Zavrieť

Porady

kuchynský riad

Prosím poraďte mi:
1. Aké hrnce sú lepšie - smaltovaný riad alebo nerezový riad? A čo všetko by mala obsahovať poriadna hrncová súprava?
2. Čo všetko má obsahovať riadna obedová súprava? A zasa je lepší keramický riad alebo porcelánový?
Prosím ak máte aj nejaké tipy na internetové stránky.
Ďakujem.
Usporiadat
player85 player85

player85 je offline (nepripojený) player85

Tweety Pozri príspevok
Už som zistila, že predajňa je aj u nás, tak ju čoskoro navštívim. Určite si to bude lepšie popozerať, pochytať naživo, ako cez net.
Ja si tiez myslim ja som uplne rovnaka, tiež musim najskor poriadne vidiet, pochytat, vidiet velkost a podobne
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

player85 Pozri príspevok
priatel ju kupil v kamennom obchode, viem, že maju predajne po Slovensku, ale taktiez viem, že maju aj internetovy obchod stranka delimano.sk to je uplne to iste. teraz sa mi tam pači aj ta sada delimano fantasia(formy na pečenie) kamaratka ju ma a tiež si moc chvali. S RIADIKOM som moc spokojná, nakolko skutočne chuť maska a zeleninky je uplne ina. a to o grilovanom masku alebo rybkach ani nehovorím. tieto riady maju aj termosenzory čo je uplne super a velmi rýchlo sa nahrievaju. A čo som sa dozvedela je tam aj 5 rokov záruka. určite odporučam vyskušať.
Môžeš mi ešte napísať, ako dlho ich už používaš? Dík
0 0
player85 player85

player85 je offline (nepripojený) player85

[QUOTE=Tweety;2155125]Môžeš mi ešte napísať, ako dlho ich už používaš? Dík[/QUO

Prietel ich kupil minuly rok v novembri, cize sa pouzivaju uz skoro rok, a to velmi často kedže velmi rada varím...uvažuješ nad kúpou?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

[QUOTE=player85;2155654]
Tweety Pozri príspevok
Môžeš mi ešte napísať, ako dlho ich už používaš? Dík[/QUO

Prietel ich kupil minuly rok v novembri, cize sa pouzivaju uz skoro rok, a to velmi často kedže velmi rada varím...uvažuješ nad kúpou?
Hej, už dávnejšie nad tým s dcérou dumeme, za chvíľu budú narodky, aj Vianoce. Mám síce ešte aj nejaké titánové,(tiež sú super) ale tie sa mi páčia aj dizajnovo. Ak pôjdem pozrieť do obchodíku, možno už nebude nad čím rozmýšľať.
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Twetty - kúpila si keramický riad? Aké máš skúsenosti? Mne akurát došli panvica a hrniec zn. Silex /taliansky výrobca/ riad je pomerne ľahký no a z príspevkov ktoré som si na internete vyguglila som na pochybách. Teraz je taký veľký výber riadov a každý chváli niečo iné...
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Posúvam...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Anna123 Pozri príspevok
Twetty - kúpila si keramický riad? Aké máš skúsenosti? Mne akurát došli panvica a hrniec zn. Silex /taliansky výrobca/ riad je pomerne ľahký no a z príspevkov ktoré som si na internete vyguglila som na pochybách. Teraz je taký veľký výber riadov a každý chváli niečo iné...
Riady som ešte nekúpila, ale panvice áno, sú perfektné.
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

A na čo všetko ich používaš a koľko oleja treba pridať, a vyprážať v nich aj klasické obaľovné rezne? Ďakujem za informácie.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Anna123 Pozri príspevok
A na čo všetko ich používaš a koľko oleja treba pridať, a vyprážať v nich aj klasické obaľovné rezne? Ďakujem za informácie.
Vypráža sa na nich bez oleja, alebo len s malým množstvom.
0 0
player85 player85

player85 je offline (nepripojený) player85

Ahojte,ja dnes prvy krat skusamzo znacky delimano tlakac,mam uz keramicke hrnce z tejto znacky a su super sice pred tlakovymi hrncami mam respekt tak som sa predsa len rozhodla vyskusat,dufam,ze sa obedik podari
0 0
lubolelo lubolelo

lubolelo je offline (nepripojený) lubolelo

Ajoj,nezabudni na tlakový hrniec.Ušetrí Ti kopec času.Radšej kúp drahší,máš po starostiach.
0 0
KristínkaDK KristínkaDK

KristínkaDK je offline (nepripojený) KristínkaDK

My máme doma roky sadu smaltovaných a posledné asi 4roky používame aj nerezové. Teda od kedy sme vyskúšali nerezové, tak už iba tie. Kvalitné nerezové sú super
0 0
KristínkaDK KristínkaDK

KristínkaDK je offline (nepripojený) KristínkaDK

A ako spomenul lubolelo tlakový hrniec je tiež skvelá vec, ktorá ušetrí čas pri varení. Niekde na nete som videla aj rôzne porovnania tlakáčov
0 0
player85 player85

player85 je offline (nepripojený) player85

Ahojte myslite ze mozem dat do tlakaca aj susene slivky????
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

player85 Pozri príspevok
Ahojte myslite ze mozem dat do tlakaca aj susene slivky????
Prečo duplicita?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať