Zavrieť

Porady

Aký program stiahnúť

Ahojte, chcem si spraviť webovú stránku, viete my poradiť kde a aký program si mám stiahnúť???
Neviem kde mám túto otázku zaradiť, dúfam, že je na dobrom mieste

ďakujem za odpovede
Usporiadat
richardg richardg

richardg je offline (nepripojený) richardg

ďakujem Charon za odpoveď, tak už len jedna otázočka, čo je tá adresa ftp servera.nie som si v tom istá, čo tam mám napísať
nechcem to pokaziť
0 0
richardg richardg

richardg je offline (nepripojený) richardg

to kde mám zaregistrovaný portál?
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Tam, kde máš zaregistrovaný portál, musíš nájsť niekde adresu FTP servera. niečo v tvare: ftp://niečo.niečo.sk/niečo ...
alebo ftp://xxx.xxx.xxx.xxx kde x sú čísla. Na ftp server NEBÝVA zvykom dávať to isté heslo ako na prístup cez Web.
Pozri sa, keď sa prihlásiš, či niekde na stránke nemáš nejaké "tlačítko" na upload súborov. Potom to skús cez to.
0 0
banker banker

banker je offline (nepripojený) banker

mpca Pozri príspevok
Stranka je fajn.... Ak mozem skritizovat napr: to ze tema neje vlastna ale stiahnuta z Yahoo! SiteBuilder-a,, vycentroval by som ju celu na stred a pozadie by som nenechal biele ale nejake slabucko modre.. btw: neje validny kod ale to uz je naozaj malickost. Inak pekny hafo..
presne tak. Najsamprv som zacal robit s yahoo site builderom, ale potom som presiel na DreamWeaver. Nieco som si skopiroval zo site buildera (posuvanie obrazkov po stranke a "buttons"). Ten zbytok som sa musel za 1 den naucit. DreamWeaver sa da stiahnut zadarmo... ako aj kod . Nie som profik v tomto, ale mojej to stacilo. Centrovanie som skusal, ale.... trebalo robit vela manualnych posunov.
Dalsiu stranku pre sestru som sa snazil urobit trosku technicky lepsie (krajsie to nemozem povedat, moja by mi to neodpustila )
http://fleurduparadis.szm.sk/

Inak na zozname sa staci zaregistrovat a je tam dost miesta na jednoduchy web.
b.
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

ahojte, som tu uplne nova a neviem, ci musim zakladat novu temu, kedze sa tyka programu frontpage. tak sa spytam v tejto, ak sa nehodi, vopred sa ospravedlnujem. hladam nejaky program na tvorbu stranok a pre zaciatocnikov mi bol poradeny prave tento. vie mi niekto poradit, ci sa da stiahnut aj free, pripadne doporucenia nejake ine, v ktorych sa da dobre pracovat?? dakujem
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Neodporucam ziadny program, maximalne tak editor pspad (je free) a hlavne http://www.jakpsatweb.cz/
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

ahoj, su tie programy fakt take o nicom? ja sa v tom takmer vobec nevyznam, a to, co som si zatial nastudovala, tak mi pridu tie kody jednoduchsie (pre niekoho, kto to ovlada), no tie programy su vraj pre zaciatocnikov jednoduchsie. a kde by som nasla nejaky pokec o pspad? idem prestudovat tu stranku, dakujem
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Tak k pspad by ti asi ani netrebalo pokec, zvyraznuje tagy a tym sa stava kod prehladnejsi, samozrejme ma vela inych zaujmavych funkcii (ale dlho som ho uz nevidel ) web http://www.pspad.com/sk/
Hlavne je aby si studovala jakpsatweb, co sa tyka html, xhtml, css je tam toho strasne vela a hlavne s prikladmy
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

tak ten editor som si uz stiahla dakujem, stranku studujem, no je toho teda naozaj dost, hlavne na zaciatok, ked to clovek vidi prvykrat, vsetky tie kody.. mala som predtym uz stiahnuty nejaky program, ale nefungoval mi, tak som sa nemohla pohnut, cize teraz staci uz len pisat a tvorit??
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

a este jedna otazka, ako si mozem ulozit subor?? chcela som aspon skusit, no bez toho sa tiez neviem dalej pohnut, do c mi to ulozit nechce a k dokumentom mi to zasa neotvori isla som normalne cez subor ulozit ako.. podla navodu na tej stranke s koncovkou html a nic.. fakt som totalny zaciatocnik..
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

musis citat citat citat citat citat a citat http://www.jakpsatweb.cz/jak-udelat.html#navod
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

dakujem, ja viem, tu cast som uz citala najmenej 10krat. ja neviem, kde robim chybu. ked si jednocucho vytvorim novy subor na c-cku, potom textovy dokument s html, tak sa mi ten subor nezmeni, ako je tam napisane, ze by malo mat modre ecko, proste to ostane take ake je a kes si ho otvorim, tak mi hned otvori editor. myslim, ze tam bude problem, ale neviem, co s tym..
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Tak aby si sa netrapila, poslem ti taky subor
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

ja som uplne trdlo.. ako mi to pomoze? nic sa mi tam nezmenilo, teda, ze to nie je jednoduche, to bolo jasne, ale ze to ani skusit nebudem vediet a ulozit, to som fakt necakala...
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Klikni na subor pravim tlacitkom mysi a vyber ci ho chces otvorit v editore, alebo v prehliadaci
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

supeeeeeeeeeeeeeeeer, sak mne to uz funguje daaaakuuujem
ale mam este jednu otazku teraz ked si tam nieco napisem aulozim s koncovkou html, tak mi to potom automaticky otvori v prehliadaci, kde s tym samozrejme nemozem pracovat. ako to mozem spravit, aby som s tym mohla dalej pracova, menit, pridavat.. sak urcite vies, ako to myslim
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

ja som to uz nasla tak este raz dakujem
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

mohol by si mi este poradit, ako mozem zarovnat v pravom zarovnani na stred? neviem, ci som sa dobre vyjadrila. Vpravo dole mam tri riadky, no ked si dam zarovnanie vpravo, tak vsetko mam tam a vyzera to tak smiesne. ako to spravit, aby to bolo vsetko pekne pod sebou vpravo, ale zaroven v strede toho praveho rohu. snad som to nenapisala komplikovane
a este neviem prist na to, ako sa daju robit vacsie medzery medzi jednotlivymi odstavcami, ked dam <p> viackrat, tak sa nic nezmeni
dakujem
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

kessina Pozri príspevok
mohol by si mi este poradit, ako mozem zarovnat v pravom zarovnani na stred? neviem, ci som sa dobre vyjadrila. Vpravo dole mam tri riadky, no ked si dam zarovnanie vpravo, tak vsetko mam tam a vyzera to tak smiesne. ako to spravit, aby to bolo vsetko pekne pod sebou vpravo, ale zaroven v strede toho praveho rohu. snad som to nenapisala komplikovane
a este neviem prist na to, ako sa daju robit vacsie medzery medzi jednotlivymi odstavcami, ked dam <p> viackrat, tak sa nic nezmeni
dakujem
co som vyznacil, tak tomu nerozumiem. Ono clovek sa to nenauci za 1-2 dni, ale musis prist na princip a uz len vyhladavas co ti treba. Ja moc nepamatam tagy, stale som isiel na stranku jakpsatweb a tam som si vyhladal co som chcel. Vacsiu medzeru spravis naparovim tagom <br> (to je vlastne dalsi riadok, ak ich das 10, tak spravis 10 riadkovu madzeru.
Odporucam ti: skoc napr. na http://www.freelayouts.com/websites tam mas kopec free layotov, stahni si niektory co sa ti najviac paci a zacni ho editovat v pspade, pomen si farby, pismo, obrazky pozadie atd... Netrap sa tvorenim novej strank (samozrejme ak sa to nechces naucit, komplet od zakladov)
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

dakujem, to mi vobec nenapadlo, tak hadam z tych mnohych tam bude aspon jeden podobny mojmu len ja totiz potrebujem uvodnu stranku rozdelit do dvoch jazykov, ale hadam na to pridem
myslim to tak, ze ked si dam zarovnanie, tak som zatial nasla len vpravo,vlavo a na stred.napisem priklad, tri riadky
nedela
dnes krasne snezi
streda
blbost, ale priklad, takto mi to zobrazi, ked si dam zarovnanie (len teda na opacnej strane, ale to je jedno) a ja to potrebujem takto:
nedela
dnes krasne snezi
streda
aby to bolo pekne v strede, snad je to pochopitelne
a je mi jasne, ze sa to clovek nenauci za par dni, ale casom to urcite zvladnem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať