Zavrieť

Porady

poverenie

Vyhľadávať sa nedá tak poprosím o pomoc.

Prevádzkovateľ , týmto poveruje vyššie uvedenú zodpovednú osobu v zmysle § 19 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, výkonom dohľadu nad ochranou osobných údajov v informačnom systéme: „PC s ekonomickým systémom OLYMP“, ktorého prevádzkovateľom je firma názov našej firmy . Tento informačný systém je registrovaný na Úrade na ochranu osobných údajov pod registračným číslomXXXXX – dátum registrácie 27.10.2004
Chcem sa opýtať či mám dobre doplnené tie červené údaje a čo mám napísť k tomu registračnému čislu ?????????:p
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tkt je offline (nepripojený) tkt

    tkt
    miriza
    Vyhľadávať sa nedá tak poprosím o pomoc.

    Prevádzkovateľ , týmto poveruje vyššie uvedenú zodpovednú osobu v zmysle § 19 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, výkonom dohľadu nad ochranou osobných údajov v informačnom systéme: „PC s ekonomickým systémom OLYMP“, ktorého prevádzkovateľom je firma názov našej firmy . Tento informačný systém je registrovaný na Úrade na ochranu osobných údajov pod registračným číslomXXXXX – dátum registrácie 27.10.2004
    Chcem sa opýtať či mám dobre doplnené tie červené údaje a čo mám napísť k tomu registračnému čislu ?????????:p
    Červené máš dobre a registračné číslo vyplňuješ ak ho máš z úradu pridelené. Predpokladám, že nie. Tak si pozri §19 či si povinná registrovať. Ale keď máš poverenú zodpovednú osobu nemusíš registrovať. Stačí poverenie osoby.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    miriza
    Vyhľadávať sa nedá tak poprosím o pomoc.

    Prevádzkovateľ , týmto poveruje vyššie uvedenú zodpovednú osobu v zmysle § 19 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, výkonom dohľadu nad ochranou osobných údajov v informačnom systéme: „PC s ekonomickým systémom OLYMP“, ktorého prevádzkovateľom je firma názov našej firmy . Tento informačný systém je registrovaný na Úrade na ochranu osobných údajov pod registračným číslomXXXXX – dátum registrácie 27.10.2004
    Chcem sa opýtať či mám dobre doplnené tie červené údaje a čo mám napísť k tomu registračnému čislu ?????????:p
    Ale PC s ekonomickým systémom Olymp nie je informačn systém.
    Informačný systém je aj vypracovaný a vytlačený mzdový list, aj výplatná pásaka atď...
    Pekný deň...

    anka1 je offline (nepripojený) anka1

    anka1
    Manual
    Ale PC s ekonomickým systémom Olymp nie je informačn systém.
    Informačný systém je aj vypracovaný a vytlačený mzdový list, aj výplatná pásaka atď...
    Pekný deň...
    Z úradu nám došlo Potvrdenie o registrácií informačného systému a pridelení registračného čísla nasledovne:

    Na základe Vašej žiadosti.....bol informačný systém s názvom Ekonomický systém POHODA zaregistrovaný!!!

    Takže má to dobre.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.