Zavrieť

Porady

...a zasa štvrtý piatok pred nami...

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
A preto zas a znova v piatok 27.5. o 16.00 v Pravda café!
Naposledy upravil Jozef Mihál : 23.05.05 at 07:43
Usporiadat
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Bepo Vám to lepšie popíše
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Cesta k vodníkovi- stačí skočiť na hociktorom mieste do vody a vodník si vás nájde sám Alebo treba ísť po dvojprúdovej Seneckej ceste smerom von z mesta okolo Tesca,potom nasleduje svetelná križovatka-tam stále rovno smerom na Senec,po križovatke začína lesík a končí sa kde začína jazero.Tam je napravo vchod na jazero- je tam taká železná brána a schodíky smerom k jazeru a tam je reštika. Takže kto pôjde od smeru z Pezinka alebo Vajnory tak sa musí otočiť na svetelnej križovatke ako keby odbočoval na Zlaté piesky alebo Tesco a ísť asi 500 m smerom von z mesta a pri začiatku jazera doprava.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

bepo
Cesta k vodníkovi- stačí skočiť na hociktorom mieste do vody a vodník si vás nájde sám Alebo treba ísť po dvojprúdovej Seneckej ceste smerom von z mesta okolo Tesca,potom nasleduje svetelná križovatka-tam stále rovno smerom na Senec,po križovatke začína lesík a končí sa kde začína jazero.Tam je napravo vchod na jazero- je tam taká železná brána a schodíky smerom k jazeru a tam je reštika. Takže kto pôjde od smeru z Pezinka alebo Vajnory tak sa musí otočiť na svetelnej križovatke ako keby odbočoval na Zlaté piesky alebo Tesco a ísť asi 500 m smerom von z mesta a pri začiatku jazera doprava.
Bepo, tak teraz si ma mierne zmiatol Pre menej chápajúcich bratislavčanov to znamené, že odbočím tam akokeby som sa chcela ísť opaľovať na Zlaté /ten lesík ma pomýlil?

P.s. posledné dni mi menej zapína, musím čítať všetko 2x
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

evina
Bepo, tak teraz si ma mierne zmiatol Pre menej chápajúcich bratislavčanov to znamené, že odbočím tam akokeby som sa chcela ísť opaľovať na Zlaté /ten lesík ma pomýlil?

P.s. posledné dni mi menej zapína, musím čítať všetko 2x
Evinka - jasne a plavky si zober veď Bepo onehdá písal:
bepo
... a nakoniec si môžme zaplávať príp urobiť súťaž v plávaní na jazere ...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Evina, nič si z toho nerob, ja som to tiež chybne pochopila,
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

evina
Bepo, tak teraz si ma mierne zmiatol Pre menej chápajúcich bratislavčanov to znamené, že odbočím tam akokeby som sa chcela ísť opaľovať na Zlaté /ten lesík ma pomýlil?
Tak teraz zase ja neviem lebo podľa mňa sa na Zlatých opaľuje všade,neviem kde ťa nikdo neopaloval Na Zlaté piesky je viacej vchodov ale zo Seneckej cesty sú dva vchody-ako sa končí lesík a asi 300m ďalej ako je odbočka na Vajnory a škaredé sklady prerobené na predajne.Takže treba ísť tým vchodom ako sa končí lesík,potom začína oplotenie areálu Zlatých pieskov a z cesty je vidieť voda.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h - objednané na meno PORADA

Accad, ALDA, Babenko, Bepo, Eviketa, Evina, Ik-a, Jozef Mihál, Liba2, Muška, Ruženka, Zuzka,victoria, willma+jeden talizman, VieraM /tešíme sa na jej prvú účasť/

A ostatní???????
Albo, McMarti, Ola, a samozrejme ostatní /aj Paulínka a Silviky/ vy čo???
Katkaj, Ingi - ospravedlnené - budú "vraj" na lepšom
Smith - budeme Ti držať palce a nám tiež - aby si mohol prísť
Brm - neospravedlnená - "vraj" pracuje
endrju - opováž dať prednosť druhej akcii

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť aj s novou funkciou bepovi na kolena

Popis cesty od Bepa:
Na Zlaté piesky je viacej vchodov ale zo Seneckej cesty sú dva vchody-ako sa končí lesík a asi 300m ďalej ako je odbočka na Vajnory a škaredé sklady prerobené na predajne.Takže treba ísť tým vchodom ako sa končí lesík,potom začína oplotenie areálu Zlatých pieskov a z cesty je vidieť voda.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Ak budete 20.12. po 17 hod. počuť volanie o pomoc, tak to budem volať ja. Ja tam určite netrafím... Ja okolo ZP vždy len prefrčím...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

liba2
Ak budete 20.12. po 17 hod. počuť volanie o pomoc, tak to budem volať ja. Ja tam určite netrafím... Ja okolo ZP vždy len prefrčím...
Libuška, keď budeš pri ZP /dúfam, že si tým nemyslela niektorú ftipnu zdravotnú poisťovňu / , tak mi zavolaj......a snáď niektorý z chlapcov zapožičia trenírky......tak vybehnem na ulic....a budem mávať
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

bepo
Tak teraz zase ja neviem lebo podľa mňa sa na Zlatých opaľuje všade,neviem kde ťa nikdo neopaloval Na Zlaté piesky je viacej vchodov ale zo Seneckej cesty sú dva vchody-ako sa končí lesík a asi 300m ďalej ako je odbočka na Vajnory a škaredé sklady prerobené na predajne.Takže treba ísť tým vchodom ako sa končí lesík,potom začína oplotenie areálu Zlatých pieskov a z cesty je vidieť voda.
Myslím, že čím ďalej budeme rozoberať to opaľovanie tak tam nemtrafím
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

liba2
Ak budete 20.12. po 17 hod. počuť volanie o pomoc, tak to budem volať ja. Ja tam určite netrafím... Ja okolo ZP vždy len prefrčím...
Tak to by som aj ja volala, lebo napriek Bepovej obrovskej snahe som to nepochopila. Ja si tam totiž vôbec neviem vybaviť lesík. čo viem kde je, to je odbočka na Tesco, resp aj ku pokladniam na ZP. Aspon pred rokmi boli.
Tam ale neodbočím a idem ďalej, tam stoja tí stopári. Za nimi je breh,kde chodia v lete aj s autami a chytajú tam asi ryby. No a ďalej ešte pred tými skladmi je odbočka napr. na vajnory. Len furt neviem, kde je ten vodník a kde treba odbočiť z hlavnej cesty.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

A tam za stopármi kde je ten breh kam sa chodí s autami tam treba odparkovať,ten Vodník je priamo pri brehu takže z cesty ho nie je vidieť ale treba sa orientovať podľa svetelnej križovatky s nadchodom pre peších-tam začína lesík / nie Boulonský / a hneď za ním ako začne voda je vchod pre autá,je tam taká prašná kamenistá cesta alebo tam porozsýpam klince a skončia tam nedobrovoľne všetci?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

bepo
A tam za stopármi
ahá, takže stopári sú orientačný bod......Silvi!!!!!, už zasa mám balvan na duši, zrušili stretko na parkovisku
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Pauli...sú to béčka
ja neviem...netušia ešte..že iba na parkovisku je dobré stretko
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Takže potvrdená účasť -
U zlatého vodníka na Zlatých pieskoch dňa 20.12.2006 o 17.00 h - objednané na meno PORADA

Accad, ALBO, ALDA, Babenko, bendži, Bepo, Eviketa, Evina, Ik-a, Jozef Mihál, Liba2, Muška, Ruženka, Zuzka,victoria, willma+jeden talizman, VieraM /tešíme sa na jej prvú účasť/

A ostatní???????

Katkaj, Ingi - ospravedlnené - budú "vraj" na lepšom
Smith - budeme Ti držať palce a nám tiež - aby si mohol prísť
Brm - neospravedlnená - "vraj" pracuje
endrju - opováž dať prednosť druhej akcii

Ľubi Ty sa nemmusíš prihlasovať - ak prídeš, tak si môžeš sadnúť aj s novou funkciou bepovi na kolena

Popis cesty od Bepa:
Na Zlaté piesky je viacej vchodov ale zo Seneckej cesty sú dva vchody-ako sa končí lesík a asi 300m ďalej ako je odbočka na Vajnory a škaredé sklady prerobené na predajne.Takže treba ísť tým vchodom ako sa končí lesík,potom začína oplotenie areálu Zlatých pieskov a z cesty je vidieť voda.
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Muška
Popis cesty od Bepa:
Najprv musia ísť všetci Bepovi?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ola
Najprv musia ísť všetci Bepovi?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Kamarátka mojej dcéry poznamenala jednoducho, ako je hlavný vchod a kúsok naľavo. To chápem Lesík a stopárov nemchápem, takže asi naozaj zraz u Bepa
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Evinka, veď aj ja som to tu tiež tak písala http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=283 Len Bepo povedal, že inač....tak dúfam, že nebudem čakať u iného vodníka

A ten lesík?.....tuším je tam zopár stromov
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Muška
Evinka, veď aj ja som to tu tiež tak písala http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=283 Len Bepo povedal, že inač....tak dúfam, že nebudem čakať u iného vodníka

A ten lesík?.....tuším je tam zopár stromov
Muška isté asi je, že sa aspoň my dve stretneme
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať