Zavrieť

Porady

Spracovanie kartonu

Zdravim poradaci,
otvaram tuto sekciu s vierou ze spolu najdeme riesenie problemu s odpadovym kartonom. Jedna sa o pouzity obalovy papier. Zberne suroviny ho odmietaju uz vykupovat (resp za to pytaju peniaze). Mnozstvo je cca 8 ton mesacne.
Za kazdy napad budem vdacny.
Usporiadat
boris30 boris30

boris30 je offline (nepripojený) boris30

EUROLIS, s.r.o., skúšať nemusíš. bol som u nich na prevádzke a oni sa zaoberajú výrobou krabíc z lepenky, ale z nových hárkov, ktoré nakúpia. Tiež majú dosť vlastného odpadu (kartónu z odrezkov).
0 0
boris30 boris30

boris30 je offline (nepripojený) boris30

Alex_M Pozri príspevok
Krtko..ekoway som kontaktoval. situacia je taka ze dovolat osm sa tam na 3x nedovolal a na mejl mi neodpovedali takze zrejme nic..skusim este buduci tyzden zavolat..mozno tam piatok uz nikto nerobi
EKOway telefóny
Ahoj Alex_M, za tie nezodpovedané telefóny sa ospravedlňujem, občas kolegovci neodpovedajú na všetky zmeškané hovory aj keď o tom na poradách vždy hovoríme. Niekedy majú práce vyše hlavy. Neviem či si nevolal náhodov na čísla, ktoré majú kolegovia v teréne (aute), prípadne mohli byť niekde u klienta, v archíve... Ak šoférujú, tak majú navyše internou smernicou dané, že je to proti BOZP a teda telefonovať smú len ak nešoférujú. Na maily odpovedáme vždy. Systém našeho riešenia v prípade telefonickej objednávky, alebo dopytu je, že poprosíme volajúceho aby svoju požiadavku poslal mailom, aby sa na ňu v žiadnom prípade nezabudlo a potom ju kolega/kolegyňa spracuje (prípadne odpovie, alebo zašle žiadosť o doplňujúce info) a dá na riešenie šoférom-výkupcom. Čo sa však týka toho kartónu, tak to je fakt problém ako som už spomínal. My sa kartónom nezaoberáme. Ešte raz prepáč a dúfam, že s iným typom papiera sa na EKOway môžeš spoľahnúť. Boris Nitschinger
0 0
Alex_M Alex_M

Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

boris30 nic sa nestalo a naozaj si cenim nadstandartny pristup.
0 0
Alex_M Alex_M

Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

Ak by niekoho zaujimal vysledok tak sa nasli v okoli zberne suroviny ktore su ochotne karton prevziat.
Chcem sa podakovat vsetkym poradakom ktori vynalozili usilie na vyriesenie tejto zalezitosti.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

A budu z toho robit nieco taketo, vsak?



0 0
Alex_M Alex_M

Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

tak hlavny problem bol kam s tym. co uz s tym spravia v zbere je ich starost ale myslim si ze to urcite nebudu palit
0 0
satkova satkova

satkova je offline (nepripojený) satkova

Mily Alex,
keby ste bola firma niekde v blizkosti Dubnice nad vahom, tak by sme od Vas ten karton odoberali. Sami by sme si ho vozili ku nam. Vyuzivame ho na recyklaciu.
Je to este aktualne?
0 0
satkova satkova

satkova je offline (nepripojený) satkova

este nedala na seba kontakt 0905 152 051. Dakujem.
0 0
zuzkac zuzkac

zuzkac je offline (nepripojený) zuzkac

Zdravim,

na Vasu otazku, co s kartonom, mam jednoduchu odpoved, kedze pracujem v oblasti odpadoveho hospodarstva, Vami uvedene mnoztvo Vam viem odobrat zadarmo, moja otazka je, ci si to viete doviest na urcene miesto k polisovaniu, alebo Vam treba zabezpecit aj prepravu. Viem Vam poskytnut aj pristavenie kontajnera a nasledny odvoz, ale to vidim uz na konretnejsie zadefinovanie parametrov, kde sa odpad resp. druhotna surovina nachadza, aka je intenzita vzniku, ci jednorazovo 8 ton mesacne alebo postupne, ci je to karton znecisteny, alebo nie a pod.

Co sa tyka toho mnozstva, 8 ton mesacne zase nie je az tak vela, nasi klienti produkuju v priemere 5-6 x vacsie mnostva, ale zase to nie je ani tak malo, aby to nestalo za pozornost. :-)

Pokial by ste mali zaujem, tu je na mna kontakt: 0911 800 093 a pevne verim, ze Vam budem vediet pomoct.

Hodne zdaru ...
0 0
Alex_M Alex_M

Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

satkova Pozri príspevok
Mily Alex,
keby ste bola firma niekde v blizkosti Dubnice nad vahom, tak by sme od Vas ten karton odoberali. Sami by sme si ho vozili ku nam. Vyuzivame ho na recyklaciu.
Je to este aktualne?
Pardon ze reagujem s oneskorenim.
Problem sa vyriesil viacmenej sam
Nasla sa nakoniec firma ktora papier odobera.
Dakujem za ponuku.
V pripade ze problem znovu nastane vas rad kontaktujem.
0 0
korekorac korekorac

korekorac je offline (nepripojený) korekorac

Zdravim Alex,potykame se s podobnym problemem jako ty pred casem,asi tuna kartonu mesicne k vyhozeni a chem to vozit jinam nez na skladku.Nase aktivity taky zacinaji smerovat k informacniomu centru a radi bychom lidem ukazali co delat s odpadem jenze se napred musime sami vzdelat,me napada briketovani,izolace,papirove mulcovaci folie a urcite dalsi jenze potrebuju zjistit neco konkretniho,tak kdybyste vedeli budu moc rad.Diky,Martin. Mejtesefsici
0 0
Karol-Ko Karol-Ko

Karol-Ko je offline (nepripojený) Karol-Ko

Dobrý deň,

je ten Váš problém s kartónom ešte aktuálny?
Ak áno, chcel by som sa informovať máte aj nejaké kartónové krabice rozmerov
cca 40x40x60 cm. Takéto, alebo aj o niečo väčšie by sme vedeli od Vás odoberať v množstve cca 1 tonu/ 2-3 mesiace.
0 0
michalkar michalkar

michalkar je offline (nepripojený) michalkar

Pokial mate niekto odpadovy karton v mnozstvach niekolko ton mesacne, prosim ozvite sa mi, v pripade zmluvnej spoluprace som ho ochotny aj odkupovat.
karasek.michal1@gmail.com

Dakujem
0 0
dusko2402 dusko2402

dusko2402 je offline (nepripojený) dusko2402

Dobry den, hladame niekoho kto by dokazal odoberat cca 30 ton kartonu mesacne (cisty, suchy). Idealne by bolo keby existovala moznost prenajmu lisu/ drvicky a/alebo velkokapacitneho kontajnera. Dlhodobo.
Ak mate niekto akekolvek skusenosti, poprosim o radu.

Vdaka.
0 0
janto33 janto33

janto33 je offline (nepripojený) janto33

Zdravim, vsimol som si vas koment na porada.sk a chcel by som nan reagovat. Nasa spolocnost sa zaobera zberom, separovanim, zhodnocovanim a likvidaciou odpadov. Ak by ste mali zaujem o spolupracu prosim kontaktujte ma na koniar.jan@gmail.com. Vami ponukany karton je pre nas zaujimavy objem a urcite sa dohodneme. Pekny den
0 0
Darina 3 Darina 3

Darina 3 je offline (nepripojený) Darina 3

ak by ešte niekomu z okolia Trenčína, Dubnice, Nemšovej chýbal odberateľ kartónu, kontaktujte ma na mail: darina.porubcanova.tn@gmail.com alebo na tel. číslo: 0948 041 447. Ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať