Zavrieť

Porady

Aký program stiahnúť

Ahojte, chcem si spraviť webovú stránku, viete my poradiť kde a aký program si mám stiahnúť???
Neviem kde mám túto otázku zaradiť, dúfam, že je na dobrom mieste

ďakujem za odpovede
Usporiadat
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

vidim, ze mi tam ten rozdiel nezobrazilo jednoducho v tom druhom malo byt nedela a to tretie v strede, nie hned na zaciatku
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No moc nerozumiem, najlepsie to bude asi ked to nakreslis a posles, ak nechces tu, tak PM
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

spravy posielat nemozem musim byt registrovana min. 5 dni..
cez tu stranku mi to tiez nefunguje, pretoze v kazdom jednom sa neda pisat ľ, ani č mi nefunguje, dá sa to nejako zmeniť? tak ja to skúsim vybodkovať tak ako chcem, aby to bolo.
.........nedeľa.........
dnes celý deň sneží
.........zajtra..........
len si odmysli tie bodky
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ide to spravit viac sposobmy (ak tento text bude staticky a nebude sa menit, tak pouzi   to je vlastne medzera, kolko ich tam das, tolko budes mat medzer
vid ten subor co je ako priloha
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

jej, presne tak som to myslela, dakujem
no tak z tych navrhov, co tam boli, som uz prisla na to, ako sa tam zobrazia aj nase pismena, jednoducho som vymazala nejake tagy a funguje to len tam je toho tak strasne vela a neviem, ktore su zbytocne a ktore nie (myslim po prerobeni na moju stranku) a este jedna vec mi nie je jasna, totiz v editory je len pismo, ziadne farby, ziadne obrazky, to vsetko je tam samostatne pod stylom (tusim, ty urcite vies) ako je to mozne a ako to vlastne funguje? myslela som si, ze to vsetko musi byt uvedene v tom jednom.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

tam niesu ziadne tagy zbytocne, kazdy ma nieco na starosti, ty asi nestudujes jakpsatweb (a nepouzivas google).
Veditore nemozes videt obrazok, lebo, tam mas na obrazok textovy odkaz
Neviem ci sa chces naucit robit stranky, alebo len chces stranku mat. Ak chces mat, tak daj predlohu, nieco ti mozno zbucham, teraz mam po skuskovom a mam trocha casu
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

ja viem, ze nie su zbytocne, myslela som to tak, ze ked mam nejaku predlohu, tak tam urcite nemozem pouzit vsetko, pretoze si tam potrebujem urobit veci, ktore maju byt v mojej stranke, preto musi clovek automaticky niektore veci vyhodit. ja potrebujem spravit tu stranku a je teda logicke, ze sa to musim aj naucit teda mala by som, myslis, ze by som ti mohla poslat jednu stranu, ktoru som urobila a co mi na nej este nejde spravit? ked ano, tak by si mohol nechat nejaky email.
dakujem
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

ak chces nechaj mi mail, alebo icq
0 0
kessina kessina

kessina je offline (nepripojený) kessina

tak icq cislo by malo byt 384583695, snad som to nepoplietla kebyze ano, mail tu zasa z nejakych nevysvetlitelnych dovodov nechce odoslat, tak skusim bez zavinaca chihuahuaswelt gmail.com
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať