Zavrieť

Porady

Import-Olymp

Mili poradaci, ktori pouzivate Olymp. Chcela by som vas poziadat o atakovanie KROSu ohladne zapracovanie importu do Olympu. Dajte do KROSu tel. alebo pisomnu poziadavku. Ak nas bude viac, tuto fukciu zapracuju rychlejsie. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kimáková je offline (nepripojený) Kimáková

    Kimáková
    ik-a
    Mili poradaci, ktori pouzivate Olymp. Chcela by som vas poziadat o atakovanie KROSu ohladne zapracovanie importu do Olympu. Dajte do KROSu tel. alebo pisomnu poziadavku. Ak nas bude viac, tuto fukciu zapracuju rychlejsie. Dakujem.
    Ik-a, nanapísali ste o aký Import ide? Import čoho? Akých údajov?

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    ik-a
    Mili poradaci, ktori pouzivate Olymp. Chcela by som vas poziadat o atakovanie KROSu ohladne zapracovanie importu do Olympu. Dajte do KROSu tel. alebo pisomnu poziadavku. Ak nas bude viac, tuto fukciu zapracuju rychlejsie. Dakujem.
    a co chceme importovať do Olympu

    ik-a je offline (nepripojený) ik-a

    ik-a
    UCET
    a co chceme importovať do Olympu
    Ano, import do OLYMPU z dochadzkovych databaz. Ved ked mas cca 200 zamestnacov tak ich nahadzuj rucne, ved to je o dusu.

    karci je offline (nepripojený) karci

    karci
    Ja potrebujem sieťovú verziu a nenapíšem na poradu, že máte bombardovať Kros aby ju urobili. Pre mňa je totiž dôležitejšie mať aktuálne výkazy na rôzne úrady. Tie sú zatiaľ zapracovávané aktuálne. Keď príde na rad sieťová verzia, tak sa tomu poteším. Mám len 20 výplat a preto ma dochádzkový systém netrápi. Nemienim bombardovať Kros pre vec, ktorú nepotrebujem.

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    ik-a
    Ano, import do OLYMPU z dochadzkovych databaz. Ved ked mas cca 200 zamestnacov tak ich nahadzuj rucne, ved to je o dusu.
    no to máš pravdu pri takom počte to nahadzovať ručne nie je žiadna sláva. Ale určite si si všimla že Olymp sa postupne len zlepšuje a zlepšuje a keď tam budú všetky dôležitejšie veci ktoré trápia viac tak potom sa určite v Krose pustia aj do toho.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.