Zavrieť

Porady

hľadám výrobcu kuchýň

Chcela by som si dať vyrobiť novú kuchynskú linku.

Neviete o nejakom cenovo dostupnom výrobcovi, resp. nie je tu niekto taký?
Usporiadat
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Mne sa od Decodomu tiež páčia, napr. Leandra, len to treba vedieť pekne vyskladať. A Alena Heribanová, keď je odfotená vo svojej kuchyni /tuším už ale bývalej/, tiež tam má od nich kuchyňu, takú tmavšiu ale peknú. Ale videla som kuchyne aj od súkromníkov a boli super, jedna supermoderná, druhá taká rustikálna, vyzerali ako z ALNA. Takže asi sa dá aj takto, ale treba natrafiť na dobrú firmu. Niekto tu už kontakt dal...
A v Merite v BA je veľmi šikovná architektka, čo navrhuje kuchyne, ale pre českú firmu Hanák. Ale tuším sa už Hanák niekam presťahoval, tak potom určite aj s ňou. Treba pozrieť kam, kto potrebuje. Tiež sú to krásne kuchyne, ale drahšie ako Decodom.
0 0
heket heket

heket je offline (nepripojený) heket

RFS , poprosím ťa o ten kontakt.Dík.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ak chcete môžem hodiť fotky z mojej kuchyne, je 8 metrov dlhá, zabudovaná umývačka, dvojdrez, zabudovaný sporák. Cena 70.000,- SKK bez spotrebičov, vrátane rampy a svetielok.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

RFS cena 3,5 m dlhej kuchynskej linky je vrátane dresu okolo 32 tisíc SKK. Máš ju z masívu?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Braňo
Ak chcete môžem hodiť fotky z mojej kuchyne, je 8 metrov dlhá, zabudovaná umývačka, dvojdrez, zabudovaný sporák. Cena 70.000,- SKK bez spotrebičov, vrátane rampy a svetielok.
Tak sem nejaké fotky prilep, nech mám inšpiráciu.
0 0
heket heket

heket je offline (nepripojený) heket

Braňo, kde si si dal robiť kuchyňu ? A hlavne kedy .Lebo tá cena je dobrá na takú dlhú linku. Mne to vychádza tiež zhruba 8m a rátam , že ma to bude stáť viac.Máš ju do tvaru U? Foto by bolo pekné. Ak môžeš zverejni , alebo pošli správu.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Večer prilepím fotky som v práci. Je do tvaru hranatého U.
0 0
Viera Viera

Viera je offline (nepripojený) Viera

Aj ja mám kuchyňu z Poľska a som s ňou veľmi spokojná. A nemusíš už ani vycestovať do Poľska. Na Slovensku je dosť distribútorov poľského nábytku napr. Meganábytok.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ja mám doma LEANDRU od DECODOMU...- mylsím si, že je to kvalitná kuchyňa na úrovni ..my sme ju kupovali v šafráne..veľmi ochotné baby...poradili....zložili nám ju/je to dosť podstatné/.....tiež cez PC môžu urobiť projekt...
ale ináč moc dobré skúsenosti s prievidzkými stolármi nemám...zbytočne drahé...na prievidzké pomery ..a tie kuchyne , čo skladajú..boli také nejaké hranaté...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Bionda
Zitka len aby drievko bolo dobre posušenô, bo po rokoch veľkú vec tvoje očká uvidia
ˇ


Bionda , drievko zatiaľ je suchô....:p zajtra ju sem prilepím na inšpiráciu
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
babenko1 kto zaplatí reklamu, ten je in, na výstavách sa aj ocenenia na Slovensku podobne rozdávajú a ver mi, že viem o čom hovorím
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Tu je tá sľúbená kuchyňa samozrejme aj s bordelom okolo umývadla
DSC01368.jpg  
DSC01369.jpg  
DSC01370.jpg  
1/1
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Páni, tam je miesta, to musí byť radosť variť
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

To Braňo: tá kuchyňa je super!
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Braňo
Tu je tá sľúbená kuchyňa samozrejme aj s bordelom okolo umývadla
Braňo svietidlo máš také isté ako ja!!!!! No to musí byť už znamenie!!!
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Bionda
Braňo svietidlo máš také isté ako ja!!!!! No to musí byť už znamenie!!!
A keby len to veď ty máš sprchu v dreze a to budem aj ja mať , počuj, už sa mi to nezdá, nenabúral si niekde môj profil????
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

Skus zavolať 0907775471 Prievidza
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

to reaguješ na mňa?

A to je aké tel. číslo? Na koho?
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
ponúknem jeden link www.k-ts.sk
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
janaGT
To Braňo: tá kuchyňa je super!
Janka šak som 6 km od Trnavy a vyrábame v Trnave - napíš mi SS ak niečo potrebuješ. - viac len cez SS - aby nebola reklama
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať