Zavrieť

Porady

Príspevky

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Chcem sa spýtať , dnes som si klikla na Môj profil - " Nájsť všetky prísevky od Zita 5 "..................

a zistila som , že príspevky od 1.3.2005 do 23.05.2005 tam nemám , len staršie dátumy ???
Usporiadat
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Zita5
Chcem sa spýtať , dnes som si klikla na Môj profil - " Nájsť všetky prísevky od Zita 5 "..................

a zistila som , že príspevky od 1.3.2005 do 23.05.2005 tam nemám , len staršie dátumy ???
Zitka, je to preto, lebo sa zobrazuje iba posledných 500 príspevkov a ty ich máš vyše 900 kúskov
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Niekedy si z nostalgie chcem pozrieť svoj príspevok č.1., a tiež nemám šancu
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
vladan
Zitka, je to preto, lebo sa zobrazuje iba posledných 500 príspevkov a ty ich máš vyše 900 kúskov
Vladi já to beriem , ale prečo sú fuč príspevky najnovšie a nie tie najstaršie . Z toho som prekvapená , priam až jedovatá .
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Ale mne dnes zatiaľ nezapočítalo nič. Mala som 7 (asi) kusov a na každom dnešnom príspevku mám stále 64. Chcem už konečne prekročiť 70-tku - a ísť do večných lovíšť registratúry.
Podarí sa mi to?
Možno sa to zmení týmto príspevkom.
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Celkovo sa mi zná, že dnes sa táto stránka správa nejako divne. Neviem, možno je to môj pocit.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Nie je.
To čo som uviedla vyššie platí - stále 64 a vyhadzuje ma zo systému po každej odpovedi na dotaz.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Aj ja mám pocit, že dnes má táto stránky problémy. Dala som sem jeden príspevok a vôbec sa neukázal medzi najnovšími.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Naša Porada sa s nami dnes kruto zahráva.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Aspoň máme ľahšiu tému na debatu.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Fakt to nevie počítať! vraj sú tu len 2 príspevky - no jo, aj počítač je asi len človek Ja si aj tak stále kdesi v podvedomí myslím, že v tých krabičkách počítačových sú ukrytí takí malililililinkatí ľudkovia, čo tam pobehujú po tých káblikoch a spájajú, zapájajú, prepájajú, rátajú, uvažujú, logicky zoraďujú a čo ja viem čo ešte
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Tak a už to nefunguje vôbec. Vybľaflo to na mňa anglicky a ani len text to neskopírovalo a včúľ neviem či ma ostatní vidíte, čo som napísala či nie. Bŕŕŕ - no skrátka hrôza!!!!
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
mňa v poslednej dobe dobe furt vyhadzuje von z porady...a pozerám, že dnes sa nie všetky fotky zobrazujú...že by bol nízky tlak?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
AVO
Nie je.
To čo som uviedla vyššie platí - stále 64 a vyhadzuje ma zo systému po každej odpovedi na dotaz.
Já mám od rána problém . Aj mňa vyhadzuje so systému . Nezapočítava vôbec príspevky .Ha ha


RICHARD KDE SI ??? MÁME PROBLÉM !!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
BLNE TO OD RÁNA ....KDE SI RICHARD ??? MÁME PROBLÉM
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pokúšam sa zadávať príspevok už 10 krát a nič . !!!!! RICHARD POMOC!!!!!!
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Pokus o nápravu. Formálny príspevok, aby ma zas vyhodilo. Nezapísala som si, čo mi referuje PC, keď ma vyhadzuje z porady...
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Alebo, žeby Rišo na nás niečo chystal?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

luebchenko
Fakt to nevie počítať! vraj sú tu len 2 príspevky - no jo, aj počítač je asi len človek Ja si aj tak stále kdesi v podvedomí myslím, že v tých krabičkách počítačových sú ukrytí takí malililililinkatí ľudkovia, čo tam pobehujú po tých káblikoch a spájajú, zapájajú, prepájajú, rátajú, uvažujú, logicky zoraďujú a čo ja viem čo ešte
Tvoji ľudkovia začali štrajkovať-včera na námestí ich bolo plno a videl som tam tvojho aj karkulkinho.Zúrivo hodili čapicou o zem že oni sa na to môžu vy..toto. No neviem čo s nimi robíte
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Hurá porada zas frčí. A teraz sa mi príspevky "kotia" dvojmo. (Hrozné slovo, ale eticky a energeticky úplne v poriadku).
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
skúška
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať