú pozastavené Takže keď budú zastabilizované určite dajú vedieť viac, nielen takto sprostredkovane cez hovorcu.

JankaO a betka, vy čo raz neprídete medzi nás ?
Ďakujem za udelenie titulu miss interes ,vážim si to .Neviem na aké obdobie som udelený titul vyfasovala , ale asi si ho dám do Profilu a
/ne/ budem namyslená .

Cmuk pozdravujem celý Ružomberok
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Aj ja ďakujem za titul Miss interes.
Pozdravujem do Rk..

U koho a kedy si môžem vyzdvihnúť šerpu ?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

azla Pozri príspevok
U koho a kedy si môžem vyzdvihnúť šerpu ?
V Nepále http://images.google.sk/imgres?imgur...26tbs%3Disch:1
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

abel Pozri príspevok
V Nepále
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
azla Pozri príspevok
Aj ja ďakujem za titul Miss interes.
Pozdravujem do Rk..

U koho a kedy si môžem vyzdvihnúť šerpu ?
Anka, ja som z odpovede od Elenky napoly mŕtva, takže ešte jedna hláška od Elenky a naozaj zostane už iba ten Nepáľ (ma).
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5 Pozri príspevok
Ďakujem za udelenie titulu miss interes ,vážim si to .Neviem na aké obdobie som udelený titul vyfasovala , ale asi si ho dám do Profilu a
/ne/ budem namyslená .

Cmuk pozdravujem celý Ružomberok
Zitka - to sú tituly, ktoré Ti už nikdy nikto nezoberie - aj keď by si čírou náhodou trochu pribrala.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Zitka - to sú tituly, ktoré Ti už nikdy nikto nezoberie - aj keď by si čírou náhodou trochu pribrala.
OK ďakujem , keby niečo tak titul bude so mnou rásť
Naposledy upravil Zita5 : 16.04.10 at 19:52
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Melnick Pozri príspevok
Jéj baby moje, bola som poverená aby som tlmočila pozdravy všetkým ,ktorí naše stretnutie pozdravili. No akosi sa dnes neviem dostať k tomu, aby som napísala zopár súvislých viet. Missiek nakoniec bolo šesť, ale aspoň sme si rozdelili aj všetky ostatné ocenenia. O miss "Dodatočná DPH" sme sa podelili rovnakým dielom, lebo cena bola iba jedna. Teba Elenka sme zvolili za miss " in absentia " Zitka5 s Libou2 a Ankou - azlou si vyslúžili titul " miss interes " za prejavený záujem o naše stretko a vrelé pozdravy, ktoré som odovzdala zúčastneným. Ani na Teba Zitulda "miss prázdninová Likavka " sme nezabudli - ceny vám budú odovzdané pri prvom stretnutí a je dosť možné, že aj nikdy. (Už dávno sú u mňa.) Súdnou cestou ich určite nevymôžete. máme známych všade.

Ale vážne: bolo super a ako vždy sme sa vrátili vyrehotané, vyrozprávané boli by sme to ešte poriadne natiahli, ale dievčatá mali pred sebou cestu na výstavu do Trenčína, presun do iného mesta, povinnosti voči malým deťom a aj veľkým deťom a zdá sa , že niečo niektorej aj nevyšlo, lebo lety do Anglicka sú pozastavené Takže keď budú zastabilizované určite dajú vedieť viac, nielen takto sprostredkovane cez hovorcu.

JankaO a betka, vy čo raz neprídete medzi nás ?
No veď patrím patrím, lenže to čítam po funuse, ako vždy...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
JankaO Pozri príspevok
No veď patrím patrím, lenže to čítam po funuse, ako vždy...
Nikde nijaký kontakt na Teba. Veď by sme cinkli. V podstate už fungujeme iba na telefón. ( Nieže si teraz budete všeličo namýšľať : )
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla


Už som sa rozhodla ......Elenka, radšej nejdem nikam
( doma mám krajšiu "šerpu" )
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

Bolo super, Majka ďakujem
0 0
R-Vráce R-Vráce

R-Vráce je offline (nepripojený) R-Vráce

žena
Majka dakujeme za " oranization ", bolo perfektne a aj v Trencine bolo perfektne. Rovno z DPH som presla za " zelene ". Aspon ma to ukludnilo a zistila som , ze vsetkym peknym dnom nie je koniec.
Co uz, som v praci a cakam na neporiadnikov, ktorí nie su este registr. na "suhrn" a to je 20. Teraz oznamili , ze pride zajtra. Pre nich je den ako den.
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Melnick Pozri príspevok
Nikde nijaký kontakt na Teba. Veď by sme cinkli. V podstate už fungujeme iba na telefón. ( Nieže si teraz budete všeličo namýšľať : )
a cez SS nemôže byť??
0 0
R-Vráce R-Vráce

R-Vráce je offline (nepripojený) R-Vráce

žena
Dievčatá už by sa nám način aj bolo treba stretnúť, či nie?:
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

R-Vráce Pozri príspevok
Dievčatá už by sa nám način aj bolo treba stretnúť, či nie?:
Ja by som sa aj stretla, len neviem ešte termín, kedy pôjdem do Lúčok, ak ho budem vedieť, hneď ma tu bude plno
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať