Zavrieť

Porady

Magické oko

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ešte by som si dovolili pridať jednu tému: Magické oko.



Je tam vták v lete (teda, že letí).

Pokyny: Uvolnite sa a priblížte sa očami k obrázku cca na 20 cm. Zaostrite pohľad na nejaký bod za obrázkom a potom sa preneste do obrázku, bez toho že by ste naň zaostrili pohľad. Pozrite sa akoby cez neho. Alebo skúste pri uprenom pohľade na obrázok... (je tam šilhat, my máme škúliť, ale neviem či je to správne slovo, po mojej skúsenosti). Majte trpezlivosť a budete odmenení nečakaným pohľadom.
Naposledy upravil erzet : 13.11.08 at 09:24
Usporiadat
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

erzet Pozri príspevok
Je o Teba záujem.
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

erzet Pozri príspevok
Príde si sem, nový a už ho cmučkujú.
aaa tak zase nie je to také časté, že sa niekto prihlási len pre to, aby niekomu, koho nepozná mohol poslať srdiečko... bolo to veeeľmi milé, zdvihlo mi to náladu
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
erzet Pozri príspevok
Ja som sám. Ja mám iba jeden nick. Na to som dosť vyplašený.
Jasné, že Ti verím
Poplietla ma táto reakcia a zdalo sa mi, že reaguješ ako Everel.

Toto je pre Fabianu. Everel sa určite nenahnevá.

PREPÁČ
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
3d
Naposledy upravil erzet : 18.11.08 at 13:03
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ryby?

0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Vulkán

0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca




Happy Holidays

0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
erzet Pozri príspevok
Vulkán

nekonečná diera?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Téééda, ľudia Ja sa snažím, naozaj sa veľmi snažím. Oči mám už tak vyškúlené, že by som si od volantu vedela prečítať aj zadnú ŠPZ. Ale na tých obrázkoch neviem nič objaviť. Ako to robíte???
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Kazu Pozri príspevok
Téééda, ľudia Ja sa snažím, naozaj sa veľmi snažím. Oči mám už tak vyškúlené, že by som si od volantu vedela prečítať aj zadnú ŠPZ. Ale na tých obrázkoch neviem nič objaviť. Ako to robíte???
no tú lebku som nezvládla tam vidím všeko ale to nie
Kazu skús to podľa tých postupov čo tu boli už uvedené. Prilep si ´tvár o obrazovku , až kým nezačneš tak mazane vidieť a potom pomaly odďaluj.... ale zásada, nezaostruj, keď odďaluješ
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

Bionda Pozri príspevok
no tú lebku som nezvládla tam vidím všeko ale to nie
Kazu skús to podľa tých postupov čo tu boli už uvedené. Prilep si ´tvár o obrazovku , až kým nezačneš tak mazane vidieť a potom pomaly odďaluj.... ale zásada, nezaostruj, keď odďaluješ
obraz má veľa rušivých momentov, mne trvalo asi tak 3 minúty kým som ju našla. A to som vycvičená tak, že pozriem na tieto obrázky a vidím 3D skrytý...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

To som si dala!!! Teraz mi plávajú aj dvere v kancelárii a PC je celkom rozmazaný Asi mi nie je súdené vidieť 3D spôsobom. Zrejme za to môže tých mojich 6 dioptrií, alebo žeby som mala oči zo škuľavej Lysany?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
tréningom zvládneš- neboj. ALe určite si neublíž to za to nestojí .
0 0
everel everel

everel je offline (nepripojený) everel

Kazu Pozri príspevok
To som si dala!!! Teraz mi plávajú aj dvere v kancelárii a PC je celkom rozmazaný Asi mi nie je súdené vidieť 3D spôsobom. Zrejme za to môže tých mojich 6 dioptrií, alebo žeby som mala oči zo škuľavej Lysany?
Skús si pozrieť na špičku nosa a potom takto "zmagorenými" očami pozeraj na ten obrázok. Základ je v tom že nesmieš mať oči v jednom bode / do úbežníka/, ale rovnobežne. Teda každé bude vidieť zvlášť. Inak. Aj ja po dlhom pozeraní vidím 3D aj článok v novinách.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Kazu,
tie Tvoje komentáre sú nenahraditeľné. Zasa mám zaprskaný monitor. Aj mi je ťa ľúto ako sa snažíš, ale neublíž si, aby Ti to škúlenie nezostalo. Ozaj to za to nestojí. Poznáš ten vtip ako ten škuľavý zabíjal to prasa?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Bionda Pozri príspevok
no tú lebku som nezvládla tam vidím všeko ale to nie
Kazu skús to podľa tých postupov čo tu boli už uvedené. Prilep si ´tvár o obrazovku , až kým nezačneš tak mazane vidieť a potom pomaly odďaluj.... ale zásada, nezaostruj, keď odďaluješ
Nedívaj sa na celý obrázok, ale iba na pomník - tam tú lebku uvidíš
Tiež som mala včera vyčerpané oči, lebo až včera som objavila tému, ale musela som odhaliť všetky obrázky. a darí sa mi to fakt rýchlo.
0 0
everel everel

everel je offline (nepripojený) everel

Čítam, že tu bola vojna.
Naposledy upravil everel : 18.11.08 at 19:54
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
everel Pozri príspevok
Čítam, že tu bola vojna.
Nestrieľaj, ale ukazuj, stratené dieťa. Srdcový kráľ.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
everel Pozri príspevok
Čítam, že tu bola vojna.
Prosím Ťa už nestrieľaj, polepším sa.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

V strede monitora mám už priehlbinku na koniec nosa, ale tie Fabianine psy nie a nie objaviť Asi idem pretočiť oči na reálny svet a objaviť vlastného psa, aj ho pôjdem vyvenčiť, aby som náhodou dačo 3-D nenašla na podlahe
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať