Zavrieť

Porady

...a zasa štvrtý piatok pred nami...

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
A preto zas a znova v piatok 27.5. o 16.00 v Pravda café!
Naposledy upravil Jozef Mihál : 23.05.05 at 07:43
Usporiadat
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
A kde sa uskutoční? taký maličký detajlík
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
na parkovisku také ľahké nevieš ?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Hlinkovx
na parkovisku také ľahké nevieš ?
Aha, balvan mi z duše odkväcol ....dík Silvi, život si mi zachránila .Posielam rezník
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

babenko1
A kde sa uskutoční? taký maličký detajlík
Ja by som navrhoval U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch- je tam dobrá kuchyňa a jedlo,príjemný interiér a atraktívny exteriér a nakoniec si môžme zaplávať príp urobiť súťaž v plávaní na jazere Len asi bude treba rezervovať miesta tak dajte vedieť
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Paula
Aha, balvan mi z duše odkväcol ....dík Silvi, život si mi zachránila .Posielam rezník
tak to bude teda rezňov
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

bepo
Ja by som navrhoval U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch- je tam dobrá kuchyňa a jedlo,príjemný interiér a atraktívny exteriér a nakoniec si môžme zaplávať príp urobiť súťaž v plávaní na jazere Len asi bude treba rezervovať miesta tak dajte vedieť
No tak po tých porciách čo tam dávajú sa to plávanie zmení asi na hod kameňom do vody
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Môžem sa prihlásiť ako dohadná položka? Veľmi rada by som prišla, ale 15-ho preberám funkciu a čo sa na mňa a v akých termínoch navalí dnes fakt netuším

Luba
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
luebchenko
Môžem sa prihlásiť ako dohadná položka? Veľmi rada by som prišla, ale 15-ho preberám funkciu a čo sa na mňa a v akých termínoch navalí dnes fakt netuším

Luba
Lubka patrilo by sa aby si sa nám predstavila v novej funkcii
Veľa úspechov
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

bepo
nakoniec si môžme zaplávať príp urobiť súťaž v plávaní na jazere Len asi bude treba rezervovať miesta tak dajte vedieť
OK Peťo, mne rezervuj miesto "na brehu" /budem predsa v porote/ a Ty chceš ktorú plavebnú dráhu??? Jednotka je ešte voľná
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
bzuk, ale ked naša ľahkonohá štíhla rota nabehne do jazera tak zaplaví aj diaľnicu...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

bepo
Ja by som navrhoval U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch- je tam dobrá kuchyňa a jedlo,príjemný interiér a atraktívny exteriér a nakoniec si môžme zaplávať príp urobiť súťaž v plávaní na jazere Len asi bude treba rezervovať miesta tak dajte vedieť
Dúfam, že tam budú mať tie zlaté servítky z Edit stužkovej /znalí len vtedy prítomní na šuťáku
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

evina
Dúfam, že tam budú mať tie zlaté servítky z Edit stužkovej /znalí len vtedy prítomní na šuťáku
Použité? Alebo vyčistené (recyklované)?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

endrju
Použité? Alebo vyčistené (recyklované)?
Recyklované, ale hlavne , že pozlátené
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Onehdy sme sa zhodli na rukávoch. Podotýkam, že radšej bez gombíkov, bolí z toho nos
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Ja si myslím, že by ste si nemali brať plavky, predpoveď hovorí, že bude mrznúť, takže by som odporúčala korčule. Časť roty, ktorá nebude korčuľovať prinesie metlu a pekne nám vyčistíte klzisko od snehu, pohárikov, fľaštičiek, cigaretiek.....aby si športovci neublížili.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Ružena
....Časť roty, ktorá nebude korčuľovať prinesie metlu a pekne nám vyčistíte klzisko od snehu, pohárikov, fľaštičiek, cigaretiek.....aby si športovci neublížili.
No, Ruženka, myslím si, že si radšej zoberiem tie plavky
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ružena
Ja si myslím, že by ste si nemali brať plavky, predpoveď hovorí, že bude mrznúť, takže by som odporúčala korčule. Časť roty, ktorá nebude korčuľovať prinesie metlu a pekne nám vyčistíte klzisko od snehu, pohárikov, fľaštičiek, cigaretiek.....aby si športovci neublížili.
Ruži sánky nebudú dobré
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

No tak Holky z porcelánu, teraz ste sa prejavili!!!! Robiť sa vám nechce, len by ste sa čvachtali vo vodičke, zahrievali sa vareným vinkom. Vy neviete o tom, že práca šľachtí????. Ani sane brať nemusíte, pracovný násroj sa už nájde. Len aby sme mali nejaké miestečko objednané, lebo je čas vianočných posedení a možno to bude problém.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Teraz som volal do vodníka,majú voľné pre 10-15 ľudí od 17 tej ale treba si to rezervovať a dať zálohu,ja by som tam večer išiel ale ak nemáte záujem o vodníka tak dajte iný návrh čím skôr aby som tam zbytočne nebehal.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Tak sa vyjadrite.......nechrápte
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať