Zavrieť

Porady

FAMILY G

Dobry deň, zaujimalo by ma či má niekto skúsenoti s firmou family G, zaujimalo by ma za čo konkrétne vyplácaju provízie, v čom spočíva ich práca a systém odmenovania, vela som o nich na internete nenašla čo sa diskusií týka.Pomôžte prosím
Usporiadat
Téma je uzavretá.
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

MiškaHryzka Pozri príspevok
ehm ehm, beriem Vase nazory, mam vsak právo povedat aj vlastný názor. Ako vidim, pišu tu viacerí, že len boli na pohovore a tak ... ja vsak mám so spomínanou firmou aj vlastnú skusenost, a to pracujem pre tuto spoločnost len dva mesiace a 4 dni presne, a zarobila som 2650 eur , z toho 1000 eur hned prve tri týždne. Venujem sa reklame,ktora je jednou z komodit, ktorym sa firma venuje,a taktiez kariére, a som viac než spokojná. A co ja viem, kolegovia ,ktorí su tam plus/minus tak isto krátko/dlho ako ja, zarobili podobné sumy viacmenej, dokonca kolega, ktorý len nedávno zmaturoval, zarobil cez 3000 eur ... takže tolko moja skusenost. Neviem, preco tu ludia pisu na zaklade nejakych pohovorov,ktore sa im nezdali. Nikoho tam do nicoho nenutia,ani mna. Na pohovore sa ma pytali, ked chcem ,tak licencia, ked nie,vela stastia pri hladani si prace takzetolko moj nazor, aj ked ten Váš Vám samozrejme nemozem vziat
Mohla by som sa spýtať akej reklame a a akej kariére? Tieto slová mi nehovoria o tom, čo ma čaká, či by som mala záujem túto prácu robiť...
0 0
misho188211 misho188211

misho188211 je offline (nepripojený) misho188211

Nemám síce s touto firmou žiadnu skúsenosť ale to, čo tu píšu ostatný by sa tá firma dala prirovnať k All4Biznis, s ktorou ja, bohužiaľ, skúsenosť mám. Skončilo to tak, že spreneverili všetky peniaze a odišli do ***.
Ak už mám robiť MLM tak si vybrať takú spoločnosť, ktorá radšej ponúka produkty, ktoré si potencionálny záujemca môže chytiť do ruky a hlavne to môže vyskúšať. A nenarážam teraz na kozmetiku lebo tej je tu ako maku.
Poriadne si treba premyslieť, čo chcem ponúkať. Treba si zmapovať terén, čiže o čo by mali ľudia najväčší záujem. Mne sa to podarilo skoro za 2 roky
0 0
deriko deriko

deriko je offline (nepripojený) deriko

hm ehm, beriem Vase nazory, mam vsak právo povedat aj vlastný názor. Ako vidim, pišu tu viacerí, že len boli na pohovore a tak ... ja vsak mám so spomínanou firmou aj vlastnú skusenost, a to pracujem pre tuto spoločnost len dva mesiace a 4 dni presne, a zarobila som 2650 eur , z toho 1000 eur hned prve tri týždne. Venujem sa reklame,ktora je jednou z komodit, ktorym sa firma venuje,a taktiez kariére, a som viac než spokojná. A co ja viem, kolegovia ,ktorí su tam plus/minus tak isto krátko/dlho ako ja, zarobili podobné sumy viacmenej, dokonca kolega, ktorý len nedávno zmaturoval, zarobil cez 3000 eur ... takže tolko moja skusenost. Neviem, preco tu ludia pisu na zaklade nejakych pohovorov,ktore sa im nezdali. Nikoho tam do nicoho nenutia,ani mna. Na pohovore sa ma pytali, ked chcem ,tak licencia, ked nie,vela stastia pri hladani si prace takzetolko moj nazor, aj ked ten Váš Vám samozrejme nemozem vziat [/QUOTE]

Ja mam so spolocnostou osobne skusenosti pracoval som tam pol roka to co vam niekto tvrdi ze zarobil tolko je uplny nezmysel ukazali im vyplatne pasky personalu a boly hepy a teraz hladaju blbecka co im bude poskakovat za tu sumu bez jednej nuly radim vam ak nechcete prist o chrbtovu kost tak sa nepriblizujte k tymto hyjenam. Lebo co ty ludia urobia s vami no oni su psichycky chori ved uvidite sami ponuknu vam na tacke vela vody a mucnu omacku a z vas si spravia korist a otroka. Vela uspechu v Holdingu
0 0
sanny237 sanny237

sanny237 je offline (nepripojený) sanny237

Nechcela som sa vyjadrovať k uvedenej firme, ale nedá mi to, čudujem sa, že ešte stále sa nechá niekto nachytať, ja som na týchto podvodníkov doplatila myslím ešte v r. 2005, neviem presne, nenechajte sa oblbnúť, peniaze radšej niekomu darujte, urobíte dobrý skutok!!!!!!!!!!!
0 0
elvira1 elvira1

elvira1 je offline (nepripojený) elvira1

zdravim, ako je to s tym trestnym oznamenim? podarilo sa Vam nieco? skoda ze som si tu diskusiu neprecitala skor ako som sa dala nachytat
0 0
elvira1 elvira1

elvira1 je offline (nepripojený) elvira1

alika2985 Pozri príspevok
Dobrý deň, podala som na familyG trestné oznámenie a aj konkrétne na Veroniku Kučerovú a na Břetislava Kříčku a taktiež urobili ďalší dvaja ludia nakolko sme boli podvedení. každý z nás troch pracoval vo familyg minimálne šesť mesiacov, jedna moja známa dokonca pracovala 15 mesiacov.Pričom vo Familyg nič nefunguje, dokonca už zrušili fgreality-takzvanú realitku,nedajú sa tam zarobiť peniaze, sú to manipulatívní ludia, ktorí z ostatných ludí ťahajú peniaze za niečo čo nefunguje. prosím Vás každý z Vás kto chce svoje peniaze späť za takzvanú zakúpenú licenciu ozvite sa mi, lebo ideme podávať aj hromadné trestné oznámenie. Tento prípad prebehol už aj v Čechách a s úspešným koncom, tam tiež ludia sa súdia alebo už vysúdili peniaze. Na Slovensku je nás približne cca cez 1000 podvedených ludí, tak sa mi prosím Vás ozvite mailom, kto to chce posunúť a riešiť to súdnou cestou. Tento prípad už prevzala prokuratúra. A tento prípad dokonca rieši už aj daňový úrad a dali sme podnet aj do televízie.


zdravim aj ja sa chcem pridat k hromadnemu t.oznameniu, ak sa este da
0 0
julinocky julinocky

julinocky je offline (nepripojený) julinocky

Ahojte,

no cudujem sa Vam, ze ste naleteli a zaroven Vas lutujem. Bola som tam na pohovore,ale hned som ich odhalila, asi mam nos na ludi )))......Ti ludia tam nemaju uroven,mali by sa skvarit v pekle,za taketo nechutnosti, ako okradaju ludi.....hanba im.....ved sa im to raz vrati......

Takze ludia,vybojujte si peniazky spat...

Drzim palce
0 0
marianocka marianocka

marianocka je offline (nepripojený) marianocka

pozdravujem, budem vam vdacna, ak ma kontaktujete na haliakova@joj.sk, idem sa pozriet na tuto firmu blizsie...
0 0
Majinka16 Majinka16

Majinka16 je offline (nepripojený) Majinka16

no bola som včera na prvom pohovore vo FamilyG a vybrali ma aj do druhého kola.. mne sa to nejak nezdalo - už len to že slubujú nereálne vela, ako sa stále motajú okolo vašej motivácie a ako si tým chcú ľudí obmotať (ešte kapitál nechceli) - a pani mi strašne pripadala ako napumpovaná kurzami ako "manipulovať s ľudmi" - a to bol dôvod prečo som začala nad tým rozmýšlať (ale keby som nebola už predtým na pohovore z ktorého sa vyklubalo niečo podobné OVB - o ktorom viem ako na tom pohoria ľudia - tak by som ani nevedela, že si mám na nich dávať pozor) a ďakujem Vám - presne ste opísali pohovory, potvrdili ste moje obavy a včas ste ma tak zachránili
No a čo sa týka tých pozitívnych komentárov - je jasne vidieť, že niekto z danej spoločnosti sa snaží očistiť ich meno (aj na škole nás učili pri takýchto kvalitatívnych prieskumoch názorov na internete odseparovať extrémne odlišné príspevky UGC, pretože to si zväčša firma pridáva vlastný kladný imidž) - len majú smolu, že toľko ľudí už oblbli, že už ich nedokážu prekričať ..
ešte raz ďakujem za skúsenosti iných - ktorí vlastne poukázali na realitu
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Majinka16 Pozri príspevok
no bola som včera na prvom pohovore vo FamilyG a vybrali ma aj do druhého kola.. mne sa to nejak nezdalo - už len to že slubujú nereálne vela, ako sa stále motajú okolo vašej motivácie a ako si tým chcú ľudí obmotať (ešte kapitál nechceli) - a pani mi strašne pripadala ako napumpovaná kurzami ako "manipulovať s ľudmi" - a to bol dôvod prečo som začala nad tým rozmýšlať (ale keby som nebola už predtým na pohovore z ktorého sa vyklubalo niečo podobné OVB - o ktorom viem ako na tom pohoria ľudia - tak by som ani nevedela, že si mám na nich dávať pozor) a ďakujem Vám - presne ste opísali pohovory, potvrdili ste moje obavy a včas ste ma tak zachránili
No a čo sa týka tých pozitívnych komentárov - je jasne vidieť, že niekto z danej spoločnosti sa snaží očistiť ich meno (aj na škole nás učili pri takýchto kvalitatívnych prieskumoch názorov na internete odseparovať extrémne odlišné príspevky UGC, pretože to si zväčša firma pridáva vlastný kladný imidž) - len majú smolu, že toľko ľudí už oblbli, že už ich nedokážu prekričať ..
ešte raz ďakujem za skúsenosti iných - ktorí vlastne poukázali na realitu
Konečne niekto, kto rozmýšľa. Máte pravdu, všetky kladné príspevky v tejto diskusii sú zavádzajúce. Ak som aj položila ďalšiu otázku, kde som požadovala konkrétnejšiu odpoveď, tak som sa už viac nedozvedela.
A predsa sa im podarí ešte stále nachytať ľudí. Je to dané vysokou nezamestnanosťou a zúfalstvom ľudí, ktorí chcú robiť....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nahodou som si pri pozerani sprav vsimla, ze v reportazi bola pouzita Porada a tato tema...

Asi je tych oklamanych co naleteli vela, ked varuju uz aj media ,takze prikladam
http://udalosti.noviny.sk/ekonomika/...ov-je-vas.html
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

arizona Pozri príspevok
Nahodou som si pri pozerani sprav vsimla, ze v reportazi bola pouzita Porada a tato tema...

Asi je tych oklamanych co naleteli vela, ked varuju uz aj media ,takze prikladam
http://udalosti.noviny.sk/ekonomika/...ov-je-vas.html
Myslím, že je dobré, že sú takéto relácie v spravodajstvách. Je to upozornenie pre tých, ktorí veria, že im niekto niečo dá zadarmo, alebo ho nechá zarobiť také veľké peniaze. Zvlášť, keď k tomu ani netreba žiadne schopnosti a skúsenosti. Zahmlievanie informácii o tom čo budem robiť a len informácie o tom, koľko zarobili iní treba brať s rozumom a nenaletieť....
0 0
MiškaHryzka MiškaHryzka

MiškaHryzka je offline (nepripojený) MiškaHryzka

Kazdy ma svoj vlastny rozum slecny ci uz sa stali partnermi alebo nie, nikto nam pistol k hlave neprikladal
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

MiškaHryzka Pozri príspevok
Kazdy ma svoj vlastny rozum slecny ci uz sa stali partnermi alebo nie, nikto nam pistol k hlave neprikladal
Som rada, že ste tu znova. Ja by som rada vyskúšala túto prácu, ale nepíšte mi kto koľko zarobil, ale napíšte mi sem čo bude mojou prácou. Čo presne bude náplňou práce. Aby som vedela či na tú prácu mám.
0 0
peppe0 peppe0

peppe0 je offline (nepripojený) peppe0

Skoda ze som si nepreklepol tuto firmu Prehlad Sluzieb (az po hlbsom googleni som sa dopracoval k Family G) skor. Narazil by som aj na tuto diskusiu a usetril tak cas a dve cesty do BA (druhe kolo bolo dnes)

Reagoval som na inzerat znejuci nejak takto: Zadávanie inzercie na internet ohľadom oblastí, ktorým sa venujeme, telefonická a mailová komunikácia s klientom, s manažérom, organizovanie obchodného stretnutia. Práca bude po zapracovaní na ŽL, ktorý však nie je potrebný hneď od začiatku, až po zapracovaní. Je ich velmi vela a podobneho typu. Volal som na dva rozne ale bola to rovnaka "firma" Prehlad sluzieb.

V prvom kole sa clovek nedozvie o co ide a co je naplnou prace. Len ho pomalicky zacinaju spracuvat na temu ako moze pozitivne ovplyvnit svoj prijem. Druhe kolo som absolvoval s tym ze... ked nic ine aspon sa poucim akymi premyslenymi sposobmi da podnikat . Opat to zacalo na temu mizernych zarobkov a motivacii potrebnej k podnikaniu. Ale nezdalo sa mi to az nejak mozog vymyvajuce. Su urcite aj ini a intenzivnejsi. No ked padlo slovo na nutnu investicu tisicky ako vstupneho kapitalu, som spozornel.

Praca mala spocivat v zadavani inzeratov na net. Predpokladam typu... ponukame elektroniku, stavebne materialy, auta atd. (vsetko z portfolia firmy) s X% zlavou. Zaujemca by mi zavolal a specifikoval jeho poziadavku. Tu by som posunul zodpovednemu managerovi z danej oblasti v BA. Ten ju posle partnerskemu dodavatelovi s ktorym je dohodnuta proviza a vyhotovi cenovu ponuku. Tu by som poslal klientovi. V pripade ze by suhlasil, dohodol by som mu stretnutie s danym managerom v BA (ano. zakaznik by pravdepodobne musel cestovat aj stovky km k podpisu zmluvy. aspon tak mi to bolo vysvetlene na jednom priklade). Za toto by som mal dostat 495 eur fixnu proviziu pri obchode nad 1000Eur. Ak som to spravne pochopil. Pri mojej otazke ale co ak niekto chce elektroniku povedzme za 800 eur kolko bude moja provizia. Zevraj pri elektronike si provizu urcim sam na zaklade ceny od dodavatela

Zaujimavy system netvdim ze nemoze fungovat pri vacsich financnych objemoch. Ale kolko takych bude? Treba kriticky mysliet a pouzit sedliacky rozum. Ak by sa jednalo povezme o tovar v hodnote 2000 eur. Aku zlavu vie dat ich dodavatel? Ked len provizia pre mna ma byt 500Eur??? A ze by si odkrojili z kolaca menej a dali zarobit mne? Na to bola odpoved ze nemusim sa bat oni robia len velke zakazky. Dalsia vec. Ked bude len 50 ludi intenzivne a precizne zadavat kazdodenne inzeraty, budu si navzajom "liest do kapusty". Na moju otazku ci za poslednych 7r co posobia na SVK trhu sa nenaslo dostatok ludi bola odpoved ze hladaju preto lebo chcu expandovat a rozsirovat pobocky. Za 7r a pri takych super podmienkach mali byt v minimalne kazdom kraji. Asi je to narocna praca davat tolko inzeratov ze to potrebuju takto outsourcovat zivnostnikom za lukrativne provizie. Preco na to nemozu zamestnat jedneho, dvoch, troch ludi za 500 eur fix, urcite by im boli za to vdacni a ochotne by davali inzeraty od rana do vecera. A cela provizia by ostavala vo firme. Toto ich asi nenapadlo ))

Takze toto boli moje dojmy po dnesnom pohovore. Chcel som ich este potrapit par otazkami a modelovymi situaciami cez email ale ked som si precital diskusiu a pozrel tu reportaz v TV tak nebudem stracat s nimi cas. Len bohuzial im asi kopu ludi im naleti podla toho kolki si tam podavali klucku. Esteze mnohych odradi nutnost mat zivnost a vstupny vklad.
1 0
marianocka marianocka

marianocka je offline (nepripojený) marianocka

len mala oprava - tych 495eur provizie je za obchod NAD 3300eur, nie 1000...
a myslim, ze je zbytocne sa zamyslat, ako inak by mohli fungovat, ked oni presne vedia preco funguju tak, ako funguju.. Je to na tych "novych" nestastnikoch postavene - na tych ich poplatkoch.
ved inak je to uplne NO NAME firma, akoze sa ohanaju 15 rokmi na trhu a kto o nich v zivote pocul?? v ponuke realit nejakych zopar osuchanych veci, naozaj nic uz na prvy pohlad.
a ak sa firma vola "prehlad sluzieb" to si snad koleduje o neuspech (to by mozno v 1973 uspeli s takym nazvom..)
0 0
de_Molay de_Molay

de_Molay je offline (nepripojený) de_Molay

Tak dneska som absolvoval aj ja druhe kolo, celkovo som tam uz bol trikrat, bo na prvy krat ma nevybrali...asi som sa im zdal moc inteligentny a rozhladeny...ale teraz sa mi podarilo postupit Len lutujem, ze som si toto vsetko neprecital pred tym, siel by som tam aj tak, ale aspon by som im dobre nalozil...

Inak na svatovojteskej vsetko pri starom, cakaren kde je plno ludi...nejaka asistentka tvariaca sa velmi dolezito...pohovor vo dvojici...naslubovane velke peniaze...a bla bla bla...kvantum informaci ktore clovek nestihol spracuvat...

Pohovor som absolvoval s nemenovanou slecnou Denisou J. Inak celkom sympaticka kocka, skoda jej chvilku som premyslal, ze ju aj na kafe pozvem...

Musim povedat, ze to maju celkom dobre premyslene a ojeklamat vedia vcelku dobre...hlavne pri prvom kole som nepobadal nic podozrive, moc tam k tomu ani nie je priestor. To ze to nie je uplne standartny pohovor si clovek neuvedomi, hlavne ked dole maju plnu cakaren ludi tak si povie, ze takto najprv vyselektuju uzsiu skupinku a z nej este budu potom osobnejsim pohovorom vyberat.

Ale druhe kolo, no to je prihoda k taboraku...vymyvat mozog a presviedcat vedia dobre, v tom kvante informaci a sum penazi clovek nema moc sancu uvazovat triezvo, urcite sa vsetci hned vidia s tisickami eur po vackoch v novych autach...az s odstupom casu si uvedomi, ze to je cele hovadina a zacne mu tam nieco smrdet...hlavne ked na konci strelia tu vetu ze "a toto vsetko mozete mat len za 1060 euri" Uz len to je dost podnet na zamyslenie. Nevraviac o tom, ze ten ich system na provizie nemoze realne fungovat, vsak ja som mal pocit ze aj ked si moj kocur doma prdne tak mi za to daju 40 euri.Celkovo som tam postrehol par veci a detailov ktore ich prezradzaju resp. zanechaju v cloveku veeeeelky pocit pochybnosti...

- nulovy zaujem o CV, nikto neriesi kto ste, co ste, co ste studovali, ake mate vzdelanie, prax ci mate nejake doplnujuce vzdelanie...ani prd o tom, mozete si do zivotopisu dat ze ste najomny vrah a zabili ste Kenedyho, aj tak vas pozvu a ani vam to pri pohovore nevytknu...
- ak fakt tocia take prachy ako tvrdia, preco sedia v takej prasivej diere v rozpadajucom sa rodinnom dome s hrdzavou pokazenou brankou a nie v nejakych lukrativnych priestoroch v administrativnej budove...v Bratislave je ich plno
- dalsia vec co mi udrela do oci, je zariadenie kancelari resp. tej ich smradlavej kuchynky...a dnes si tam dokonca niekto kuchtil zradlo . Ako ja keby som zarabal take prachy ako oni o sebe tvrdia (hej hej, stare zname 2000-3000 eur za mesiac) tak si nekuchtim nejaky sajrajt na hrdzavej panvici ale vymetam restauracie alebo si rovno necham vozit hotove...
A aspon nejaky vesiak by si mohli dat do tej cakarne...a na zachod normalny osviezovac...
- asistentka, ci manazerka co sa snazila opravit dvere s pucikom na cesnak (realne dosla do kuchyne ze musime chvilku pockat lebo musi opravit dvere a vytiahla z suflika pucik na cesnak)

Tak to su take moje pocity a skusenosti s touto slavnou firmou...uz ani neviem ako sa vola...lebo maju asi 5 mien. Prajem vela stasia a trpezlivosti so zalobami a dufam, ze sa vsetkym okradnutym podari dostat spat svoje peniaze od tychto smradov co len vyuzivaju situaciu, ludsku biedu a hlavne vysoku nezamestanost...

HOWG
0 0
de_Molay de_Molay

de_Molay je offline (nepripojený) de_Molay

A inak som rad ze sa toho chytili media, ludi treba aj varovat...im by tam normalne mal nabehnut stab s kamerou a spytat sa ich "dobry den, mozete divakom nasej televizie odpovedat, ako sa citite ked ojeklamete a okradate ludi?"
0 0
jankasipka jankasipka

jankasipka je offline (nepripojený) jankasipka

Ja som dnes mailom oslovila túto spoločnosť - a dostala som zaujímavú odpoveď:

Toto je môj mail:
"Vážená "spoločnosť", takmer na všetkých slovenských portáloch, ktoré sa zaoberajú ponukou práce, má vaša spoločnosť takmer 99 %-né zastúpenie. Máte teda skutočne úžasných pracovníkov, snažia sa poriadne. Veď vlastne to je ich pracovná náplň, inzerovať čo najviac a potom získať "pod seba" čo najviac "naivných ľudí" !!!!
Aj ja som jedna z tých, ktoré absolvovali u Vás pohovor a tiež som mala pár minút na rozhodnutie, či zložím 1000 eur a prijmem prácu. Síce dodnes neviem akú, ale to nie je podstatné. Aj som chvíľu váhala, no som rada, že som to neurobila.
Chcem sa opýtať, ako sa vám funguje, keď už čelíte aj hromadným žalobám?? Viď diskusia:
http://www.porada.sk/archive/index.php/t-95247.html
Už by bolo načase, aby ste "ukončili" túto vašu činnosť, aby sa na pracovných portáloch objavili aj skutočné ponuky práce, a nie tieto vaše .... blbiny ...
S pozdravom, Jana"

A tu je ich odpoveď:
"MLM je dnes bežne používaný vo viac ako 150 firmách na Slovensku. Na Harvarde sa dokonca tento systém vyučuje.

Každý z nás má nejaké to poistenie (domu, auta, bytu), veľa žien si privyrába predajom kozmetiky (Avon, Oriflame, Herbalife, Mary Kay,....), ľudia si kupujú vitamíny v lekárni a aj všetky lieky, veľa ľudi si privyrába ako rôzni sprostredkovatelia pre poisťovne, pre obchody, ďalej práca v realitných kanceláriách, a iné a nikto si pri tom neuvedomí, že všade ide o ten istý spôsob MLM, niekde v menšom a niekde vo väčšom. Aj predajca auta, predajca nábytku, predajca kobercov, predajca v Baumaxe, predajca CD, predajca svietidiel, predajca obuvi a iné .... dostane svoju províziu, keď Vám tovar predáva a nezaoberáte sa tým vôbec.
Provízna forma vyplácania je podľa mňa spravodlivá. Kto robí, ten zarobí a kto čaká a nič nerobí, ten si nezarobí. Aj živnostník nezarobí nič, ak len čaká a nepracuje.

Naša spoločnosť nikoho nenúti do spolupráce. Podotýkam, že náš partner sa nestane našim zamestnancom, ale stane sa sprostredkovateľom, preto musí vyvíjať nejakú činnosť. Zaplatenie vstupného poplatku si treba premyslieť a zmluvu si dobre prečítať. Tak ako ste ti to Vy premysleli a neuzavreli ste s nami zmluvu. Mali ste na to právo. Je to nemalý peniaz, chce to naozaj dobré vysvetlenie a dôvody. Ak si niekto dobre neprečíta podmienky zmluvy a podpíše , že všetkému porozumel a potom ani nič nedodrží, tak potom je ťažko s niekym komunikovať a niekoho obviňovať. Verte mi, že každý prípad je o tom istom, niekto si neprečítal dobre zmluvu.

Za existencie našej spoločnosti na Slovensku sa riešili právnou formou len 2 zmluvy. Jedna dopadla dobre v prospech sťažovateľa a jedna v prospech našej spoločnosti. O žiadnej hromadnej žalobe zatiaľ nemáme informácie, len si to ľudia píšu na internete, takí čo si neprečítali dobre zmluvu a zavádzajú ostatných.
Naša spoločnosť ani nemá toľko všetkých spolupracovníkov od jej existencie na Slovensku, od roku 2005, koľko sa píše o počte ľudí, že podali hromadnú žalobu.

Títo ľudia si vôbec neuvedomujú, že vieme o tom, kto to píše a že sa všetci zaviazali (§12 VOP našej zmluvy) a podpísali, že budú chrániť dobré meno našej spoločnosti a nebudú šíriť informácie, ktoré by privodili ujmu našej spoločnosti s tým, že v prípade porušenia tohto záväzku z ich strany, môže spoločnosť odstúpiť od zmluvy s nimi bez náhrady a využiť aj právne formy ochrany našej spoločnosti za poškodzovanie jej mena a to súdnou cestou.

Naši partneri okrem snahy získať partnerov majú na výber rôzne možnosti spolupráce:
1, predávať reklamu podnikateľom s okamžitým ziskom s každého predaja, reklama je za veľmi dobrú cenu
2, predávať príplatky k reklame s okamžitým ziskom z každého príplatku
3, získavať klientov, ktorí si zaplatia veľkú farebnú reklamu svojej firmy na našej stránke a v katalógu s okamžitým ziskom pri predaji tejto reklamy
4, zakúpenie elektroniky, stavebného materiálu, nábytku a iného tovaru a služieb so zľavami od našich partnerov
5, možnosť kúpy tovaru na výhodné splátky, možnosť úveru výhodného
6, sprostredkovanie predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti a iné.

Napriek všetkým článkom, ktoré sa píšu na internete, sa našej spoločnosti darí. Takmer denne pribudne na našu stránku nejaká nehnuteľnosť na predaj, prenájom alebo dopyt na nejakú nehnuteľnosť. Inzercia sa predáva, reklama sa predáva, tovar so zľavami sa predáva. Odovody za zamestnancov sa platia načas, všetky faktúry máme uhradené, platby na Daňový úrad odvádzame načas. Koľko je takých spoločností na Slovensku?

Neverte všetkému, čo ľudia píšu. Sú nahnevaní. Len nechápem, prečo teda zmluvu s nami uzavreli a potom nepracovali. Mohli využiť možnosť vrátenia vstupnej sumy a neobviňovať nás. Len by museli dodržať podmienky uzavretia zmluvy a to nespravil nikto z týchto ľudí. Aby to zakryli, tak vypisujú všeličo a všelikde a obviňujú nás.
S pozdravom

Family G, Sk s.r.o. - FG Reality
Šoltésovej 1995, Trenčín
Tel.: 032/65 24 804
Fax: 032/65 24 805"

Takže milí diskutujúci - urobte si vlastný názor.
0 0
vojto9 vojto9

vojto9 je offline (nepripojený) vojto9

zdravim...bol som na pohovore a na druhom kole u tejto firmy čo spominate. ked sa nato pozriem realne, človek čo vravi že zaraba tisicky eur, nechodi oblečeny jak bežny človek. čakal som že budu všetci vyobliekany v oblekoch, pred firmou pekne auta... namiesto toho som bol na pohovore slušniejšie oblečeny jak oni. kuchynka ako čakacia miestnost, ktora je cela špinava je dost odradzujuce. kancelarie o ničom, pričom v každejmi tvrdili, že neni ich. hm...zaujimave. je to cele čisto pyramidova hra, ved načo by naberali ludi? len preto aby sa obohatili lebo ine kšefty nejdu. ved keby išli nezarabali by radšej do vlastneho vrecka ešte viac eur? je to smiešne. je otazkou času kedy sa to cele zruti. smutne je, kolko ludi nato doplati ešte. inak keby ich system fakt fungoval, čo nefunfguje, bol by to skvely biznis. tolko mojho nazoru. medzi nami, ked si trošku preverite ludi čo tam pracuju po nete dozviete sa zaujimave info, ako aj ja, čo vam veci iba potvrdia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať